Vírusové video Chrisa Crockera „Leave Britney Alone“ je teraz NFT

Chris Crocker, ktorý sa stal virálnou senzáciou na YouTube v roku 2007 po nahraní ikonického (neslávne známeho) filmu „Nechajte Britney osamote!“ video, teraz oživuje mém ako NFT.

Keď bolo video pred 14 rokmi prvýkrát nahrané na YouTube, za prvých 24 hodín dosiahlo 2 milióny zhliadnutí. V klipe rozrušený Crocker plače nad mediálnym a apossovým zaobchádzaním s popovou hviezdou Britney Spears. Okamžitá popularita videa a apossov priniesla Crockerovi veľkú pozornosť a publicitu, ktorý naďalej uverejňoval príspevky na svojom kanáli, kým odstránil svoj účet YouTube v roku 2015.

Pre tých, ktorí potrebujú osvieženie, znamená NFT nezastupiteľný token. Je to forma kryptomeny založená na blockchaine, ktorá je úplne jedinečná. Každý NFT je kódovaný certifikátom pravosti, podobne ako umelecké diela z vysokého profilu - a Crocker & aposs „Leave Britney Alone!“ video je najnovšie dielo digitálneho umenia, ktoré môžete vlastniť.

Crocker (33) uviedol na trh dražba slávneho videa v nedeľu (11. apríla). NFT sa dostane k uchádzačovi s najvyššou ponukou.

Milióny divákov sa zasmiali, keď fanúšik Britney prvýkrát zakričal neslávne známe slová „Nechaj Britney na pokoji!“ pred viac ako desiatimi rokmi, ale v roku 2021 je správa spoločnosti Crocker & aposs relevantnejšia ako kedykoľvek predtým. Vo svetle #FreeBritney hnutia, mnoho ďalších fanúšikov a celebrít vystupuje proti konzervatóriu držaného Spearsovým otcom a všeobecnému mediálnemu šialenstvu okolo speváka.

„Toto video som natočil ako predčasne ukončenú školu pre dospievajúcich na vysokej škole v mojej starej a apossovej spálni,“ píše Crocker v opise aukcie a apossu. „Netušil som, aký dopad bude mať jeho posolstvo po rokoch. Možno to konečne spoločnosť začína získavať. “

Aukcia sa končí večer okolo 21:30 ET. V čase zverejnenia má aktuálna najvyššia ponuka hodnotu zhruba 21 263 dolárov.