The Definitive Guide to Fan Base Nickname: Beliebers, Directioners, Swifties + More

Už ste sa niekedy čudovali, ako si umelci a fanúšikovia dostávajú svoje prezývky? Ste ohromení, keď sa snažíte spomenúť si, čo môžete nazvať nasledovníkmi Katy Perry? Nerobte si starosti, Coolshippodcast vás pokryje! Náš autoritatívny sprievodca prezývkami fanúšikov, od Justina Biebera & aposs Beliebersa až po zvieratá Kesha & aposs Animals, vás už nenechá prekvapiť. Skontrolujte ich v zozname nižšie.

Justin Bieber Fans: Beliebers

Jason Oxenham, Getty Images

Musíme im to odovzdať: Justin Bieber & aposs Beliebers boli jedným z prvých, ktorí odštartovali trend fandom nickov a prišli s dokonalým krížením medzi slovom „veriaci“ a priezviskom speváka & aposs. Beliebers pomohli Justinovi dostať sa k sláve a sú jednou z najvernejších fanúšikovských základní, ktorá sa postavila za svoj idol.Fanúšikovia Taylor Swift: Swifties

Andreas Rentz, Getty Images

Taylor Swift fanúšikovia sa označujú ako Swifties, roztomilá hra na priezvisku speváka a apossa. Aj keď niektoré slávne osobnosti radi priznávajú svojim fanúšikom prezývku, vyzerá to, akoby svetové Swifties prišli s touto úplne sami. Taylor si samozrejme svojich priaznivcov kedykoľvek váži, dokonca zájde až tak ďaleko nasledujte jednu šťastnú Swiftie prechádzky po Nashville s košeľou T. Swift. „Našiel som ju v obchode s videohrami a len som k nej podišiel a povedal:„ Ahoj. Chcel som sa s tebou stretnúť, “spomenula si Taylor. „Asi tri minúty netušila, čo má povedať. Potom prešla jej mama, rozplakala sa a pokračovala v rozprávaní, že šoférovali až z texaského Austinu, len aby videli, kde ma objavili. To je skutočne jedna šťastná Swiftie!

long valley new jersey dolan twins

Fanúšikovia jedného smeru: Directioners

Jamie McCarthy, Getty Images

Rovnako ako Swifties, aj Directioners sú ďalšou fanúšikovskou základňou, ktorá prišla so samotným prezývkou.

„Fanúšikovia začali s menom Directioners na začiatku svojej kariéry,“ Jeden smer & povedal publicista aposs Simon Jones Atlantik . „Len čo sa to dostane do určitého bodu, skupina ich sama začne používať na odkazovanie na svojich fanúšikov a exploduje a dostane sa na novú úroveň.“ To & určite: Režiséri sú dnes jedným z najvášnivejších fanúšikov. Ale chlapci z 1D si rovnako chránia svojich fanúšikov. Harry Styles dokonca pomohol zachrániť smeráka pred pošliapaním paparazzmi.

Big Time Rush Fans: Rushers

Mark Metcalfe, Getty Images

Slangový slovník definuje Rushera ako „A Big Time Rush ventilátor. Nie sú len základňou fanúšikov, sú rodinou. “ Aj keď nie je jasné, či si BTR s prezývkou prišli, alebo si ju fanúšikovia vytvorili sami, oficiálny fanklub kapely & aposs sa volá & aposClub Rush a názov sa s najväčšou pravdepodobnosťou vyvinul odtiaľ. Bez ohľadu na to, ako táto prezývka vznikla, BTR túto prezývku jednoznačne podporuje a svojich fanúšikov často označuje aj ako Rushers.

Cody Simpson Fans: Angels / Simpsonizers

Slaven Vlasic, Getty Images

Tento je trochu zložitý! Austrálska mačička Cody Simpson označuje svojich fanúšikov ako Angels (po piesni & aposAngels & apos mimo jeho mixtape, & aposAngels & Gentlemen & apos), ale fanúšikovia si hovoria aj Simpsonizers, čo je jednoznačne hra na priezvisko speváka & aposs. Aj keď je ktorýkoľvek z týchto výrazov prijateľný, môže to byť určite mätúce - a jedna fanúšička si túto otázku položila aj sama na stránkach Simpson & aposs výveska .

