Zneužila Christina Aguilera slovne Mickey Mouse v Disneylande?

Opustil bývalý Mouseketeer v slzách samotného Mickey Mouse? Iba ak veríte týmto divokým klebetám Christina Aguilera !

TMZ hlási, že nedávna cesta, ktorú absolvovala diva v zábavnom parku Disneyland & California California Adventure, sa vymkla z rúk, takže bolo treba zavolať ochranku.

Členka detstva v televíznej relácii Klubu Mickey Mouse Club a apos Christina oslávila 18. decembra v parku svoje 34. narodeniny. Jasne v slávnostnej nálade tweetla fotografiu, na ktorej ukazuje seba a svojich priateľov, ako nosia uši Mickey Mouse:Úsmevy a zábava sa však údajne čoskoro zastavili. Mickey sa údajne odmietol so speváčkou odfotiť, pretože bol na ceste k tomu, aby si dal prestávku. Príbeh tvrdí, že Christina sa zbláznila, najskôr zamestnankyňu označila za „jamku“ a potom na veky kričala otázku celebrít: „Viete, kto som?“ Celý jej sprievod sa údajne pridal vrhaním zneužívania na krojovaného pracovníka.

Je tu šanca, že nikdy nebudeme vedieť naisto, či to takto naozaj šlo. TMZ hovorí, že Mickey bol rýchlo sprevádzaný v zákulisí a bola privolaná ochranka. V čase, keď prišli stráže, bola Christina a jej priatelia preč a jej publicista to odmietol komentovať.

Pozrite si Christina Aguilera + ďalšie celebrity a ďalšie obaly kontroverzných časopisov