Christina Perri, „Human“ - význam piesne

Láska často zahŕňa obetovanie sa a stáva sa niečím viac ako človekom a stáva sa možno nesmrteľným. Christina Perri zdôrazňuje tento bod v jej nádherne boľavej novej balade & aposHuman. & apos We & aposve sme vykopali význam piesne & aposs silne poetickým textom.

'Dokážem predstierať úsmev / dokážem sa prinútiť smiať sa' / môžem tancovať a hrať rolu / Ak to & aposs, čo sa opýtate.

Niekedy, aby sme uspokojili, potešili alebo upokojili toho, koho milujeme, či už je to romantický milenec alebo dokonca rodič, musíme zhromaždiť silu a odvahu byť niečím, čím nie sme. To je to, čo je láska - darovanie seba samého, aby ste pomohli alebo podporili niekoho iného. Často to robíme dobrovoľne. Inokedy to robíme preto, lebo musíme. Tu je to tak, akoby rozprávačka Perri & aposs rezignovala na vykonávanie týchto vecí, pretože nemá inú možnosť.„Ale ja som iba človek / A krvácam, keď padnem dole človek. “

Aj keď so sebou do značnej miery uzavrela dohodu a pakt, že urobí to, čo je potrebné, objasňuje, že nie je dokonalá, a možno to pokazí. A odráža všetky chyby osoby, ktorú miluje. Takže v tomto prípade sa usilovne snažila stať sa tým, čím si daná osoba praje, a nemusí to byť práve najlepšie. A to & aposs v poriadku. Naše chyby a nedokonalosti nás robia zaujímavými a tým, kým sme, a ona to opakuje. Dúfajme, že sa tým posunie rovnováha síl v tomto vzťahu.

'Môžem si vziať toľko /' Kým nebudem mať dosť. '

S týmto jednoduchým riadkom vydáva reproduktor Perri & aposs varovanie. Ona & aposs nebude dávať a dávať a dávať, kým nebude viac čo dávať ...

'Môžem to zapnúť / byť dobrým strojom / dokážem udržať váhu svetov / ak to & aposs to, čo potrebujete.'

... Ale určite sa o to pokúsi. Vďaka tomu vyzerá jej postava ako mučeníčka ochotná vymeniť sa v prospech bezpodmienečnej lásky. Je to zložitý príbeh, ktorý nie je celkom férový, a my si môžeme pomôcť, ale budeme sa diviť, dokedy to dokáže (alebo má) udržať. Zaslúži si určitú vzájomnosť. Láska by ju navyše nemala cítiť a pôsobiť ako stroj. Malo by to dať a vziať a vynaložiť rovnaké úsilie.

To & aposs naše čítanie Christiny Perri & aposs & aposHuman & apos nádherná skladba o tom, ako dať niekoho iného znova a znova. Zdá sa nám oveľa viac ako smrteľná!

Vypočujte si Christinu Perri, & aposHuman & apos