Cee Lo Green spieva výslovnú pieseň „F— You“ v zbierke Obama Fundraiser

Cee Lo Green zabudol, kde bol, a urobil v piatok (16. marca) lyrické faux pas na finančnej zbierke pre prezidenta Obamu v Atlante. Spevák a Hlas Sudca & apos sa rozhodol vykonať explicitnú verziu svojho vrcholného smeču & aposF --- Vy & apos namiesto cenzurovanej verzie & aposForget You, & apos ABC News .

Predtým, ako Cee Lo začal vystupovať, obrátil vtáka na darcov a potom sa ho spýtal, či môže použiť vulgárne výrazy. WTF? Ale skôr, ako mu ktokoľvek mohol odpovedať, zahučal & aposF --- ty, & apos a neskôr nasledoval & aposain & apost, že niektorí s ---. ' Potom, čo si uvedomil svoju chybu, spevák, ktorý získal cenu Grammy, potom prešiel na dezinfikované texty & aposForget You & apos.

Tlačový tajomník Bieleho domu Jay Carney odmietol komentovať lyrické faux pas Cee Lo & apos, keď ho tlačili reportéri na palube Air Force One. Carney však pripustil, že prezident je „fanúšikom“ hudby Cee Lo & aposs a svoje piesne môže mať vo svojom prehrávači iPod. Tento incident samozrejme priviedol konzervatívcov z Fox News k tizzy, pretože nevinný okamih zmenili na morálne pobúrenie.Z jeho strany sa Cee Lo javí ako ospravedlnenie za jeho pieseň gaffe. Keď nasledovník tweetoval mu: „Nemáš vôbec nijakú triedu, veľmi [neuctivo] dnes večer. #TheVoice by sa mal za teba hneď hanbiť, ‘odpovedal,‚ no [oni], nie! A bola to chyba, pane. Všetci ste pieseň počuli tisíckrát, takže na mňa nenechajte svätého.

Je pravda, že pieseň & aposF --- You & apos sa stala hymnou sveta, musel však vedieť, že nemôže & apost spievať explicitnú verziu s prezidentom a bohatými darcami, ktorí sedia v publiku. Nebol to vonkajší koncert festivalu s hlučnými tínedžermi - toto bolo luxusné gala zbierky.

Co si myslis? Mýlil sa Cee Lo Green so spevom a aposF --- Vy a apos v bohatej zbierke?

Sledujte Cee Lo Green Sing & aposF --- You & apos and Flip Off Donors v Obamovej zbierke