Celebrity reagujú na správy o smrti Camerona Boyceho

Herec Cameron Boyce vo veku 20 rokov zomrel cez víkend po tom, čo utrpel trvalý zdravotný stav, ktorý spôsobil záchvat v spánku.

Boyce bol známy predovšetkým vďaka svojej práci v televíznej šou Disney Channel a Aposs Jessie , Potomkovia franšíza a Dospelí filmy. Na správu o jeho úmrtí na sociálnych sieťach reagovali známe osobnosti, ktoré s ním spolupracovali, aj fanúšikovia jeho tvorby.

Herecké obsadenie Jessie poslal svojej rodine slová lásky a podelil sa o niektoré svoje obľúbené spomienky. Skai Jackson zdieľala vo svojom príbehu na Instagrame množstvo fotografií a videí a vyjadrila srdečnú poctu jej účtu.„Som stratená slovami,“ napísala. „Nikdy som si nemyslel, že to za milión rokov napíšem. Cam, bol si jediný svojho druhu. “ Povedala, že objal najlepšie a bol „veľkým bratom, ktorého som nikdy nemal“. Charles Esten, ktorý hral ich otca v televíznej šou, poslal niekoľko tweetov, v ktorých zdieľal svoje obľúbené spomienky na Boyce a na to, aký skvelý bol človek.

Potomkovia režisér Kenny Ortega napísal dva príspevky o tom, ako bol Boyce nesmierne talentovaný a ako bola jeho láskavosť „preplnená“. Dospelí hviezda Adam Sandler, ktorý vo filmoch hral jeho otca, napísal na Twitter správu, v ktorej vyjadril svoj smútok.

Fanúšikovia a známe osobnosti začali písať pocty na serveri Boyce & aposs záverečný príspevok na Instagrame . Čarodejníci z Waverly hviezda Gregg Sulkin napísal srdečnú poctu. „Za posledné desaťročie som stretol veľa hercov, ale vždy ste vynikli,“ napísal. „Áno, boli ste talentovaní. Ale čo je najdôležitejšie, boli ste láskaví. Boli ste pokorní. Mali ste zvláštnu iskru. Nech tá iskra v nebi jasne žiari. “

Nižšie si pozrite reakcie Camerona Boyceho a mnohých priateľov, fanúšikov a hviezd.