Milostný život Charlieho Putha: Sprievodca po všetkých jeho bývalých a rumorských vzťahoch

charlie puth vyhodiť hudobné video

Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Robí Charlie Puth mať priateľku? Kto je ona? S ktorými celebritami bol v minulosti spojený? Pre speváka We Don't Talk Anymore je to len niekoľko z pálčivých otázok, na ktoré jeho fanúšikovia potrebujú odpoveď!

Nedávno bola speváčka romanticky spojená s modelkou Charlotte Lawrence , ale Charlie potvrdil, že je v súčasnosti nezadaný video z Instagramu uverejnené 18. júna 2020.S kým však Charlie chodil pred ňou? Úprimne to bola dlhá a komplikovaná cesta, pokiaľ ide o jeho milostný život, a my vám to všetko rozoberáme. Jasné, za tie roky bol spájaný s niektorými z najväčších hollywoodskych hviezd! Od Seleny Gomezovej po Meghan Trainorovú si v našej galérii pozrite kompletného sprievodcu po minulých vzťahoch speváčky a zistite, čo medzi nimi bolo.

1 z 9

Charlie Puth Randí s Charlotte Lawrence

Getty Images

Charlotte Lawrence

Na web sa najskôr objavili správy, že Charli a Charlotte sú predmetom toho, čo speváčku spozorovali vo februári počas NYFW na módnych prehliadkach so Charlotte. Potom na Valentína konečne urobili veci z Instagramu oficiálnymi. Nie je bohužiaľ jasné, čo sa nakoniec pokazilo, ale to bolo naposledy, čo sme o tomto páre počuli.

2 z 9

Charlie Puth Halston Sage

Instagram

Halston Sage

Pár bol prvýkrát videný, ako sa v septembri 2018 začína cítiť útulne, a niekoľko týždňov boli nerozluční, než sa rozišli. Nikdy nepotvrdili ani nevyvrátili, že spolu chodia, ale na základe ich rozkošného Instagram PDA to bolo celkom jasné.

3 z 9

Charlie Selena

Getty Images

Selena Gomez

Vráťme to teraz trochu späť. Charlie a Selena spolupracovali na Charlieho úspešnej piesni We Don’t Talk Anymore - a zatiaľ čo Selena tvrdí, že boli vždy len priateľmi, fanúšikovia vždy cítili, že v tomto príbehu mohlo byť niečo viac. Zvlášť potom, čo Charlie verejne disseoval Selinho ex Justin Bieber počas koncertu, keď spieval melódiu. Čo teda skutočne padlo?

Charlie nakoniec odhalil Billboard keď hovoril o piesni, že on a speváčka Come and Get It mali krátky vzťah, ktorý ho skutočne ovplyvnil.

Je to o konkrétnom momente v mojom živote, keď to chcel niekto veľmi blízky pozornosť niekoho iného. Keď som to zistil a skončili sme to, možno som urobil aj nejaké tienisté veci a ona sa ma mohla opýtať: „ Ako dlho deje sa to? ' povedal. Nebozkávam a nehovorím, ale jediný spôsob, ako môže taká pieseň pôsobiť ako skutočná, je, ak sa v zákulisí deje niečo iné. A to sa stalo [so Selenou]. Veľmi krátkodobý, veľmi malý, ale veľmi pôsobivý. A poriadne ma to zamotalo. Snažím sa to vyjadriť čo najlepšie: Nebolo to tak, že by som bol jediným človekom, ktorý má na mysli. A myslím, že som vedel, že do toho vstupujem - do čoho som sa dostával.

Takže aj keď sa na konci toho všetkého cítil dosť zranený, rád si spolupracoval so Selenou.

Zhromaždíte veľa emócií so životnou lopatou, hodíte ich do vedra a zamiešate. A v tej piesni vyvolávala také dobré emócie, bola radosť s ňou pracovať. Preto som vždy rád, že ju môžem spievať, aj keď to pochádza z temných bodov môjho života, dodal. A ak vás to zaujíma, potvrdil, že už spolu nehovoria.

4 z 9

Charlie Meghan

Getty Images

Meghan Trainor

Charlie a Meghan tiež nahrali spoločnú pieseň Marvin Gaye a všetkých tým poriadne šokovali 2015 American Music Awards keď na pódiu zdieľali intenzívnu reláciu o líčení. Ako teraz vieme, 24-ročná speváčka je šťastne zasnúbená Daryl Sabara , ale bola niekedy Charlieho priateľkou?

kim od kickin it veku

Krátka odpoveď: Nie, boli to len priatelia, ktorí predviedli romantiku.

Som veľmi agresívny vonkajší tvorca. Ale Meghan je moja priateľka a neviem, ako napríklad, moje prirodzené chlapčenské inštinkty boli akoby nakopnuté ... Bol som predtým taký nervózny, ako by som chcel, aby to vyzeralo skutočne, pretože ma to neláka. ona týmto spôsobom. Je to moja priateľka ... Väčšinou išlo o akciu na pery, ale nechcel som sa príliš zblázniť, povedal na JohnJay & Rich Show . Takže nie, nikdy neboli položkou!

5 z 9

čítaj Michele

Getty Images

čítaj Michele

Táto krátkodobá romantika úplne letela pod radarom, ale Charlie vylial pravdu počas hry Trick or Treat, keď sa objavil na Kapitálne raňajky ukázať s Roman Kemp . Charlie musel buď odpovedať na otázku za odmenu, alebo odmietnuť odpovedať a nechať sa nejakým spôsobom oklamať. Roman sa ho opýtal: S ktorou celebritou si chodil na rande, o ktorom nevieme? Ak neodpovedal, Roman sa zrejme chystal vyplivnúť Charlieho osobné číslo mobilného telefónu, a tak Charlie odpovedal, Lea Michele. Hotový.

Kto vedel?!

6 z 9

Charlie Bella

Getty Images

Bella Thorne

Vstúpte do kapitoly Bella. Tento bol dosť chaotický, pretože sa odohrával na sociálnych médiách. Rýchla verzia: Bellu a Charlie videli jeden víkend visieť na pláži - a potom sa spoločne prešli po červenom koberci v Jingle Ball. Pre každého, vrátane Charlieho, sa zdali byť položkou. Ale potom, Bellin bývalý priateľ Tyler Posey urobil rozhovor, kvôli ktorému sa zdalo, že ona a Ty sú stále položka. Charlie sa na Twitter ospravedlnil Teen Wolf herec.

Ako sa však ukazuje, tento rozhovor bol urobený dlho predtým, ako sa Tyler a Bella rozišli. Takže ho nepodviedla s Charliem. V Belliných očiach ani nechodila s Charliem.

V zásade sme s Tyom prestali chodiť a Charlie o mne chvíľu tweetoval. Snažil sa ma osloviť. Stretol som sa s ním dvakrát. Išli sme do kina. Bol v pohode. Hovoril som si: „Si skutočne talentovaný. Svätý sh-t. Si kurva skvelý, kámo. ‘A potom ma pozval na Jingle Ball, aby som sa pozeral na jeho vystúpenie, a to som nikdy predtým nerobil. Takže som bol taký, že je to super, musím sa pozerať za pódium, najmä preto, že som premýšľal, že by som sa mohol vrátiť k spevu. Takže som si myslel, že je to úžasný zážitok, a potom sa všetko úplne vymykalo pomeru, 20-ročná povedala. Show Jenny McCarthyovej.

YIKES - toto bola skutočne horúca kaša.

Pokračovala a Charlie videl starý spravodajský článok a nepozrel sa na dátum. A dátum je starý a je o mne a Ty. Preto mi ani nepísal ani o tom so mnou nehovoril. Práve som sa zobudil a zavolala mi moja najlepšia Alexa a hovoril: „Ach, Charlie, blázon, ako tie tweety. Bella práve teraz choď na Twitter. “Pokračujem a hovorím si:„ Panebože, “a potom som sa cítil veľmi zle, pretože si skutočne myslí, že som stále s Ty. A tak som mu stále volal, on na moje hovory neodpovedal. Potom mi len začal písať SMS, že som mu povedal: „Hej, to je niečo ako klamstvo. Ako, prečo si to tweetoval? ‘A Ty mi hovorí:‚ O čo tu ide? ‘Mal mi práve zavolať.

