Ciara’s Son Future podporuje rodovú rovnosť, ponúka dôkaz, že v Amerike Trumpa sa nestratí všetko, čo je nádej

Spravodajský cyklus je v poslednej dobe čoraz pochmúrnejší a takmer dystopický Donald Trump & Nová pozícia vodcu slobodného sveta spustila poplašné zvony, ktoré už prešli do veľmi reálnych hrozieb publicistika , ženy a reprodukčné práva , Práva LGBTQ , zmena podnebia a prisťahovalectvo - stačí vymenovať pár málo.

Množstvo plynové svetlo už sa dopustila samotná administratíva Trumpa a Apossa - tlačový tajomník Bieleho domu Sean Spicer zostáva odhodlaný vo svojom tvrdení, že Trump pevne verí v očividnú nepravdu masový podvod voličov poradkyňa a manipulátorka Kellyanne Conwayová nedávno vymyslela smiešny výraz ' alternatívne fakty „akoby to znamenalo niečo iné ako„ lži “, administratíva Trumpa a Apossa naďalej šíri nepravdu, že jeho inauguračná účasť účastníkov nejako prekonala Obamu & Apossa, napriek letecké zábery že to neurobilo - je alarmujúce, už len pre samotný objem. Internet so svojimi nevyhnutelnými správami sa konečne stal vyčerpávajúcim a skľučujúcim miestom na návštevu.

Ale - a to je potrebné pamätať - nie je stratená všetka nádej. V snahe čeliť hrôzam, ktoré svet uvalil za posledných päť dní (áno, prezident Trump zastáva túto prezývku iba päť dní), vás upozorňujeme na vyššie uvedené: Video Ciara Dvojročné dieťa & aposs, Future Zahir, spolu s manželom Russellom Wilsonom, ponúkajúce vyhlásenie o rodovej rovnosti, zverejnené jeden deň po tom, čo sa ženy na celom svete spojili v prejav solidarity s Protesty žien a marca .„So všetkými ženami si zaslúži rovnaké zaobchádzanie,“ hovorí Baby Future s pomocou Ciary a Wilsona. „Máte naše podporné dámy!“

Je to pevná pripomienka, že na tomto svete stále zostávajú dobrí, bez ohľadu na to, ako veľmi sa temnota niekedy zdá.

Ciara debutuje s Baby Bump na American Music Awards 2016