Christina Aguilera musela odložiť koncert turné s oslobodením po tom, čo stratila hlas

Ako keby Christina Aguilera & Verní fanúšikovia & Foss, bojovníci, útočisko & apost čakali dosť dlho na novú hudbu a turné od Xtiny. Vo štvrtok (11. októbra) popová ikona oznámila, že je nútená odložiť jeden z dátumov svojho turné Liberation Tour po - dúšku! - strata jej nenapodobiteľného hlasu .

meena z Corey v dome

Včera na Twitteri speváčka oznámila, že svoj koncert v Ontáriu, žiaľ, nebude môcť uskutočniť. Napísala: „Bolí ma, keď sa môžem podeliť o to, že som pod vplyvom počasia a dnes som stratila hlas. Na lekársky príkaz si musím dnes večer oddýchnuť, aby som sa uzdravil - a nebudem schopný rozospievať moje srdce a vystupovať pre vás na dnešnej show v Orillii v Ontáriu. “

Interpretka, ktorá pre ňu naposledy koncertovala Spať k základom Album pred desiatimi rokmi v roku 2008, dodal: „Nechal som ťa tak dlho čakať a teším sa na každú noc na tomto turné. Sľubujem, že sa vám dnes večer podelím s novým dátumom, veľmi skoro - dovtedy vám zasielam lásku a vďačnosť za vašu podporu a NEMOHEM čakať, že sa po tomto krátkom odpočinku vrátim na pódium. “Ďalšie turné Xtina & aposs je naplánované na 13. októbra v Detroite v štáte Michigan.

Pozrite si jej tweety nižšie: