CDC aktualizovalo svoju sekciu pripravenosti na zombie

Vitajte v dennej prestávke Coolshippodcast & Aposs! Tu & amp; rozpis dneška & aposs najhorúcejšie popkultúry a príbehy o životnom štýle, aké ste počuli na Coolshippodcast Nights vysielaných po celej krajine. Nižšie si pozrite plány pripravenosti CDC & aposs zombie apokalypsy, redizajn Lola Bunny & aposs a ďalšie.

CDC aktualizuje svoju sekciu pripravenosti na zombie

má debby ryan priateľa

CDC nedávno aktualizovalo svoje webové stránky & aposs Zombie Preparedness. Hlavným cieľom sekcie & aposs je radiť ľuďom, ako sa pripraviť na akýkoľvek typ núdze alebo prírodnej katastrofy, ale kampaň typu zombie apokalypsa typu jazyk-in-cheek sa ukázala ako efektívna na to, aby si ľudia prečítali celý článok. (cez TMZ )Prať z Cheeta spája ženu so zločinom

Žena v Tulse v Oklahome sa pokúsila preraziť oknom, ale unikla, keď si uvedomila, že ľudia sú doma. Keď prišli policajti, všimli si, že po nich zostala prázdna taška Cheetos a fľaša s vodou. Keď policajti našli ženu Sharon Carr, mala v zuboch zvyšky Cheeta. Zatkli ju za vlámanie prvého stupňa. (cez KTLU )

Nikto nevie, kedy treba ukončiť konverzáciu na večierku

Zdá sa, že sme si naozaj všetci nedobrí, keď končíme konverzácie, a väčšina z nás nemá potuchy, ako a kedy prestať hovoriť. Podľa štúdie uskutočnenej na Harvardskej univerzite vedci zistili, že iba 2 percentá konverzácií sa končia, keď to obaja chcú. Tiež zistili, že iba 30 percent konverzácií sa končí, keď to chce jedna osoba. (cez Scientific American )

Space Jam Sequel predstavuje de-sexualizovanú Lola Bunny

amanda z amanda show teraz

Space Jam: Nové dedičstvo zavedie niekoľko zmien do postavy Loly Bunny. Režisér Malcom D. Lee hovorí, že sa mu nadmerne sexualizovaná postava pôvodného filmu z roku 1996 nepáčila. Vysvetľuje: „Je to rok 2021. Je dôležité odrážať autenticitu silných a schopných ženských postáv.“ (cez TMZ )

Bakalár & aposs Chris Harrison sa ospravedlňuje za poznámky týkajúce sa rasizmu

Chris Harrison sa ospravedlnil ďalej Dobré ráno Amerika za urážku Rachel Lindsay a celej čiernej komunity. Tiež zdieľal, že dúfa, že sa nakoniec vráti ako moderátor šou po reakcii po tom, čo bránil Rachel Kirkconnell, súťažiacu v aktuálnej sezóne, ktorá sa v roku 2018 zúčastnila večierku s tematikou Antebellum South. (Prostredníctvom TMZ )