Fanúšikovia Seleny Gomez: Selenátory

Alberto E. Rodriguez, Getty Images

Aká úžasná je prezývka Selenator? Nielenže to obsahuje Selena Gomez & Prijať celé krstné meno do tohto výrazu (nie je to ľahký výkon!), znie to tiež trochu ako Terminátor, vďaka čomu premýšľame o sile a sile. Fanúšikovia Seleny & apossovej sú jednoznačne jednou z jej najväčších priorít - a robí viac než len priezvisko. Dokonca ním zdobí oblečenie! To je pravda, Selenators: Môžete si dokonca zaobstarať tepláky s prezývkou svojej fanúšikovskej základne, ktoré navrhla samotná pani Gomez ako súčasť svojej kolekcie Dream Out Loud! (Skontrolujte obrázky na Instagram .)

Fanúšikovia Demi Lovato: Lovatics

Kevin Winter, Getty Images

Podľa slovníka Urban Dictionary je spoločnosť Lovatics vzdialená od toho, aby bola iba príležitostným fanúšikom Demi lovato . „Medzi Demi Fan a Lovatic je obrovský rozdiel. Keď človek skutočne miluje Demi Lovato, je z neho Lovatic, “ definícia číta. „Lovatic je to jedno šťavnaté dievča, ktoré nežije a nevie žiť bez nej. Lovatic je jedna osoba, ktorá ju podporuje, nech je to čokoľvek. Lovatic je, že jeden človek, ktorý sa nedopustí, ju opustí, pretože nie je dokonalá, ale ešte viac ju miluje pre svoje chyby. Lovatic je špičkový SKYSCRAPER. “ A Demi rovnako miluje svoju Lovatics, dokonca si na počesť fanúšikov necháva na zápästia vytetovať slová „Stay“ a „Strong“.

Fanúšikovia Katy Perry: KatyCats

Graham Denholm, Getty Images

Ako legenda ide, fanúšikovia prominentných Katy Perry vývesky ako prví prišli s prezývkou KatyCats (samozrejme na základe speváčkinej a lásky k mačkám), a keď sa dievča menom Jen stalo prvou členkou fóra, ktorá sa stretla so speváčkou & aposDark Horse & apos, prezývka dostala pečať schválenia od samotnej Katy. Dnes je tento pojem všeobecne známy a Katy ho často používa na Twitteri. Jeden KatyCat, ktorého prezývka obzvlášť baví? Katy a aposs, vlastná mačací spoločník, Kitty Purry.

Fanúšikovia Rihanny: Rihanna Navy

Alexander Tamargo, Getty Images

Rihanna začala volať svojich fanúšikov námorníctvom potom, čo hrala námorného dôstojníka vo filme & aposBattleship z roku 2012 a fanúšikovia s tým išli a spustili nespočetné fanúšikovské weby, účty Twitter a stránky Tumblr nesúce meno. Ri-Ri podporuje svoje námorníctvo rovnako, rovnomerne penning im srdečný, vlastnoručný list v roku 2012 pred vydaním jej albumu & aposUnapologetic. & apos Tak sladké!

príslušníci gepardích dievčat

Fanúšikovia Kesha: Zvieratá

Mark Davis, Getty Images

Keša & Fanúšikovia aposs sa po svojom debutovom albume (a jeho titulnej skladbe) primerane nazývajú „zvieratá“, & aposAnimal. & apos Nielen názov provokuje obraz divokosti a dravosti, ale pieseň je ako hymna pre jej fanúšikov, ktorí sa hrdo vypínajú melódiu s ňou na výstavách. A Zvieratá držia po boku speváčky a apossa: nedávno rozoslala sériu srdečné tweety poďakovanie fanúšikom za ich neochvejnú podporu, kým je na rehabilitácii riešenie poruchy stravovania.