A pokiaľ ide o Charlieho, naozaj nemá záujem hovoriť o tom znova. Keď bol zapnutý Show Zach Sang priamo odmietol hovoriť o akýchkoľvek podrobnostiach o dráme Bella, ale tým je očividne koniec.

7 z 9

Danielle

Getty Images

Danielle Campbell

Charlie a 23-ročná herečka-s kým predtým chodili Louis Tomlinson - už nejaký čas sa hovorilo, že sú to položky počas celého roka 2017, potom, čo Charlie priznal, že niekoho vidí. Nikdy však neodhalil identitu tejto záhadnej dievčiny. Aj keď bolo dostatok dôkazov, že Danielle je jeho vedúcou dámou, odvtedy sa rozišli. V súčasnosti randí so svojim bývalým Originály hviezda, Colin Woodell .

8 z 9

Vzťahy Little Mix

Jade Thirlwall

Charlie a Jade teda nikdy nechodili, ale odhalil, že sa do nej kedysi veľmi zamiloval! Počas rozhovoru s ním to všetko povedal Dan Wootton na Bizarný život podcast Priznal, že bol nad Jade úplne srdcom, keď kedysi vystupoval s 25-ročnou speváčkou a jej skupinou Little Mix v decembri 2016.

Ja a Jade sme sa trochu pozerali X faktor . Je vo vzťahu, ktorý som zistil v tú noc. Bol som na pódiu a spieval som s nimi a hovoril som si: „Ach, Jade, je taká sexy.“ Je taká milá, [ale] dobre sa jej darí. Poviem, že je zajatá, a som rád, že je šťastná, povedal Charlie Danovi. Takže zatiaľ čo Charlie a Jade by tvorili roztomilý pár, má úplnú pravdu, že je úplne bezhlavo zamilovaná do svojho priateľa, Jed Elliot .

9 z 9

Charlie Puth

Getty Images

Bonus: O kom je pozornosť?

Táto pieseň vyšla hneď po tom, ako Charlie povedal, že ona hovorí, že povedala situáciu s Bellou, takže si ľudia mysleli, že pieseň je o nej. Charlie by nikdy nepovedal, o koho ide, ale fanúšikovia od tej doby špekulovali, že by to mohla byť len Selena, o ktorej je pomerne krutá pieseň potom, čo vyrozprával všetko o ich tajnom vzťahu.

Taylor swift výška v cm

Spomínam si na čas, keď som bol v tej hotelovej izbe, a ona mi doslova plakala, ako sa so svojim bývalým týra a prinútila ma myslieť si, že by som mohol byť chlap, ktorý by ju mohol opraviť. povedal Génius o inšpirácii za piesňou.

Idem do hotela a ona má na sebe tento veľmi výrazný parfum, ktorý je takmer taký, ako keby ho nosila účelovo, pretože je to parfum, ktorý nosila, keď som sa do nej prvýkrát zamiloval. Prišiel som [na večierok] s niekým, s kým som sa mal naozaj dobre a užíval som si jej spoločnosť, ale ona nosila ten parfum účelovo, dodal asi vtedy, keď narazil na toto tajomné dievča, z ktorého nedokázal vypadnúť. jeho myseľ. Keď som ju uvidel, znie to hrozne, ale jednoducho som vyhodil to dievča, s ktorým som bol, a tak som sa do toho dievčaťa zamiloval a vedel som, že je koniec, ale myslel som si, že keď k nej prídem, niečo sa znova zapáli.

Páni, toto je DIVOKÉ. A aj keď nikdy nebudeme s istotou vedieť, o kom je táto pieseň, je jasné, že Charlie bol zamilovaný. Dúfajme, že teraz bude oveľa šťastnejší, keď prekoná toto zlomené srdce, pretože to je najdôležitejšie!