Kompletná časová os komplikovaného vzťahu Jakea Paula a Alissy Violetovej

Romantické zvesti Jake Alissa

Instagram

Kde bolo, tam bolo, Jake Paul a Alissa Violet boli jedným z najväčších mocenských párov na internete - alebo sa to aspoň zdalo.

Počas celého ich vzťahu dvojica rozhodne vyzerala tak šťastne, ako len mohla. Neustále spolu uverejňovali super roztomilé obrázky, natáčali tony videí vedľa seba a neustále jeden cez druhého tryskali - a fanúšikovia pre to žili. Preto, keď sa veci zrazu stali škaredými, boli všetci poriadne otrasení.Jasné, medzi pármi to vyzeralo perfektne až do jedného dňa, keď Jake zdanlivo vyhodil Alissu z domu Team 10. Potom sa obe hviezdy navzájom obvinili z podvádzania a Alissa dokonca tvrdila, že ju Jake fyzicky a psychicky týral, čo však popiera.

Prešlo medzi nimi veľa drámy a možno sa zapíšu do histórie ako jeden z najsmutnejších párov všetkých čias! V prípade, že ste zabudli, prerušili sme pre vás celý vzťah od začiatku do konca, tak si dajte popcorn a pripútajte sa, chlapče, bola to divoká jazda!

V našej galérii nájdete kompletný sprievodca komplikovaným príbehom lásky Jakea a Alissy.

Ak vy alebo niekto, koho poznáte, môžu byť v nezdravom vzťahu, zavolajte na 1-866-331-9474, text: loveis na 22522 alebo navštívte loveisrespect.org .

1 z 8

Romantické zvesti Jake Alissa

Instagram

Alissa vo videu na YouTube vysvetlila, že sa s Jakom stretla deň predtým, ako mala 18 rokov, keď v Ohiu ukončila strednú školu. Bola v nákupnom centre a Jake a jeho brat, Logan Paul , bol tam náhodou na stretnutí s fanúšikmi. Odvtedy sa neustále rozprávali a spoznávali sa. Nakoniec ju presvedčil, aby sa presťahovala do L.A. a podpísala s tímom 10.

K tomuto dieťaťu som bol hlava -nehlava, urobil by som pre neho čokoľvek. Preto som podpísal zmluvu na päť rokov. Verila som v neho a on vo mňa, povedala.

2 z 8

Jake Paul a Alissa Violet

Instagram

austin a spojenci sezóna 2, epizóda 21
Vonkajšiemu svetu sa #Jalissa zdalo všetko v poriadku a šialené. Potom však, vo februári 2016, veci nabrali zlý spád. Celý svet bol otrasený, keď Alissa vzal k nej Snapchat bude zdieľať videá a fotky svojich vecí zabalené. Tvrdila, že ju Jake vyhodil a že nemá kam ísť.

Jake potom reagoval na Twitteri a obvinil Alissu, že ho podviedla v sérii teraz odstránených správ.

Predpovedala, že to je to, čo urobí. Jalissa BOLA skutočná. Problém je, že ma podviedla. Som obeťou, nie ona, napísal. Myslím si, že je super talentovaná a znamená to hlboko v hĺbke duše, ale nemôžem ju mať vo svojom priestore, keď mi zlomí srdce. Vyriešime to.

Alissa potom rozoslala svoje vlastné správy na Twitter, pričom tvrdila, že Jake bol ten, kto ju neustále podvádzal, a dokonca tvrdila, že to urobil priamo pred ňou.

Ako mohla byť Jalissa skutočná, keď mal pred sebou každú jednu noc dievča za dievčaťom? tweetovala.

Vyhodíte ma a poviete všetkým, ktorých som podviedol ... Povedzte mi, prosím, ako sme potom stále „priatelia“, dodala.

Potom sa podelila o zdĺhavú poznámku o situácii, kde tvrdila, že Jake nebol verný a že počas ich vzťahu bude plakať, aby spala takmer každú noc.

