#Choni navždy! Kompletná časová os priateľstva Madelaine Petsch a Vanessy Morganovej

#Choni navždy! Kompletná časová os priateľstva Madelaine Petsch a Vanessy Morganovej

Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Odkedy prvýkrát vkročila na Riverdale nastaviť, Vanessa Morganová bol prilepený k Madelaine Petsch Je na show a v skutočnom živote.

V sérii CW herečky hrajú Toni Topaz a Cheryl Blossom, ktorých fanúšikovia kvôli svojmu romantickému vzťahu označujú ako #Choni. Napriek tomu, že netvoria pár mimo obrazovku, trávia spolu veľa času a úprimne povedané, ich priateľstvo je všetko.Akosi ma priviedla k nastaveniu a predviedla ma. Takže som sa okamžite cítil ako doma, povedala Vanessa POPSUGAR o Madelaine počas rozhovoru v júni 2018. Akoby som vyhral v lotérii. Nielenže budem v rovnakej šou ako môj najlepší priateľ, ale teraz sa staneme priateľkami. Namiesto bozkávania s jedným z hercov v šou to môže byť aj váš najlepší priateľ.

disney austin a spojenec cast

Pri výrobe na Riverdale Set sa zastavil uprostred prebiehajúcej pandémie koronavírusu, Madelaine odhalila, čo jej najviac chýbalo, keď bol na scéne. Chýba mi Vanessa! Povedala Madelaine HollywoodLife v júli 2020. Sme schopní robiť FaceTime a hovoriť o piatich rôznych platformách naraz. Vždy si píšeme a píšeme si, je to neustále, ale je zvláštne byť od nej mimo. Som zvyknutý ju vídať každý deň 10 mesiacov v roku.

Po niekoľkých mesiacoch sa dievčatá konečne dali dohromady v septembri 2020 a od tej doby je na sociálnych médiách toľko obsahu #Choni. Napriek tomu, že sa ich postavy rozišli v sezóne 5, dievčatá sa navzájom zdieľajú o svojej láske online.

Bestie má dnes narodeniny! Definícia skutočnej jazdy alebo smrti. Milujem ťa cez to všetko, Madelaine pri oslavách Vanessiných narodenín v marci 2021 titulkovala sériu príspevkov z Instagramových príbehov. A aj keď dnes nemôžem s tebou oslavovať. Uvidíme sa zajtra. [Vanessa Morgan] je to najlepšie ďakujem, že ste prišli na môj Ted Talk. Teraz pošlite spam na jej Instagram a ukážte jej lásku k svojmu bdayu.

Na oslavu večného priateľstva Vanessy a Madelaine, Vegánsky zážitok sa rozhodol prejsť po pamäťovom pruhu a rozbiť ho od začiatku! Prejdite si našu galériu a pozrite sa na celú časovú os.

1 z 9

#Choni navždy! Kompletná časová os priateľstva Madelaine Petsch a Vanessy Morganovej

Instagram

staré vianočné filmy na disney channel

September 2017

Vo videu nahratom do Madelaine’s Kanál YouTube , dvojica BFF odhalila, že sa skutočne stali priateľmi skôr, ako v nich obaja hrali Riverdale spolu. Podľa príbehu sa Vanessa zúčastnila konkurzu na Josie, keď sa s Madelaine okamžite stali najlepšími.

2 z 9

Cheryl a Toni

CW

Marca 2018

Keď mala premiéru epizóda 2. série s názvom The Noose Tightens, fanúšikovia boli prvýkrát predstavení #Choni.

3 z 9

#Choni navždy! Kompletná časová os priateľstva Madelaine Petsch a Vanessy Morganovej

Instagram

Augusta 2018

Vanessa oslávila Madelaine narodeniny s sladký príspevok na Instagrame .

Všetko najlepšie k narodeninám, zlatko. Ďakujem, že si bola najlepšia priateľka na obrazovke, akú som mohol požiadať. Ľúbim ťa, napísala.

4 z 9

September 2018

Vanessa a Madelaine sa spojili Glamour a absolvoval test priateľstva časopisu.

katy perry stratila plavky

5 z 9

#Choni navždy! Kompletná časová os priateľstva Madelaine Petsch a Vanessy Morganovej

Instagram

Marca 2019

Pri chatovaní s Život a štýl Madelaine sa dozvedela o svojom vzťahu na obrazovke so svojim BFF.

ktorý hrá stiles na dospievajúceho vlka

Je to oveľa lepšie, ako hrať s neznámym človekom. Veľa ti toho poviem, zažartovala. Všetko je zábavné. Ide to naozaj ľahko. Úprimne povedané, je to skutočne skvelá spolupráca, pretože sa s touto osobou cítite dobre.

6 z 9

#Choni navždy! Kompletná časová os priateľstva Madelaine Petsch a Vanessy Morganovej

Instagram

Január 2020

Madelaine vysvetlila, prečo je úžasné pracovať po boku svojho BFF.

Vanessa a ja sme takí pohodlní, že si napíšeme milostné scény, povedala počas svojho vystúpenia Trochu neskoro s Lilly Singh . Hovoríme si: „Ach, nerozchádzame sa tu? Poznáme sa. ‘

7 z 9

Vanessa-madelaine05

Júl 2020

Potom, čo Vanessa oznámila, že čaká svoje prvé dieťa, Madelaine bránila svoj BFF pred instagramovými trolmi s otázkou Kde je tvoj manžel?

demi lovato dátum vydania nového albumu

Úprimne povedané, ak uvidím ešte jeden takýto komentár, stratím ho, ona opätovať ranu u komentátora. Vanessa je budúca matka a nenávisť a neúcta, ktoré v tomto príspevku vidím voči nej, prinášajú nový život do tohto sveta, sú nechutné.

8 z 9

Vanessa Morgan a Madelaine Petsch Reunite ako „Riverdale“ odštartujú 5. sezónu

Instagram

September 2020

Besties sa znova spojili na Riverdale nastaviť po niekoľkých mesiacoch a zdieľať veľa selfie na Instagrame.

9 z 9

Aktualizácia: #Choni navždy! Kompletná časová os priateľstva Madelaine Petsch a Vanessy Morganovej

Instagram

Augusta 2021

Vanessa oslávila Madelaine narodeniny sladkou poctou na Instagrame.