Divákom „Criminal Minds“ stále chýba Thomas Gibson, pokračujte v proteste „No Hotch No Watch“

Rok 2016 bol vyčerpávajúcim rokom. Okrem straty niekoľkých kultúrnych ikon vrátane Princ a David Bowie a vydržanie volieb v USA, ktoré zaznamenali a reality hviezda diváci CBS, ktorí prskajú k víťazstvu s nie veľmi populárnou väčšinou, sa presunuli k zhromaždeniu okolo hnutia, pre ktoré sa tiež cítia vášnivo: Thomas Gibson & absencia v sezóne 12 Myšlienky zločinca.

Gibson, ktorý hral agenta Aarona 'Hotch' Hotchnera na dlhotrvajúcej sérii, sa objavil v premiére sezóny 28. septembra, ale Hotch vystúpil v sezóne 12 epizódy 2 s názvom „Sick Day“. Štúdie CBS a ABC Studios boli pevne rozhodnuté pri rozhodovaní o podpore Gibsona po slovnom spore s producentom, ktorý sa stal fyzickým, a Myšlienky zločinca herec Shemar Moore (ktorý sám odišiel z predstavenia v sezóne 11) navrhol, aby si Gibson a Aposs streľbu zaslúžili v práve odstránenom videu na Facebooku. Pre fanúšikov Gibsona a jeho postavy bol jeho vzhľad na vrchole sezóny iba soľou v rane, čo niektorých iskrilo pípanie ich disentu s hash značkou #NoHotchNoWatch.

A ich protesty pretrvávajú, pretože tento týždeň samy seba #GibsonStrong opäť vyjadrili svoje pocity. Ako Zábal Séria zaznamenala v minulej sezóne 17% pokles sledovanosti a sledovanosť sa nijako nezlepšila pri odchode Moora a Gibsona & apossa - čo vyvolalo nepotvrdené špekulácie, že CBS zvíťazila a obnovila sa na 13. sezónu.

Ďalšia sieťová dráma, ABC & aposs Hrad , videl a protest fanúšikov nahnevaná, že hlavná herečka Stana Katic a jej kostýmová speváčka Tamala Jones boli prepustení z relácie, ktorá šla do hrobu so zrušením krátko nato.

Skontrolujte zaokrúhlenie z Myšlienky zločinca fanúšikovia, ktorí sú #StillMissingHotch nižšie.

15 kamarátov na obrazovke, ktorí si boli v skutočnom živote menej blízki