3 z 8

Jake Alissa

Instagram

Jake a jeho skupina Team 10 sa potom rozhodli vydať diss track venovaný Alisse s názvom It's Everyday Bro. V piesni Jake rapoval a vieš, že ich vyhodím, ak nie sú s posádkou / Áno, hovorím o tebe, začínaš hovoriť o pozornosti aj na Twitteri / Ale stále Včera večer mi udrel do telefónu, bolo 4:52, a dostal som text, ktorý mám dokázať / A tiež všetky nahrávky ... nenúťte ma hovoriť pravdu.

Veci sa ešte viac zdramatizovali, keď Alissa spolu so svojim priateľom Ryžová guma , urobila o tejto situácii vlastnú pieseň. Nazývalo sa to Je to každú noc, sestra, a údajne Jakea obvinila, že je tyran a v textoch ju podvádza. Alissa v piesni dokonca naznačila, že sa spojila s Jakovým bratom Loganom Nick Crompton neskôr potvrdené v Shane Dawson 'S, Myseľ Jakea Paula dokument.

O niekoľko rokov neskôr, keď sa YouTuber zastavil pri Power 105.1’s Raňajkový klub , Jakea sa pýtali, ako sa vyrovnal so zistením, že jeho brat sa spojil s Alissou. Povedal: „Bolo pre mňa ťažké sa s tým vyrovnať, ale jednoducho som musel byť tým väčším človekom. Nedovolím nejakému náhodnému dievčaťu, ktoré som priviedol do svojho života, dal mu kariéru, dal jej všetko - bolo pre mňa ťažké to urobiť.

4 z 8

jakealissa-7

Getty Images

V júni 2017 Alissa zverejnila video o všetkom kde povedala svoju stránku príbehu. V dlhom vlogu vysvetlila, že potom, čo sa v roku 2015 presťahovala do jeho domu, Jake sa k nej bude správať ako k svojej priateľke, ale stále bude vychovávať rôzne dievčatá, s ktorými sa spojí. Alissa povedala, že sa bude musieť s týmito dievčatami stretnúť a správať sa, ako keby bolo v jej mysli všetko v poriadku, keď tvorili pár - pretože tak by ju Jake cítil. Povedala, že s ňou hral extrémne myšlienkové hry, a keďže nemala kam ísť, on bol hnacím motorom jej kariéry, zostala a vydržala všetko.

Povedal mi, že ma jednu noc miloval, a potom o pár dní neskôr odletel s týmto dievčaťom z Ohia ... a [stretával sa] s ňou asi týždeň, vysvetlila. Presne vedel, čo mi robí. Hral všetky tieto hry s mysľou. Doslova mi povedal, že ma jedného dňa miluje, a potom mi povedal, že na druhý deň nenávidí moje vnútornosti. […] Bol som doslova šialený. Nemohol som ani myslieť rovno. Išiel by som hore do svojej kúpeľne alebo spálne a len by som plakal, aby som spal noc čo noc. Keď sa teraz pozriem späť na celú túto situáciu, neviem, či som ho miloval. Neviem, ako by som mohol milovať človeka, ktorý sa k niekomu tak správa. Neviem, či som bol do neho zamilovaný, ani jeho myšlienka, ani to, kto som si myslel, že je. Myslím, že som bol len závislý na bolesti z toho, že chcem niekoho tak nedosiahnuteľného. Miloval som, aby sa mi zranil - tak veľmi mi na ňom záležalo. Nebola to práve dobrá situácia.

Alissa ďalej hovorila, že keď sa raz rozhodla byť divoká ako on, čo predpokladáme, znamená to, že do domu prišiel chlap, pretože predtým vo videu povedala, že jej nedovolí mať žiadnych chlapov. skončilo to, keď ju vyhodil z domu.

