Herecké obsadenie filmu „It“ vtedy vs.

Kapitola 2 dnes (6. septembra) pláva do kín, čo znamená, že je konečne čas vrátiť sa do Derry s našimi obľúbenými deťmi z klubu Losers

Pokračovanie, ktoré nasleduje po roku 2017’s To , má hviezdne obsadenie vrátane Finna Wolfharda, Jamesa McAvoya, Jessicy Chastain a mnohých ďalších. Klub porazených je teraz už dospelý a pripravený čeliť Pennywise na ďalšej strašnej ceste.

Zatiaľ čo mnoho fanúšikov hororu pozná nedávne To franšíza, nemôžeme zabudnúť, kde to všetko začalo: Desivá rozprávka, ktorá odštartovala náš kolektívny strach z klaunov, vychádza z rovnomenného románu Stephena Kinga z roku 1986. V roku 1990 bola adaptovaná do televíznej minisérie, po ktorej nasledovali dva filmy v rokoch 2017, respektíve 2019.V priebehu rokov sa do sveta dostali rôzni herci To naživo na obrazovke, od OG Pennywise Tima Curryho po Billa Skarsgårda - a my sme zhromaždili pôvodné televízne obsadenie aj najnovšie filmové série a hviezdy, aby sme videli, ako sa postavy v priebehu rokov menili.

Takže si vezmite jeden červený balón a žltý pršiplášť, pretože je čas prejsť sa pešo dole pešo. Majte oči upreté na Pennywise - nikdy neviete, kedy sa objaví nabudúce.

Prezrite si celú galériu nižšie. Budete tiež plávať ...