Obsadenie „Cloud 9“: Kde sú teraz?

Cloud 9 Cast

Disney Channel

Nechýba ešte niekomu film Oblak 9 ? Pre tých fanúšikov, ktorí to robia, vás tento pocit pravdepodobne zasiahne, pretože dnes, 17. januára 2021, uplynie sedem rokov od jeho premiéry! Pôvodný film Disney Channel 2014 bol nielen klasikou, ale bol aj jedným z nich Dove Cameron Prvé veľké úlohy, takže výročie je určite dosť nostalgické. Nehovoriac o tom, že sa tu tiež herečka stretla a zblížila Luke Benward „Áno, bolo to celkom epické.

Príbeh nasledoval snowboardistku Kaylu Morganovú, ktorá vypadla zo svojho tímu a bola nútená vziať si lekciu od Willa Clouda, šampióna snowboardingu, ktorého zlyhanie sa stalo videom. Títo dvaja si rýchlo vytvorili vážne puto a keď spolupracujú, začne prekonávať svoju neistotu a nájsť vnútornú silu vyjsť z dôchodku.V zásade je dej všetkým, čo by ste v DCOM kedy chceli, takže každý prirodzene okamžite začal byť posadnutý. Ale teraz, keď od filmu uplynulo päť rokov, sa fanúšikovia pýtajú - aké je zatiaľ obsadenie? Niektorí hrali v mnohých hlavných úlohách, zatiaľ čo iní zmizli z centra pozornosti. Tak či onak, nebudete veriť, ako veľmi sa všetky zmenili. Prejdite sa v našej galérii a zistite, o čo sa jedná Oblak 9 urobil od filmu.

piesne o dnešných spoločenských problémoch

1 zo 7

Obsadenie „Minutemen“: Kde sú teraz?

MediaPunch/Shutterstock

Luke Benward si zahral Willa

O päť rokov neskôr Luke vo veľa hral. Herec, ktorého môžete tiež poznať z jeho úlohy Veľa šťastia Charlie , pokračoval hrať Dillona v televíznej šou Freeform Ravenswood . Navyše bol dokonca v niekoľkých epizódach seriálu Dievča sa stretáva so svetom a Stále Kráľ . Ale to nie je všetko - naposledy nám ukradol všetky srdcia, keď hral Bo in Knedľa ! Áno, rozhodne nespomalil!

Pokiaľ ide o jeho milostný život, Luke bol spojený s Nakopni to herečka Olivia holt a nemohli byť roztomilejší. Ale potom, čo sa bohužiaľ v roku 2014 rozišli, herec začal chodiť Ariel Winter v roku 2019.

2 zo 7

Fotografie ročenky celebrít

Shutterstock

Dove Cameron si zahral Kaylu

Dove potom nespomalil Oblak 9 . Herečka pokračovala vo filme Potomkovia filmy, Lak na vlasy naživo! , Agenti S.H.I.E.L.D. , Liv a Maddie , a tiež hrala po boku Luka v Knedľa ! Blonďavá kráska navyše zahviezdila v off-broadwayskej inscenácii seriálu Bezradný: Muzikál a muzikál Svetlo na námestí Piazza na londýnskom West Ende, kde každý večer poctivo zabíjala pódium.

Herečka tiež upustila od niekoľkých piesní a sú to úplné bops. Začala s ňou chodiť Potomkovia 2 co-star Thomas doherty v roku 2016, ale v roku 2020 to ukončili.

3 zo 7

Priateľky Disney Channel teraz

Shutterstock

Kiersey Clemons hral Skye Sailor

Oblak 9 bol pre Kiersey len začiatok, pretože pokračovala v účinkovaní v televíznych reláciách Očné cukríky (ktorá tiež zahviezdila Victoria Justice ), Existujúce , Priehľadné a Angie Tribeca . Čo sa týka filmu, pravdepodobne ju poznáte z jej rolí Susedia 2 (ktorá tiež zahviezdila Zac Efron a Chloe Grace Moretz ), Minúta L.A. , Hearts Beat Loud a Rovinky . Zoznam vážne pokračuje. A získajte toto - v roku 2019 má k dispozícii neuveriteľných päť filmov vrátane prerábky klasiky Disney Lady And The Tramp .

A tak nejako medzi všetkými týmito úlohami si herečka stále našla čas zahrať si v Foxovej živej adaptácii Prenájom ! Kiersey hral Joanne a bolo to epické.

4 zo 7

Smädný projekt

MediaPunch/Shutterstock

twilight breaking dawn part 3 trailer

Mike C. Manning hral Nicka Swifta

Mike pokračoval vo filme 2016 Láska je všetko čo potrebuješ? vedľa Emily Osmentová a Tyler Blackburn . Navyše ho môžete chytiť v niekoľkých epizódach Teen Wolf ! V súčasnej dobe hrá v najnovšej sezóne show USA Šesť stupňov odlúčenia , ktorou sú fanúšikovia posadnutí.

Ale to nie je všetko, pretože Mike má aj ďalší úžasný talent. Herec v roku 2014 spoluzaložil svoju vlastnú produkčnú spoločnosť a pokračoval v produkcii niekoľkých televíznych relácií a filmov. Mike tiež nedávno vyšiel ako bisexuál a v súčasnosti je vo vzťahu s normálnym mužom menom Nicholas Tocco .

5 zo 7

nový film percyho jacksona 2015

Mediapunch/Shutterstock

Burkeho si zahral Dillon Lane

Dillon môže byť vždy Burke v srdciach fanúšikov, ale to mu nezabránilo pokračovať v hraní v niektorých ďalších rolách. Pokračoval v konaní Hovorí Charlie , Boogeyman Pop a Ľudia, ktorých možno poznáte . V šou vystúpil aj ako hosť Tu a teraz . Herec sa tiež zapojil do fotografovania, takže je určite zaneprázdnený!

6 zo 7

carlon-jeffery

Instagram

Carlon Jeffery hral Dink

Carlon v skutočnosti potom veľmi nekonal Oblak 9 . Iné ako hrať v epizóde Nakopni to , väčšinou sa zameral na svoju ašpirujúcu rapovú kariéru.

7 zo 7

Cloud 9 Cast

Instagram

Sama si zahral Andrew Caldwell

Andrew potom nespomalil Oblak 9 . Ďalej hral Mitcha Henry Danger a Harley v Zombie ! Navyše ste požičali svoj hlas šou Disney XD Randy Cunningham: Ninja 9. triedy . Keď nekoná, je zaneprázdnený prežívaním to so svojou priateľkou Jennifer Giaccotto , s ktorým nemohol byť roztomilejší.