5 z 8

vo verši Alissa

Twitter

maddie ziegler a millie bobby hnedá
Potom Alissa pokračovala s rapperom Faze Banks . Mysleli sme dráma sa konečne skončila , ale keď Jake nahral video, v ktorom tvrdil, že rappera napadla jeho asistentka Megan, všetko sa zhoršilo. Alissa a Faze tieto obvinenia odmietli a dokonca nechali viacerých svedkov podporiť ich tvrdenia, že je nevinný. Alissa potom otvorený o fyzickom týraní, o ktorom tvrdila, že trpela počas randenia s Jakem.

Úprimne povedané, párkrát ma napadol. Ak by sme sa nikdy na niečom nedohodli alebo by sa niečo stalo, napľul by mi na tvár a to sa stalo viackrát. Asi pred dvoma rokmi v Arizone sme natáčali video a on mal časť, kde ma musel strčiť do tohto tŕňa. Preto na mňa príliš tlačil a strčil ma až do krovia. Táto jazva [na mojej ruke] bola z tŕňov a celá ruka mi krvácala, celý čas sa smial, ja som plakala. Inokedy mi vzal telefón a hodil ho o stenu. Pohádali sme sa, vybehol som hore a on ma vliekol dolu schodmi, povedala Alissa.

Jake jej obvinenia odmietol. Alissa tvrdila, že sa dokonca stretla s inými dievčatami, ktoré v minulosti chodili s Jakem, ktoré tiež povedali, že s ním majú podobné problémy.

Druhá vec, ktorú [dráma] Jake a ja vyhodili do vzduchu, bola skupina jeho vtedajších priateľiek, ktorá sa postavila na moju stranu a všetci mi posielali správy. Asi ako dve alebo tri dievčatá sme si sadli a porozprávali sa a povedali: „Jake ma tiež napadol, zhodil by ma na zem, pľul na nich tiež, je veľmi agresívny.“ Nikdy by v skutočnosti neklopal niekto von, ale spôsob, akým hrá, bojuje ... akoby som už mnohokrát zo mňa vyrazil vietor, podelila sa Alissa.

6 z 8

alissajake

Instagram

Kedy Myseľ Jakea Paula vyšla v roku 2018, Shane si sadol s Alissou a porozprával sa s ňou o celej veci. Počas rozhovoru odhalila, že rovnako ako každý rád verí, že ona a Jake sú pár, nikdy neboli oficiálne žiadnou položkou.

Nikdy sme spolu oficiálne nechodili. Existuje toľko vecí, ako je bývalá priateľka Jakea Paula a ja som vždy bývalý. Len sa to pripínalo a ja som ho prenasledoval tak dlho a chcel som, aby bol mojím priateľom, vysvetlila Alissa Shaneovi. Bol som taký zmätený a konfrontovaný s ním každý deň ako: „Čo sme? Bolí to tak strašne ‘a vždy si to len čistil. Nikdy sme nedokázali, kým sme. Boli sme spolu, ale neboli sme.

Tvrdila, že akonáhle Jake videl, ako dobre si s nimi jeho videá viedli, vtedy sa zrodila myšlienka skutočne zveličiť koncept Jalissy, ale často zostala zmätená zo stavu ich vzťahu. Boli to priatelia, ale boli niečím viac, aj keď nikdy oficiálne priateľ a priateľka.

Tak dlho som sa ho snažil zmeniť, urobiť z neho lepšieho človeka. Jednoducho sa nikdy nechcel zmeniť. Snažil som sa tak dlho, povedala. Preto som taký naštvaný na všetky jeho videá, pretože neviem, čo sa deje v zákulisí. Neviem, či sme spolu, a pokúsim sa s ním o tom porozprávať a on to rozchodí a o dve minúty neskôr je ako „hej, potrebujem ťa na video.“ Nikdy som nevedel, kto sme.

Pripustila tiež, že sa spojila s Loganom, aby sa vrátila k Jakovi, a je to niečo, čo ľutovala.

7 z 8

Jake Alissa

Getty Images

A potom bol rad na Jakovi hovoriť so Shanom . Priznal, že nikdy nechcel hovoriť o dráme s Alissou, pretože ho to všetko skutočne zranilo.