Ariana Grande Fans: Arianators

Alexander Tamargo, Getty Images

Rovnako ako Selenators, aj Arianators zvládli takmer nemožnú úlohu prispôsobiť svoje idol a celé svoje krstné meno svojej prezývke fanúšikovskej základne. Arianatori boli na vzostupe Ariana Grande hral na & aposVictorious, & apos, ale Arianatorov fandom skutočne explodoval, keď vydala svoj prvý singel & aposThe Way. & apos Teraz sú Arianators jednou z najaktívnejších fanúšikov na Twitteri a majú silné zastúpenie na sociálnych sieťach.

Fanúšikovia Austin Mahone: Mahomies

Donald Bowers, Getty Images

kto chodí so Sam Smithom

Austin Mahone Fanúšikovia & aposs sa volajú Mahomies, vtipný zvrat v priezvisku Austin & aposs a „homies“, vďaka čomu prezývka znie veľmi podobne ako „my homies“, čo je úplne vhodné. Spevák & aposMmm, Yeah & apos tento výraz miluje a často ho používa na Twitteri, dokonca aj pomenoval svoj oficiálny web s tovarom Mahomies.net.

Fanúšikovia malých mixov: Mixéry

Scott Barbour, Getty Images

Nie je ťažké zistiť, kde sú fanúšikovia Malý mix dostali svoju prezývku - je to & aposs priamo v mene skupiny & aposs. Mixéry sú tak silným fandomom, že (takmer) bez pomoci dostali svoje idoly tam, kde sú teraz. Little Mix napokon nemohol & apost vyhrať & apos X Factor & apos bez ich fanúšikov & apos hlasov!

Fanúšikovia Lady Gaga: Malé príšery

Graham Denholm, Getty Images

Kto vymyslel výraz & aposMalé príšery & apos: fanúšikovia resp Lady Gaga sama? „To a aposs Lady Gaga - vyšlo jej to z mozgu,“ prezradil Martin Kierszenbaum, predseda predstavenstva Cherrytree Records (bývalý odtlačok vydavateľstva Interscope, vydavateľstva Gaga & aposs). Atlantik . Skutočne, Matka príšera vymyslel meno počas leta 2009, keď pracovala na svojom albume & aposThe Fame Monster. & apos

Ed Sheeran Fans: Sheerios / Sheeranators

Kevin Winter, Getty Images

Rovnako ako podporovatelia Cody Simpson a aposs, Ed Sheeran Fanúšikovia & aposs sa zdajú byť na rázcestí, pokiaľ ide o ich prezývku: Niektorí o sebe hovoria, že sú Sheerios, zatiaľ čo iní si dali meno Sheeranators. Ryšavý britský mačička priznal, že má svojho obľúbenca, hoci:

A tu to máte.

Fanúšikovia Lucy Hale: Halers

Michael Buckner, Getty Images

Zatiaľ čo Lucy Hale fanúšikovia odvodili svoju prezývku od & apos Roztomilé mrchy & apos star & aposs priezvisko, termín je dvojaký: priaznivci Lucy & aposs tiež „oslavujú“ herečku / speváčku a zbožňujú jej prácu a život. Lucy prijme prezývku a správy často tweetuje pomocou hashtagu #Halers.

Beyonce Fans: Bey Hive

Ezra Shaw, Getty Images

Beyonce Fanúšikovská základňa & aposs je jednou z najkreatívnejších a volajú si buzzworthy prezývkou Bey Hive, pričom popredným spevákom & aposDrunk in Love & apos je Queen Bey. A len v prípade, že sa uchádzate o včelie slovné hračky, myslíme si tiež, že tento výraz znie trochu ako esej Austin Powers „Och, majte sa“, čo by malo zmysel aj vzhľadom na skutočnosť, že Bey mala hlavnú rolu v séria a tretí film.

