Kompletný sprievodca pre každého, kto bol v tíme Jakea Paula 10 a prečo odišiel

tím 10

Instagram

Pre tých, ktorí nevedia, Team 10 je v podstate skupina youtuberov, ktorých si vybral Jake Paul , ktorí žijú spolu a vlogujú o svojich každodenných dobrodružstvách. Ale pretože je táto skupina známa tým, že vo svojich videách neustále robí bláznivé a nebezpečné veci, aby získala nejaké názory, rozhodne mala svoj podiel na dráme.

Aj keď sa tím 10 môže zdať ako konečná priateľská skupina, ktorej by ste mali byť súčasťou, ak sa chcete rýchlo presláviť, všetko má určite svoje nevýhody, a preto niektorí z minulých členov náhle odišli. A podľa Jakea, akonáhle ste vonku, ste definitívne mimo.Povedal by som, že každý, kto zostal, nás práve použil. Nemyslím si, že si uvedomujú, že nás používajú, ale keď títo ľudia prídu do tímu 10, dám im všetko, povedala hviezda sociálnych médií počas Shane Dawson Dokumenty, Myseľ Jakea Paula . Manažéri, agenti, dom, jedlo, peniaze, sláva, kameramani, redaktori, obchody so značkami, všetko, čo im dám. Potom po niekoľkých mesiacoch zabudnú, odkiaľ prišli, a povedia si: „Môžem to urobiť sám, prečo si tím 10 berie percento z mojich zárobkov? Chcem urobiť niečo iné. '

V skutočnosti existovalo niekoľko osobností z YouTube a internetu, ktoré sa dostali do posádky a verejne vystúpili v priebehu rokov. Kto je teda teraz v novom tíme 10? Kto bol v pôvodnej skupine a prečo odišli? Od podvádzania po šikanovanie a obvinenia zo zneužívania sa medzi skupinou priateľov veľa stalo a my sme pokračovali a všetko sme pre vás zlomili.

Prejdite si našu galériu a pozrite sa na nášho konečného sprievodcu všetkými, ktorí boli v minulosti v tíme 10 a prečo odišli.

1 z 13

Tím 10 Súčasní členovia

Instagram

Kto je teraz v tíme 10?

Nový tím pozostáva z Travis a Corey Talbott , ich deti Tydus a Ryatt , Brandon Amato , Lauren Dascalo a Caci dvojčatá .

2 z 13

Tím 10

Instagram

Kto bol v minulosti v tíme 10?

Alissa Violet , Neels Visser , Alex Lange , AJ Mitchell , Dobré dvojičky , Nick Crompton , Tessa Brooks , Šanca Sutton , Kade Speiser , Stan Gerards , Tristanove príbehy „Dvojčatá Martineza, Anthony Trujillo , Max Beaumont , Čad Tepper , Erika Costellová , Justin Roberts , Cole Carrigan a Ben Hampton (ktorý mal vtedy 6 rokov) boli v jednom bode súčasťou skupiny.

3 z 13

Cole Carrigan

Instagram

Prečo bol Cole Carrigan vyhodený z tímu 10?

Cole bol súčasťou nového tímu 10, ale bohužiaľ 1. júla 2019 odhalil, že bol vyhodený.

Chcem vám len dať vedieť, že už nie som súčasťou tímu 10, napísal na Twitteri. Podrobnosti budú zverejnené neskôr v tomto týždni. Ľúbim ťa.

Vo svojich príbehoch na Instagrame tiež tvrdil, že Jake a ostatní členovia tímu 10 nastriekali nástennú maľbu, ktorú namaľoval, so slovami „Dostaňte f -k z nášho domu“.

Ale v video z YouTube zverejnený nasledujúci deň, Jake sa rýchlo bránil. Vysvetlil, že on bol tým, kto urobil z Colea nástennú maľbu, takže keď sa rozhodol vyhodiť vizážistu z tímu, cítil, že má právo to vymaľovať. Tiež odhalil, že hoci niekto písal na nástennú maľbu sprostosti, zakryl to, pretože si myslel, že je to malicherné.

Skončil som s tými býkmi - dal som všetko týmto ľuďom, ktorí sú manželia v takom malom bode svojej kariéry. Mentorujem ich, stávam sa ich priateľom a objímam ich, keď plačú, dodal. Znovu a znovu som dokázal, že som dobrý človek a že som doslova neurobil nič iné, ako pomáhať týmto ľuďom. Sú to býci - t. Trhá mi to srdce.