Veľa dôvodov, prečo som o situácii nehovoril, je brániť svojho brata, a preto, povedal Jake. S Alissou sme sa vždy mali veľmi radi. Vždy sme boli ako randenie, nie naozaj. Bol to skalný vzťah. Nebola som - v tom čase - dostatočne zrelá, aby som vedela, ako byť priateľom. Dostali by sme sa do hádok, bojovali by sme a prešli by sme výkyvmi. V zásade som urobil veľa vecí, ktoré ju naštvali a ona sa chcela pomstiť, myslím, že toto je slovo. Jednoducho som nevedel, ako sa k nej mám správať. Bola to len zlá situácia, len sme sa navzájom zbláznili.

Potom vysvetlil, že Alissa spojená s Loganom bola zlomom vo vzťahu.
Pamätám si, keď som ju konfrontoval o [Loganovi], jej zdôvodnenie bolo: „Donútil si ma to urobiť.“ A myslím si, že je to kvôli tomu, že potom sme boli rok a pol vypínaní a odchádzal som a bol som s inými dievčatami a išla by byť s inými chlapmi, pokračoval. [Logan] v zásade povedal: „Ach, nemyslel som si, že ste v skutočnosti taká vec a že ste vlastne chodili.“

8 z 8

Jake Alissa

GETTY IMAGES

Potom sme od páru dlho nič nepočuli. To znamená, že až do decembra 2019, keď Jake poslal celý internet do šialenstva zverejňuje obrázok s Alissou . Ukázalo sa, že propagoval novú pieseň, ktorú o vzťahu napísal, s názvom These Days.

Vo videu o všetkom, čo bolo zverejnené 10. decembra 2019, sa nazýva Pravda o Alisse Violet , influencer sa rozhodol rozobrať texty na svoju novú melódiu, a tým o vzťahu veľa prezradil.

Po rozchode som natočil [‘These Days’]. Hovorilo sa o tom, ako mnohokrát vo vzťahu, z ktorého som sa práve dostal, a v predchádzajúcich, v ktorých som bol, boli dievčatá vždy príliš hrdé, ich ego bolo príliš veľké, vysvetlil. Snažila som sa byť vždy tým vzťahom, ktorý nemal také veľké ego ani takú hrdosť. Snažím sa byť tým väčším človekom, ale mnohokrát vo vzťahu som sa nabažila.

Aj keď kontroverzná hviezda tvrdila, že pieseň je o zväzku jeho minulých vzťahov, niekoľko konkrétnych riadkov bolo konkrétne o jeho romániku s Alissou.

Sťažujete sa na moju vzdialenosť / Letíme preč / Na noc, v ktorej zostanete / Rozmyslite sa nad vecami / Máte muža doma / Takže to nie je správne, hovoríte, prečítané texty. To je v poriadku so mnou / Ale my sme teraz vyrástli, teraz sme sami / Lemme ukáž, ​​že si dobrý.

V zásade ide o vzťah na diaľku, ktorý som mal, keď som sa prvýkrát presťahoval do Los Angeles s dievčaťom, o ktorom ste si istí, že ho všetci poznáte - Alissa Violet, odhalil Jake. To je môj bývalý. Hovorí sa tu o scenári, pretože som bol v LA a ona v Clevelande. Boli sme práve v tomto vzťahu na diaľku a ja som sa tak trochu stretával s inými ľuďmi a ona tak trochu s inými ľuďmi a vždy hovorila: „Chcem tam vyjsť, si tak ďaleko. Nevidím ťa, tento vzťah na diaľku je ťažký. ‘Ale vždy by som povedal:‘ Hej, môžem ti zaistiť let. ‘Niekedy som teda nechal letieť, aby za mnou vyšla. V tom čase videla toho druhého chlapíka, myslím, že sa volal aj Jake ... Nakoniec sme to zvážneli a ona vyšla do LA, bytu v núdzi a zvyšok je história.

Zdá sa, že je medzi nimi konečne všetko v poriadku, ale rozhodne to bola dlhá a skalnatá cesta!