Rozkošný vzťah Debbyho Ryana a Josha Duna: Kompletná časová os

Časová os vzťahu Debby Ryan Josh Dun

Getty

Je ťažké nebyť posadnutý Debby Ryanová a Josh Dun ! Pár prvýkrát oznámil svoje zasnúbenie v decembri 2018 a odvtedy je to pre tieto dve hrdličky manželská blaženosť.

Hviezda Disney Channel a bubeník Twenty One Pilots spolu začali randiť v roku 2013 a po krátkom rozchode v roku 2015 sa dali opäť dohromady. O tri roky neskôr boli zasnúbení a odhalili, že sa tajne vzali v januári 2020. Začali sme koketovať s myšlienkou usporiadať oslavu nového desaťročia na mieste určenia, potom sme sa v decembri rozhodli vziať sa [v Austine, Texas] na Nový rok. Eve, a pokračuj v tanci, kým lopta nespadne, povedala Debby Vogue v máji 2020.Pokračovala: Nechceli sme, aby bol obrad v tanečnej sále. Čoraz dôležitejšie pre nás bolo, že posvätnosť únie existuje na pietnom mieste. Myslím, že som videl každý kostol vo väčšej oblasti Austinu a zúžil ho na dva. Joshua si vybral ten, s ktorým sme išli. Vitráže ma naozaj dostali.

Josh, hovoril o ich svadbe v tom istom rozhovore. Obrad bol perfektnou rovnováhou, povedal hudobník. Cítil som, že je to herný večer v našom dome, a toto bola konečná hra, a chlapec som vyhral! Pamätám si každý detail od toho, ako som sa prechádzal uličkou, až po zimomriavky z celého tela, keď som sledoval, ako Debby kráča ku mne. Rada, ktorú som dostal od viacerých ľudí, bola, aby sme si to dovolili všetko nasiaknuť.

aký vysoký je Taylor Swift v nohách

Rok predtým, ako pár povedal, že idem, si Josh kľakol na koleno a požiadal Debby, aby si ho vzala v strome počas cesty na Nový Zéland. Po tom, čo to herečke navrhol, dokonca vyletel s celou ich rodinou na oslavu. Povedal som áno! Technicky som dvakrát povedal „NIE AKO“, ale myslel som áno, Debby napísal na Twitteri v tej dobe, spolu s niekoľkými rozkošnými momentkami okamihu. Na fotografiách bolo Josha vidieť na jednom kolene, zatiaľ čo vyzerala úplne prekvapene a zamilovane!

Ukazuje sa, že obaja hrdličky majú v skutočnosti spolu veľmi dlhú históriu, a tak sme sa rozhodli, že je načase prejsť sa po pamäťovom pruhu a zrekapitulovať všetko, čím ako pár prešli. V našej galérii nájdete kompletný sprievodca po rozkošnom vzťahu Debby a Josha.

1 z 8

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

snažiac sa navzájom si pomôcť nespadnúť z tej rímsy.

Príspevok zdieľaný používateľom junsh dun (@joshuadun) 23. septembra 2013 o 15:07 PDT

2013

Tento vzťah sa datuje od mája 2013. To je pravda, to znamená, že pár je spolu viac ako šesť rokov! Dvojica bola spočiatku nenápadná, ale potom, čo v septembri 2013 debutovali na sociálnych sieťach, nemohli prestať zdieľať svoje rozkošné PDA na Instagrame.

2 z 8

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

super vymyslené.

Príspevok zdieľaný používateľom junsh dun (@joshuadun) 9. októbra 2013 o 16:17 PDT

2015.

Na ceste sa však niečo muselo pokaziť, pretože v roku 2015, Jessie kamenec vlastne priznal, že je slobodná. Počas rozhovoru so svojimi fanúšikmi na Twitteri odhalila, že v tom čase nielenže nemala vo svojom živote žiadneho chlapa, ale ani ho nehľadala. Slobodná a nesnažiaca sa miešať, napísala.

