Potvrdila Lele Ponsová, že randí s priateľkou hviezdy YouTube Juanpom Zuritou?

sumec

Getty Images

Povedzme, že to nie je prvýkrát, čo sa hovorilo o Lele Pons, že chodí s kolegom youtuberom Juanpom Zuritom. Dvojica sa pobozkala na MTV Millennial Awards 2017 v júni 2017 a teraz sa ich romantická chémia ukazuje v plnej sile lyric video k piesni „Downtown“ Anitty a J. Balvina. Poďme rozobrať príbeh o ich povestnej romantike.

Vlastne ten pár bol romanticky spolu krátko pred chvíľou a potom veci prerušili. Potom sa špekulovalo, že sa dali opäť dohromady, ale nič z toho nevychádzalo - kým sa na pódiu pred živým publikom nebozkávali. A nie, nehovoríme o kuse na líci alebo o maznaní, ktoré by ste dali len priateľovi. Bol to plnohodnotný bozk a nemôžeme sa z toho dostať.Celé to išlo dole na 2017 MTV Millennial Awards v Mexico City. Lele bola spoluorganizátorom koncertu s Juanpou. Podľa všetkého “, dvojica sa mala bozkávať za obrazovkou, pričom odhalila iba svoje siluety a úplne skryla svoju skutočnú identitu. Veci však nešli podľa plánu a svetlá bozkávali. A sme radi, že boli!

Lele zverejnila na Instagrame fotografiu s titulkom „O včerajšej noci ??? ...“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

O včerajšej noci…

Príspevok zdieľaný používateľom Lele Pons (@lelepons) 4. júna 2017 o 3:52 PDT

Ach, zlato! Tento bozk bol očividne veľmi dusný a fanúšikovia milujú verejné prejavy náklonnosti. Toto samozrejme nie je definitívne potvrdenie toho, že sú títo dvaja opäť spolu. Bol to však jasný spôsob, ako sa dostať na titulky a nechať ľudí rozprávať. Nikto si nie je istý, či je alebo nie je oficiálnym párom, ale odvtedy to stále hrajú.

Lele nielenže zdieľala fotografiu bozku s Juanpou, ale v zákulisí zverejnila aj roztomilú selfie páru. K výstrelu uviedla: „Jeden z najlepších zážitkov v mojom živote ??? @mtvmiaw. '

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jeden z najlepších zážitkov môjho života🇲🇽 @mtvmiaw

Príspevok zdieľaný používateľom Lele Pons (@lelepons) 5. júna 2017 o 12:06 PDT

To, či to bola jedna z najpamätnejších nocí Leleho života, pretože bola hostiteľkou šou, alebo preto, že po jej boku stál Juanpa, sa možno nikdy nedozvieme. Niekoľko vecí je istých, Lele a Juanpa majú úžasnú chémiu a bola za túto príležitosť neskutočne vďačná.

v ktorom roku vyšla zoey 101

Keď bolo oznámené, že Lele bude spolu s Juanpou moderovať show, zverejnila vyhlásenie, v ktorom dala svetu vedieť, ako je nadšená. Povedala: „Je to pre mňa obrovská pocta, že môžem byť hostiteľom MTV MIAW Awards 2017. Vyrastal som na MTV a teraz môžem byť súčasťou šou, kde oceňujú a oslavujú najlepší a najúspešnejší talent naša generácia je skutočne vzrušujúca! Odpočítavam dni, kým sa stretnem so svojimi fanúšikmi v Mexiku a Latinskej Amerike! '

Aww! Nemôžeme si pomôcť a zatlieskať Lele za jej hostiteľský výkon. Každému dala o čom hovoriť. Jediná vec, ktorú musíte urobiť, je dávať pozor na ňu a Juana a znovu oživiť ich vzťah. Trávia spolu čoraz viac času na sociálnych sieťach. Samozrejme, teraz s tým bozkom do úzadia všetkých budeme brať ich hangouty oveľa vážnejšie! Ale pre istotu, Lele a Juanpa majú náš hlas ako súčasný najroztomilejší pár na YouTube. A keď ich vidíte spolu v hudobnom videu? Vážne horia.

Tento príbeh bol pôvodne publikovaný 7. júna 2017. Odvtedy bol aktualizovaný o nové informácie.

Sledujte: Lele Pons debutuje v super krátkych platinových blond vlasoch