Chris Colfer hovorí „Blaine“ a Kurt Will sa opäť pobozkajú na „radosti“

S plesovou epizódou z & apos Veselo & na obzore, veľa z nich je zvedavých o tom, že Warblers Blaine a Kurt chodia spolu tancovať. Chris Colfer prezradil, že zatiaľ čo on a on nevie veľa o tom, ako sa budú vyvíjať jeho plány na rande, žiarivé hviezdy Daltonskej akadémie sa v budúcej epizóde bezpečne podelia o ďalší bozk.

Tvorca seriálu Ryan & Murphy Ryan Murphy potvrdil, že Blaine a Kurt sa dostanú na veľký ples ruka v ruke, ale Chris Colfer, ktorý hrá Kurta, tvrdí, že nemá podrobnosti. „Neviem,“ povedal hovorí Zap2It . 'Dúfam, že nás neprehliadneme.'

Pretože popularita penice obyčajnej stále rastie (ich debutový album vyjde budúci mesiac!), sme si istí, že vyhrajú a zostanú v prachu - a dokonca sa hovorí, že títo dvaja môžu byť korunovanými plesovými kráľmi. „Tu je vec - čakali by v skutočnosti pre prípad školy dve koruny? Viem, že by moja stredná škola nebola, pre každý prípad, “hovorí Colfer.

Coolshippodcast vás bude priebežne informovať, keď sa podrobnosti epizódy plesu rozvinú, ale medzitým vám necháme tento tip na šťavu - jedlá Colfer, že už bola natočená druhá scéna bozkávania Blaine / Kurt! „Bolo to [lepšie ako prvé],“ pripúšťa zafixovanie pier. 'Bolo to iné.'

Iné ... Ako dobré iné? Musíme si počkať a uvidíme! & aposGlee & apos sa vracia do svojho bežného utorňajšieho časového úseku 12. apríla.