3 z 8

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vianočná posádka. @travisbarker @rivers_cuomo @debbyryan @joshuadun ☃️❄️

Príspevok zdieľaný používateľom John Feldmann (@johnfeldy) 18. decembra 2016 o 2:20 PST

2016

Potom však v roku 2016 herečka a bubeník vyvolali zvesti o zmierení potom, čo ich videli spoločne na prázdninovom večierku. Hudobný producent John Feldmann usporiadal vianočnú oslavu a dvojica pózovala spoločne a vyvolala tak v šoku fanúšikov.

Dokonca nosili aj zodpovedajúce vianočné čiapky, čo robíte len s niekým, na kom vám skutočne záleží, nie? V tej dobe nebolo jasné, či sú len priateľmi alebo sú opäť spolu, ale z fotografií nám určite pripadali ako pár.

4 z 8

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Na raňajky si dám francúzske toastové tyčinky. Pije nejaký zdravý odpad. Chýba mi.

Príspevok zdieľaný používateľom junsh dun (@joshuadun) 4. decembra 2013 o 13:12 PST

2018

V júni 2018 sa začali šíriť zvesti, že sú opäť spolu, keď Deb odišla na Instagram, aby sa s hudobníkom podelila o najvzácnejšiu narodeninovú správu. Zverejnila fotografiu dvojice na ich prvom rande, ako píše: Hbd, chlapec. Ďakujeme, že ste sa naučili viazať motýlika na naše prvé rande a všetko, na čo sme odvtedy prišli. Mala si tu iba 24 rokov, než som ti zafarbila vlasy a naučil si ma láske.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

hbd, chlapec. ďakujeme, že ste sa naučili viazať motýlika na naše prvé rande a všetko, na čo sme odvtedy spoločne prišli. mala si tu iba 24 rokov, než som ti zafarbila vlasy a naučil si ma láske.

Príspevok zdieľaný používateľom Debby Ryanová (@debbyryan) 18. júna 2018 o 13:14 PDT

A o mesiac neskôr, keď som s nimi hovoril Sydney Morning Herald , herečka potvrdila, že s Joshom boli skutočne späť a boli šťastnejší ako kedykoľvek predtým! Som zamilovaný a veľmi šťastný. Tak veľmi sme sa vyvinuli a rástli v našich kariérach, vo vzťahu, ako ľudia, odkedy sme sa prvýkrát stretli, povedala. Je skvelé a špeciálne mať tento systém podpory a sme si navzájom najväčšími fanúšikmi.

O štyri mesiace neskôr, 22. decembra 2018, pár oznámil, že sa vezme a fanúšikovia už pre nich nemohli byť nadšení!

5 z 8

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

jej hlava je živý les plný spevavých vtákov

Príspevok zdieľaný používateľom junsh dun (@joshuadun) 29. októbra 2013 o 12:02 PDT

2020

V apríli 2020 začali fanúšikovia špekulovať, že Debby a Josh tajne uviazali uzol potom, čo si všimli, že má na sebe strieborný prsteň že prst vo videoklipe k jeho piesni Úroveň záujmu . A keď sa Debby objavila vo vizuáli a videli ju, ako má na prste zodpovedajúci prsteň, ešte viac to podnietilo klebety!

6 z 8

harry štýly za albumom
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Debby Ryan (@debbyryan)

Máj 2020

Pár oznámil, že v januári 2020 oficiálne uviazal.

7 z 8

Charli d

Chelsea Lauren/Shutterstock

Máj 2021

Dvojica sa prvýkrát objavila na červenom koberci ako manžel a manželka pri udeľovaní cien iHeartRadio Awards 2021. Josh dal Debby bozk na hlavu!

8 z 8

Aktualizácia: Debby Ryan a Josh Dun

Instagram

Júna 2021

Hej, všetko najlepšie k narodeninám, milenec. Ďakujem, že ste ma nabrali a vybudovali okolo nás krajinu zázrakov smiechu, bezpečia, umenia a žiaroviek, Debby zdieľala prostredníctvom Instagramu na Joshove narodeniny. Ste najúžasnejší a najroztomilejší, čo sa dá navždy rozoznať.