Chris Brown predstavuje obálku albumu „Fortune“ Deluxe Edition

Hej, tím Breezy! Aj keď si budete musieť počkať o niečo dlhšie, ako ste pôvodne plánovali Chris Brown & aposs & aposFortune, & apos, stále môžete získať zbežný pohľad na to, ako bude umenie vyzerať. Spevák & aposTurn Up Music & apos vydal obal albumu pre luxusnú edíciu a je viac než vhodný pre názov.

Rovnako ako originál, aj Brown sa nachádza na modrom pozadí s textom šťastia preloženým do niekoľkých jazykov. Breezy si oblečie rovnaký oblek a okuliare, ale v origináli sa toho deje veľa. Toto umenie do značnej miery kvapká do diamantovej grafiky. Aj keď sa perfektne hodí k téme & aposFortune & apos, môžeme & apost pomôcť, ale myslíme si, že to vyzerá trochu hlúpo. Brown však vo svojej najnovšej ukážke ukázal, že sa nebojí byť praštěný video s Davidom Bannerom, takže možno to & aposs, čo chcel.

& aposFortune & apos sa dostane na pulty a na digitálnych predajcov 3. júla. Vydanie sa oneskorilo od pôvodného dátumu uvedenia na trh 8. mája. Brown nikdy poriadne nevysvetlil, o čo ide, ale možno chcel vytvoriť nejaký ďalší humbuk. Niekoľkých už prepustil koľaje , počítajúc do toho ' Til I Die „A“ Sladká láska . & aposBrown taktiež vydáva mixtape s Tygom, & aposFan z Fan Vol. 2. & apos Dátum vydania mixtapeu ešte nebol stanovený, ale očakávame, že bude po páde & aposFortune & apos.