Fanúšikovia Chrisa Browna: Tím Breezy

Imeh Akpanudosen, Getty Images

Slangový slovník definuje Team Breezy ako „najvernejšiu skupinu“ Chris Brown podporovatelia. ““ Tím Breezy (odvodený z prezývky Brown & Aposs, Breezy) skutočne spevák uviazol počas celej svojej kariéry. právne problémy a stints na rehabilitacii - a môže & apost dostatočne ďakovať svojim podporovateľom. Nakoniec sú to tí, ktorí ho v ťažkých chvíľach udržiavajú v chode.

Fanúšikovia Britney Spears: Britney Army

Cindy Ord, Getty Images

bella thorne zoznamka mod sun

Aj keď sa zdá, že pre všetkých neexistuje univerzálny názov Britney Spears & verní fanúšikovia, Britney Army je výraz, ktorý sa na sociálnych sieťach objavuje často. Stránky na Facebooku, Twitteri a stránky fanúšikov, ktoré nesú názov fanúšikovskej základne, majú tisíce sledovateľov a zdá sa, že zhromažďujú priaznivcov Britney dohromady a zjednocujú ich do jedného spoločného vlákna: ich neutíchajúcej vášne pre Britney Spears.

Fanúšikovia Miley Cyrus: Smajlíci

Phillip Chin, Getty Images

To dáva dokonalý zmysel, že fanúšikovia Miley Cyrus hovoria si Smajlíci. Koniec koncov, to & aposs, ako Miley získala svoju vlastnú prezývku! (Narodila sa ako Destiny Hope Cyrus, ale bola tak šťastným dieťaťom, že jej rodičia prezývali Smiley, čo sa skrátilo na Miley.) Úsmevníci milujú svoj idol, ale úcta, ktorú k nim má, je rovnako veľká.

Fanúšikovia Mariah Carey: Jahňatá

Bryan Bedder, Getty Images

Podľa Mariah Carey & aposs publicista, speváčka & aposs prezývka pre jej fanúšikov pochádzala z duchovného prostredia. „Je kresťankou a je v podstate Baránkom Božím a je symbolom sily, ktorú dáva svojim fanúšikom.“ Vysvetľuje Marvet Britto . „Božie jahňatá majú byť tí, ktorí uskutočňujú Božie dielo. A tak sú pre ňu tí Baránkovia jej najväčšími evanjelistami. “

Fanúšikovia Nicki Minaj: Barbz

Andrew H. Walker, Getty Images

Nicki Minaj je zodpovedný za prezývku jej fanúšikov a volá ich Barbiez alebo Barbz. Pôvodne si tento výraz vytvorila sama, potom ho však rozšírila medzi svojich nasledovníkov. Práve som jedného dňa povedala, viete, že mám Nicktionary, sú to moje vlastné malé výrazy a frázy, a jedného dňa som povedala, namiesto povedania ‘ahoj‘, povedala som ‘Je to Barbie b ---,‘ speváčka odvolal . „Potom to začali rozprávať všetky deti na Twitteri a potom som to začal rozprávať aj ja. Len si to vzalo život sám. “

Najdôležitejšou časťou pri prezývaní jej stúpencov je však podľa Minaja to, že jej pomáha spojiť sa s fanúšikovskou základňou. „Keď sa spojíte s priateľmi tak, že majú pocit, že sú súčasťou určitého klubu, zvyšuje to ich sebavedomie, pretože už viac nie sú fanúšikmi, stanú sa priateľmi.

aké staré je obsadenie víťazného

The Wanted Fans: Fanmily

Rob Kim, Getty Images

Nasledovníci Chcel môže mať najpodpornejšiu prezývku zo všetkých: The Wanted Fanmily. Nielenže sú hrdou a utiahnutou skupinou, ale fanúšikovia sa stretávajú ako rodina, najmä v ťažkých chvíľach, ako keď kapela oznámila ich pauza . A všetko, čo musíme povedať, je: Páči sa nám prezývka & aposFanmily & apos oveľa lepšie ako to, čo Tom Parker chcel, aby si fanúšikovia hovorili : väzni. Jaj!