Čo sa týka toho, prečo vyrazil guru krásy, v predchádzajúce video , Jake ho obvinil z uverejňovania nevhodných fotografií na sociálnych sieťach.

Hviezda sociálnych médií vysvetľuje, že Cole reprezentuje nielen moju značku, ale aj tím 10 a všetkých ostatných v tíme. Musíme si dávať pozor na to, čo každý v tíme zverejní.

Krása gurua tiež nazval lenivým a neproduktívnym a tvrdil, že nenahráva dostatočný obsah. 21. júla 2019 však Cole konečne povedal svoju stránku príbehu vo videu s názvom Prečo som opustil tím 10… Vysvetlil, že dôvodom, prečo nenahral toľko videí, koľko by chceli, bolo to, že mu neposkytli zdroje, ktoré sľúbili.

Neustále zdôrazňovali, ako by nám bol poskytnutý doslova každý zdroj na vytvorenie akéhokoľvek tvaru alebo formy obsahu, ktorý by sme mohli chcieť, a získanie akejkoľvek ponuky značky, ktorú chceme, a získanie všetkých týchto peňazí. A celé tri mesiace, čo som tam žil, som od nich nedostal ani jeden značkový obchod. Nezarobil som ani cent. Vykonal som všetok svoj e -mail a všetku prácu so svojou značkou. Neposkytli mi nič okrem toho, že mi povedali, že mám redaktora. Musel som nájsť fotografov. Musel som nájsť značkové ponuky. Musel som nájsť kameramanov. Musel som nájsť značky oblečenia, ktoré by mi sponzorovali oblečenie. Doslova som všetko robil sám. Jediná vec, ktorú som dostal, bola izba, naozaj pekný dom na bývanie a nasledovníci, vysvetlil. Jednu vec, ktorú som si tam všimol, je, že mi neustále tvrdili, že ma chcú vyhrať, chcú, aby som uspel a boli tu neustále pre mňa. Vždy však poukázal na svoje nedostatky a veci, ktoré som urobil zle. Povedali by mi, aby som na tom zapracoval a vrátil sa k nim, namiesto toho, aby ma trénoval, viedol a učil ma formovať ma ako vzor a dobrého človeka ako normálna agentúra sociálnych médií.

A hoci Cole povedal, že život v dome Team 10 ho trápi veľa vecí, bolo to vtedy, keď tím odišiel do Vegas Tana Mongeau Má 21. narodeniny, že veci sú skutočne špinavé. Hviezda YouTube uviedla, že on a organizátor akcie Team 10 Arman Izadi Armani sa dostal do vášnivej hádky po tom, čo Armani tvrdil, že Cole o ňom hovorí zlé veci. Cole dokonca obvinil Armaniho z toho, že ho slovne zneužíval.

V uchu mi hovorí f - got, hovorí, že všetko, čo robím, je namaľovať si tvár. Nazýval ma kusom s -t a povedal, že som odpad, špina, lenivý, neproduktívny, sebecký, egoistický, pokračoval. Hovorím každé meno v knihe. Až do bodu, kedy vypleštím oči.

Potom Cole povedal, že bol nútený zbaliť si veci a odsťahovať sa, napriek tomu, že sa pokúsil porozprávať s manažérom Jakea a Team 10 Adamom Quinnom. Potom, čo ho vyhodili, Cole tvrdil, že bývalí členovia tímu 10 hackli jeho účet na Instagrame, posielali mu výhražné textové správy a šikanovali ho na sociálnych sieťach.

Prostredie bolo veľmi toxické. Nikto sa o seba nestaral. Nikto sa navzájom nepodporoval, uzavrel.

4 z 13

Tím 10

Getty Images

Prečo Nick Crompton opustil tím 10?

Nick, ktorý bol hlavným operačným dôstojníkom tímu 10, odhalil v Shanových dokumentoch o Jakovi myslel, že jeho čas v dome bol príjemný.

Myslím, že tím 10 bol ako moja vysokoškolská skúsenosť alebo najbližšia vec, ku ktorej sa dostanem, pretože som nešiel. Bola to partia ľudí, ktorí žili spolu, len sa zabávali, ale zarábali sme zároveň a bol to biznis, povedal.

V máji 2018 však Nick prekvapil fanúšikov napísaním otvoreného listu s vysvetlením, že opúšťa tím 10 a už nebude COO.

Vzhľadom na to, že v rámci našich rôznych spoločností dochádza k interným zmenám, s ktorými nesúhlasím, odstúpil som z funkcie prevádzkového riaditeľa aj talentu. Stále milujem svoju rodinu Team 10, ale vízia podnikania, zapojených ľudí a smer, ktorým sa teraz uberá, mi už nedáva zmysel, napísal .

