Kompletná rekapitulácia intenzívnej a chaotickej spory Debby Ryana a Skai Jacksona

Spory celebrít

Getty Images

Aj keď to tak vyzeralo Debby Ryanová a Skai Jackson keď pracovali, boli najlepšími priateľmi Jessie dokopy to tak bohužiaľ nebolo. Jasné, mohlo sa zdať, že sú na obrazovke neoddeliteľní, ale keď sa kamery prestali otáčať, costári sa v zákulisí skutočne dostali do veľkého sporu!

Všetko sa to začalo v roku 2015, keď sa začali šíriť klebety, že Skai obvinila Debby z jej šikanovania prostredníctvom svojho súkromného Twitteru. Potom sa veci stali veľmi chaotickými. Debby vystrelila späť dlhou poznámkou, v ktorej bývalú hviezdu Disney označila za neistú a neprofesionálnu. A to potom viedlo k tomu, že Skai vrhla na Debby online ďalší odtieň. Áno, určite mali svoj spravodlivý podiel na dráme!čo sa tlačí do vlkov

Ale počkajte, kde teraz stoja, pýtate sa? Vyrovnali sa? Čo spôsobuje prvý spor? Čo presne o sebe povedali? A skutočne Debby šikanovala Skaiho na nakrúcaní? Nebojte sa, ľudia, pretože sme vám k dispozícii. Pokračovali sme a zrekapitulovali sme celý ich spor od začiatku do konca, chlapče, bolo to intenzívne. Zapojte sa, chlapci, pretože to bola divoká jazda!

V našej galérii si prezrite podrobný rozpis toho, čo sa skutočne stalo medzi Skai a Debby.

1 z 11

skai jackson debby ryan feud

Disney Channel

Keď sa Skai a Debby prvýkrát stretli na scéne Jessie v roku 2011 to úplne trafili.

Debby Ryan je fantastická, milujem ju. Je to skvelý človek a má dobré herecké schopnosti, Skai tryskal v rozhovore pre rok 2011.

2 z 11

debby-ryan-skai-jackson

YouTube

Herečka dokonca ukázala svoju podporu Debby účasťou na premiére svojho filmu Rádio Rebel vo februári 2012, kde ona povedal bola taká hrdá na svoj kostým.

3 z 11

posledná epizóda zo života Zacka a Codyho
debby-ryan-instagram-pic

Instagram

V novembri 2012 dámy spolu urobili rozhovor Rádio Disney , kde sa rozlúčili so všetkými zákulisnými žartmi, ktoré radi ťahali za jeden povraz.

Nuž, radi im kradneme slushies, pretože majú stroj na slushie a stroj na pukance! Vysvetlil Skai.

4 z 11

skai jackson debby ryan feud

Disney Channel

V roku 2014 však Skai zrazu prestal sledovať Debby na Twitteri a fanúšikovia uverili, že medzi týmito dvoma hviezdami niečo zakyslo. Potom, o niekoľko mesiacov, sa na internet dostali zvesti, že Skai obvinila Debby z toho, že ju tlačila a šikanovala na natáčaní prostredníctvom svojho súkromného Twitteru.

5 z 11

skai-tweet-február-2015

Twitter

bude táborový rock 3
A hoci si nie sme istí, či sú tweety skutočné, povedala fanúšikovi, že herečka na ňu bola na svojom verejnom Twitteri hrubá.

Napísala: Nie, nie som k nej hrubý. Je to naopak.

6 z 11

Skai Debby

Tumblr

Keď Debby zachytila ​​Skaiho obvinenia, nepotešila sa. The Suita Life On Deck hviezda odišla do Tumblru, aby vypálila.

Ak by som mal 12 rokov, pravdepodobne by som si bol neistý, pokiaľ ide o vedenie show, v ktorej podporujem. Nehovoriac o tom, či bola konceptom, producentkou a jednou z režisérok s najväčším počtom žiadostí o zaradenie, napísala v r. zdĺhavý príspevok . Naučil som sa, že horkosť sa nedá napraviť horskými dráhami a pochúťkami, a to je skutočne smutný fakt - najmä v mladších srdciach. Nebudem hovoriť o konkrétnych ľuďoch, pretože ohováranie spolupracovníkov online je neprofesionálne, ale keby som mal jedno prianie pre každé dieťa, bolo by to herec - obzvlášť tie, ktoré sú väčšinou náustkom rodičovskej zlomyseľnosti - želal by som si úplnú spokojnosť, emocionálne bezpečie a že by nejako našli radosť z rozprávania príbehov. Žiť sen nie je práca. Je to postoj.

7 z 11

skai jackson debby ryan feud

Disney Channel

O mesiac neskôr, keď sa anketár spýtal Skaiho, či sa Debby stane hosťujúcou hviezdou Jessie spin-off séria, Bunk’d , a jej odpoveď bola dosť trápna.

Hm ... to si nemyslím. Nemyslím si, že bude hosťovať v jednej z epizód, myslím si, že urobí svoju vlastnú vec a my pôjdeme tiež robiť svoje vlastné veci, ona povedal .

8 z 11

skai-pic-debby-rozmazané

Twitter

A veci sa ešte zhoršili, keď Skai zverejnil spätnú fotografiu obsadenia a rozmazal Debbyinu tvár. Teraz to bolo stiahnuté, ale ona to titulkovala, slečna toto. Fuj!

9 z 11

nech svieti naplno
debby-ryan-skai-jackson-jessie-tweet-2016

Twitter

V roku 2016, keď Debby chatovala s fanúšikmi na Twitteri o svojich skúsenostiach s udeľovaním cien Kids ’Choice Awards, jedna osoba začala svoju drámu so Skai.

To je smutné, ale nie je to moja vec, Debby odpálila.

10 z 11

debby-ryan-skai-jackson-feud

YouTube

V roku 2017 však Debby vyzerala, že je úplne za všetkou minulou drámou. Vzala na Twitter, aby oslávila výročie show, a áno, zahrnula fotografie so Skai. Hovorila tiež o tom, ako bola hrdá na celé obsadenie.

Deti boli také smolnaté nugety a každé také podmanivé. Také dobrodružstvo a jazda a teraz sú všetci dospelí a zabíjajú to, ona napísal .

11 z 11

Jessie Cast Reunion

YouTube

V apríli 2020 herečky raz a navždy ukončili svoj spor. Jasné, oni mal virtuálne stretnutie spolu s ich ďalšími nákladmi - Peytonov zoznam , Karan Brar , Kevin Chamberlin a Carolyn Hennesy - a to bolo všetko! Po dlhej a kamenistej ceste to vyzerá, že medzi nimi už konečne nie je žiadna zlá krv!