Cher Lloyd Hits the Diner v americkej verzii videa „Want U Back“

Dvakrát je pekné, keď na to príde Cher Lloyd & aposs video pre & aposWant U Back, & apos, ktoré bolo prerobené pre americké publikum. Možno v snahe získať podporu Američanov sa akcia v novej verzii odohráva v reštaurácii, ktorá je hangoutovou mekkou a kultúrnym kameňom našej spoločnosti. Alebo len miesto na nosh a hovoriť!

Snaží sa Lloyd, ktorý pochádza z Veľkej Británie, ukázať nám, že „získava“ našu kultúru? Koho to zaujíma! Pieseň a verzia „len pre nás“ sú super zábavné.

Malý kontext, aj keď: originál , predstavovať & apos X Factor & súťažiaci apos Hviezda , sústredený na veľa a veľa obrázkov. Lloyd sa predvádzal ako hrá s polaroidmi a ožíva z obálok časopisov. & aposWant U Back, & apos verzia 2.0, je však bez Astro.si holubica cameron ostrihala vlasy

Lloyd je potetovaná cutie, moderná plagátovka, ktorá sedí v reštaurácii a počas štyroch minút necháva vyfotografovať svoj hrnček - s úsmevom. Osvojila si umenie výroby gumových tvárí a la Nicki Minaj a Jim Carrey.

Je tu romantická dráma a Lloyd sa predvádza ako drzé dievča a pokušiteľka, tancuje na doske, píše s fľašou kečupu a robí malú chaos. Ona a typická zlá dievčina so srdcom zo zlata, ktoré ste si zakorenili. Ako britská verzia pre sexpot z Britney , ak chcete.

Sledujte americkú verziu Cher Lloyd & aposs & aposWant U Back & apos Video