V dokumentoch Nick tiež odhalil, že akonáhle bol Jakeov otec, Greg Paul , zapojil sa do podnikania, vedel, že je načase, aby odišiel.

U mňa to začína byť iné, keď sa do toho zapojil Greg Paul. Neviem, ako tomu mužovi vysvetliť, ale vtrhol sa dovnútra. Na začiatku sa pokúsil zapojiť a ja som sa rozprával s Jakom a on vyšiel von, ale nefungovalo to a každého zle natrel. cestou a potom sa vráti späť do Ohia. A bolo to ako cyklus. Opäť vyšiel, keď sme sa presťahovali do nového domu a podarilo sa nám získať nejakú autoritu a začať rozhodovať a všetko začalo byť tak, ako by malo byť. A nepáčilo sa mi to, tak som odišiel. Bol to neustály boj medzi mnou a Gregom, vysvetlil Nick Shane. Vedel som, že keď som [Jakovi] povedal, že chcem odísť, bude chcieť, aby som hneď odišiel. Berie veci veľmi osobne a myslím si, že keď niekto ako ja odíde, môže to zasiahnuť viac ako predtým. Snažil som sa to urobiť čo najlepšie, ale bolo to so mnou veľmi náhle a požiadal ma, aby som odišiel, a tak som odišiel. Už som mu niekoľkokrát písal o určitých veciach, ale stále som nič nepočul.

5 z 13

Tím 10

Instagram

Prečo Chance Sutton opustil tím 10?

Chance je Jakeovým dlhoročným priateľom, takže jeho odchod v máji 2018 bol ďalším šokom. On prešiel na YouTube aby sa podelil o svoju stránku príbehu a trval na tom, že za jeho dôvodom na odchod z tímu nie je žiadna dráma. Vysvetlil, že nikdy nemal v úmysle stať sa vloggerom a chcel sa zamerať na svoju skutočnú vášeň: videohry.

Prečo som opustil tím 10, bolo preto, že som sa chcel viac sústrediť na seba. Mám svoje vlastné ciele a vízie, ktoré nie sú v súlade s každým, a chcel som urobiť niečo sám. Úprimne sa nekonal žiadny šialený boj, žiadna vnútorná dráma medzi nikým. To sú moji priatelia už roky a nebolo to ľahké rozhodnutie, povedala Chance. Posadil som ich - svojich priateľov - a vysvetlil som im, prečo robím to, čo robím, a očividne to nebol skvelý zážitok, ale nie sú tu žiadne ťažké pocity, nikto sa na seba nehnevá. Pochopili a som skutočne rád, že to všetko dopadlo.

V januári 2019 ho dokonca videli, že mal na sebe mikinu Team 10, takže je zrejmé, že medzi nimi nie je žiadna zlá krv.

6 z 13

Tím 10

Getty Images

Prečo Tessa Brooks opustila tím 10?

Vo vlogu, ktorý zverejnila na Nový rok 2018, s názvom Musím ti niečo povedať , youtuber poskytol veľmi málo podrobností o tom, prečo sa rozhodla vypadnúť zo skupiny, ale potvrdila skutočnosť, že s Jakom a jeho gangom bola skutočne dunzo.

Povedala, chcem vám len dať vedieť, že už nie som v tíme 10. Určite to vysvetlím v neskoršom videu, ale zatiaľ je novoročný deň, do ktorého sa nechcem dostávať.

Mohlo dôjsť k vypadnutiu? Mohla by pokojne odísť za vlastných podmienok? Obe sú možné. O niečo viac ako týždeň neskôr však Tessa zverejnila ďalšie podrobnosti v a nové video s názvom Vysvetlenie, prečo som opustil tím 10.

Povedala: „Je to pre mňa skutočne horkosladká vec, pretože myslím na to, čo to pre mňa kedysi bolo. Je to naozaj škaredá vec, je to tak. Musíte vedieť, kedy to nechať ... Rozišli sme sa a smerujeme rôznymi smermi, a to je úplne v poriadku. Už to nie je niečo, čo by bolo pre mňa to pravé. V mnohých veciach sa jednoducho nezhodneme. Veci už nie sú také, ako bývali.

