Ciara vrhá chladné otáčky na film „Paint It Black“

Ciara nemusí byť prvým človekom, ktorý mi príde na myseľ, keď si uvedomíte, ktorí súčasní umelci by mohli urobiť krok s klasickou piesňou Rolling Stones, ale možno by to tak malo byť.

dylan sprouse zack alebo cody

Ciara pre film uviedla film „Paint It Black“ Posledný lovec čarodejníc, a vrhá novú nájdenú zlovestnú rotáciu na rockovú pieseň, zoberie zjavný hnev z originálu a nenápadnejšie ho nasmeruje sem - Ciara znie rovnako naštvane, zranene. a pod kontrolou. Pieseň & aposs pomalé zostavenie nikdy nedosiahne crescendo, ale stále jej môžete povedať, že & amp; po krvi.

Rozprávanie s Valiaci sa kameň Ciara pripustila, že nikdy predtým neuvažovala o pokrytí filmu „Paint It Black“, ale akonáhle prišla ponuka, využila túto príležitosť. Povedala: „Pre mňa bolo vlastne prekvapením, keď mi zavolali vydavateľstvá ABKO Publishing a Lionsgate. Keď ma o to požiadali, bol som rád a absolútne. Bolo by mi cťou. & Apos Nikdy som si nemyslel, že budem túto pieseň pokrývať. Nikdy to nebolo na mojom radare, aby som to zakryl, ale keď sa naskytla príležitosť, bol som veľmi nadšený, pretože milujem to, čo urobila producentka Adrianne Gonzales. “Ďalej pokračovala slovami: „Smer, ktorým sa vydala, bol vlastne zvuk, s ktorým som vždy chcel hrať, a jednoducho to nebolo o nič lepšie ako to, že som dokázal pokryť skladbu Rolling Stones. Mám pocit, že to pre mňa posúva hranicu a hranicu v porovnaní s tým, čo odo mňa ľudia pravdepodobne očakávajú. Takže toto bolo toľko super vecí v jednom. Bola to obrovská pocta a potom som sa musel kreatívne skutočne zabaviť, čo vo svojej hudbe zvyčajne nerobím. “

pes s blogom starne

Vypočujte si Ciara & aposs verziu 'Paint It Black' vyššie.

Prezrite si Ciara + ďalšie známe osobnosti bez mejkapu