„Tanec s hviezdami“ 2. týždeň: Alfonso Ribeiro Sambas Will Will Smith + ďalší [VIDEÁ]

Bol to & aposMusic Jam Monday & apos v 2. týždni & apos Tanec s hviezdami & apos včera večer, a všetky naše obľúbené hviezdy si musia vybrať ich obľúbené piesne na tanec.

Medzi radom talentovaných hviezd a tanečníkov boli pre nás výnimočnými & aposFresh Prince of Bel-Air & apos herec Alfonso Ribeiro & aposPretty Little Liars & apos hviezda Janel Parrish & aposMean Girls & apos herec Jonathan Bennett a YouTuber Bethany Mota. Parrish si vybral Carly Rae Jepsen & aposs & aposVolajte mi možno, & apos, zatiaľ čo sa Bennett rozhodol Ed Sheeran & aposs & aposSing & apos a Mota išli s Meghan Trainor & aposs & aposVšetko o tom base. & apos A najlepšie zo všetkého? Alfonso Ribeiro si vybral svojho kamaráta a niekdajšiu hviezdu Will Smith & aposs & aposGettin & apos Jiggy Wit It. & apos

Už sme vedeli, že Alfonso Ribeiro bol hviezdnym tanečníkom vďaka predstaveniu z minulého týždňa & aposs (a jeho bezchybnému tancu Carlton z & aposFresh Prince & apos). Ale jeho samba s Witney Carlsonom tento týždeň spôsobila, že sme zomreli. Nemohli sme sa dostať cez to, že si vybral Will Smith & aposs & apos Gettin & apos Jiggy Wit It & apos a sme radi, ako tieto pohyby spracoval, keď vľúdne viedol Carlsona po tanečnom parkete. Tanečné duo dosiahlo skóre 32 zo 40, pričom rozhodcovia chválili schopnosť Ribeira & apossa, ale pripomenuli mu, že musí pracovať na svojej technike.Janel Parrish vyzerala tak trochu ako rozprávková princezná vo svojich úžasne čistých šatách, bezchybne pôsobiacich po celom tanečnom parkete na & aposCall Me Maybe & apos s partnerom Val Chmerkovskij. Parris vyzerala na jej nohách tak ľahko ako kedykoľvek predtým a po celú dobu sa chválila úsmevom na tvári. Ich nadšenie bolo nákazlivé a dosiahli 34 z možných 40 bodov.

Jonathan Bennett a Alison Holker sa trblietali a trblietali počas svojho počtu Cha-Cha a tancovali na Eda Sheerana & aposs & aposSing & apos v záplave čiernej a zlatej. Ich farebne zladené oblečenie bolo super nádherné, ale bola to ich sladká pecka v strede čísla, ktoré nás všetkých dohováralo. Získali 30 zo 40.

Hviezda YouTube Bethany Mota a Derek Hough sa postavili pred Meghan Trainor & aposs & apos All About That Bass & apos a použili skutočnú doslovnú basu. Aké cool! Páči sa nám, ako začlenili nadrozmerný nástroj do svojej rutiny - bol taký inovatívny a elegantný. Hviezdy u tejto dosiahli skóre 33 zo 40.

Vyskúšajte tanečný tanec Alfonso Ribeiro & aposs uvedený vyššie a tanečné scény Janel Parrish, Jonathan Bennett a Bethany Mota & aposs uvedené nižšie.

Sledujte Janel Parrish + Val Chmerkovskiy & aposs Foxtrot

Sledujte Jonathan Bennett + Alison Holker & aposs Cha Cha

Sledujte Bethany Mota + Derek Hough a aposs Foxtrot