Pokračovala v rozprávaní o tom, ako jej rozhodnutie nepresťahovať sa do nového domu Team 10 robilo veci ťažkými a zdá sa, že to v konečnom dôsledku spôsobilo roztržku medzi ňou a skupinou. Dala však jasne najavo, že pre Jakea a zvyšok posádky nechce nič iné ako to najlepšie. Existujú však detaily, ktoré sa nechcela podeliť so svetom okolo svojho odchodu, takže sa zdalo, že je tu viac drámy, ako sama nechala. Zvlášť preto, že Jakea zachytila ​​kamera, ako tlačí na hviezdu sociálnych médií.

Existujú veci, ktoré sú osobné a ktoré nemusím uvádzať, dodala.

7 z 13

mala savannah svoje dieťa
Tím 10

Getty Images

Prečo Tristan Tales opustil tím 10?

Tristan, rovnako ako Tessa, držal svoje dôvody pre opustenie skupiny dosť vágne. Ale aj on to oznámil na Nový rok.

On povedal , 2018 bude čoskoro smiešny. Som tak nadšený, ale nemôžete začať novú kapitolu, pokiaľ neobrátite stránku. V tomto novom roku už nebudem súčasťou tímu 10. Toto bolo pre mňa skutočne ťažké rozhodnutie, ale bolo to najlepšie rozhodnutie pre mňa a pre tím 10. Nechcem sa príliš rozpisovať. o tom práve teraz.

8 z 13

Tím 10

Getty Images

Prečo Alissa Violet opustila tím 10?

Medzi Alissou a jej rodinou Team 10 prešlo veľa drámy. Blond kráska a Jake spolu v jednom bode randili, ale jeden z nich mali najsmutnejšie rozchody všetkých čias . Pár vyzeral, že vyzerá ako dokonalý, až kým jedného dňa Alissa nenahrala video so všetkým, čo má zbalené. Tvrdila, že ju Jake vyhodil z domu Team 10 a že nemala kde bývať.

Jake neskôr obvinil Alissu z podvádzania prostredníctvom Twitteru (so svojim bratom, Logan Paul ), ale Alissa tvrdila, že vzťah nikdy nebol ani skutočný. Ona povedal Jake mal každú noc pred ňou [jedno] dievča. Vo videu tiež tvrdila, že Jake s ňou hral extrémne hry s myšlienkami a plakala, aby spala každú noc ich vzťahu.

Potom Alissa pokračovala s YouTuber Banky FaZe . Mysleli sme dráma sa konečne skončila , ale keď Jake nahral video, v ktorom tvrdil, že jeho asistentku Megan napadol vlogger, všetko sa ešte zhoršilo. Alissa a FaZe tieto obvinenia odmietli a dokonca nechali viacerých svedkov podporiť ich tvrdenia, že je nevinný. Alissa potom otvorený tvrdil, že ju Jake fyzicky týral.

Úprimne povedané, párkrát ma napadol. Ak by sme sa nikdy na niečom nedohodli alebo by sa niečo stalo, napľul by mi na tvár a to sa stalo viackrát. Asi pred dvoma rokmi v Arizone sme natáčali video a on mal časť, kde ma musel strčiť do tohto tŕňa. Preto na mňa príliš tlačil a strčil ma až do krovia. Táto jazva [na mojej ruke] bola z tŕňov a celá ruka mi krvácala, celý čas sa smial, ja som plakala. Inokedy mi vzal telefón a hodil ho o stenu. Pohádali sme sa, vybehol som hore a on ma vliekol dolu schodmi, tvrdila Alissa.

9 z 13

Max Beaumont

Instagram

Prečo Max Beaumont opustil tím 10?

Max v skutočnosti vyhodil tím 10, pretože chcel odhaliť svoju stránku príbehu o tom, čo sa skutočne stalo v noci, keď bol FaZe obvinený z útoku na Jakovho asistenta. A nie je to nič ako Jakeove obvinenia.

On povedal v rozhovore pre FaZe sa domnievam, že ste náhodou narazili na [Meg]. Nemôžem vysvetliť modrinu a je to moja najlepšia priateľka sedem rokov, takže je pre mňa také ťažké to povedať. Ale ako som ťa tú noc videl, nechápem, ako je možné, že si odišiel od tohto milého chlapíka, ktorý prišiel a objal ma s niekým, kto sa na ňu potom začal hojdať.

10 z 13

Tím 10

Getty Images

Prečo Alex Lange opustil tím 10?

Alex odišiel z tímu, aby si jednoducho splnil svoj sen o herectve. V teraz odstránenom videu uistil fanúšikov, že za jeho odchodom nie je žiadna dráma ani klebety, a v budúcnosti môže dokonca pracovať na niektorých projektoch s členmi tímu 10.

Tím 10 je moja rodina posledné dva a pol roka môjho života a videl som, ako prerástol do dnešnej podoby. Takže, ako ste si asi mohli všimnúť, nebolo to ľahké rozhodnutie. Ale potom, čo sme to prehovorili s rodinou Team 10 a ďalšími blízkymi, sme sa všetci rozhodli, že to bol najlepší ďalší krok pre všetkých. Je to niečo, čo som strávil veľa času premýšľaním a som konečne pripravený to zdieľať, povedal. Nadišiel čas, aby som sa posunul ďalej a posunul svoju kariéru iným smerom. Teraz, bez ohľadu na to, ma stále môžete z času na čas vidieť spolupracovať s niekoľkými členmi na niektorých špeciálnych projektoch. Musím povedať, že sa skutočne teším na nový smer, ktorým sa uberám, a na príležitosti na obzore, aby som si vykryl vlastnú cestu.

11 z 13

Tím 10

Instagram

Prečo dvojčatá Martineza opustili tím 10?

Emilio a Ivan sa vybrali na YouTube, aby im vysvetlili, že opustili tím 10 po tom, čo sa stretávali s neustálou šikanou.

Predstavte si, že pôjdete niekam, kde nikto nehovorí španielsky alebo vašim jazykom, a vidíte ľudí v dome, ako sa smejú a vy ani neviete, o čom hovoria. Potom zistíte, že o vás hovorili hlúposti a smiali sa vám každý deň. Boli sme naozaj naštvaní. Kedysi sme ťa milovali Jakea a milovali sme tím 10, ale už nie, dvojičky údajný .

Vystrašený som išiel spať. Osem mesiacov v jednom dome, keď ideme spať, bojíme sa, dodal Ivan.

Jake odvtedy tieto tvrdenia odmietol s tým, že nikto v tíme 10 nevedel, že sa dvojčatá takto cítia, a obviňoval ich nového manažéra, že spôsobil túto veľkú roztržku.

12 z 13

Dobré dvojičky

Instagram

Prečo Dobre dvojčatá opustili tím 10?

Dvojičky Dobre, pozostávajúce z bratov Lucasa a Marcusa, nahrali video s vysvetlením, prečo sa rozhodli opustiť Tím 10. Napriek fámam, že šikanovali dvojčatá Martineza, Lucas a Marcus trvali na tom, že odišli, pretože sa im nechcelo a chceli sa vrátiť späť domov. Povedali, že im chýba rodina a že medzi nikým, koho v Kalifornii zanechali, nie je žiadna nenávisť ani zlá krv.

Objavilo sa niekoľko fám a ľudia si myslia, že dôvod, prečo sme odišli z LA, bol ten, že sme na ostatných žiarlili, boli sme naštvaní, nevychádzali sme s ostatnými, že nás ostatní dokonca zastrašovali. Ale to je úplne falošné, oni povedal . Nikomu sme neublížili ani sme nikoho nerešpektovali. Marcus a ja sa na nikoho nehneváme ani k nikomu necítime ťažké pocity ... To bolo najlepšie rozhodnutie emocionálne, kreatívne a mentálne.

13 z 13

Tím 10

Getty Images

Prečo AJ Mitchell opustil tím 10?

AJ odišiel z tímu 10 s veľmi malou drámou. Posádke skutočne poďakoval špeciálnym pokrikom na Instagrame naživo.

Chcem len zakričať a poďakovať tímu 10, pretože mi pomohol dostať sa tam, kde som, napríklad s nasledovníkmi a tým všetkým. povedal . Už nie som v tíme 10, ale veľmi si vážim tím 10 a všetko, čo pre mňa urobili. Milujem každého jedného človeka v tejto skupine na smrť, ako stále rodina. A vždy ich podporím bez ohľadu na to.

On neskôr vysvetlil Šiel som tam a nakoniec som si uvedomil, že to nie je to, čo som chcel robiť. Robili parodické videá, chceli, aby som spieval a robil komédie, a to nie je miesto, kde by som bol, ani miesto, kde by som chcel byť. Vedel som, že ak sa vydám touto cestou, ľudia by ma nebrali vážne a robilo mi to starosti. A vtedy som si uvedomil, že potrebujem prejsť a dostať sa z toho, a vtedy som sa stretol so svojim manažérom a môj manažér mi pomohol dostať sa z tejto situácie.

Existuje veľa webových hviezd, ktoré prišli a odišli z tímu 10, to je isté! Sme zvedaví, čo sa stane s najnovšími členmi! Asi si budeme musieť počkať a uvidíme.