Dievča ‘Cash Me Outside’ sa vracia k ‘Dr. Phil ': Ako Bow Dah?

Vyplatte jej peniaze DR. Phil , ako sa ukloníš

Danielle Bregoli, alias „Cash Me Outside, How Bow Dah?“ dievča, bude návrat do talkshow ktorá ju na budúci týždeň uviedla do povedomia virálneho webu. Vo štvrtok (2. 2.) bolo k oficiálnemu zverejnené dramatické promo video DR. Phil Stránka na Facebooku dráždila tínedžerskú hviezdu a návrat Aposs („Pozri sa, kto sa vráti späť na 2. kolo!“) 10. februára.

zoznamka joe jonas ashley greene

Sledujte upútavku na túto sezónu DR. Phil , nižšie:V septembri 2016 sa na nej objavila 13-ročná Bregoli a jej rozčúlená matka DR. Phil osloviť „tínedžera kradúceho v aute, ovládajúceho nôž, twerkujúceho“ tínedžera a apossa „vymknúť spod kontroly“.

Aj keď klip bol štandardný DR. Phil cestovné - postojom nabitá, mútna mladosť vs. vyčerpaný a úzkostlivý rodič - Bregoli nechtiac spečatila svoj osud slávy na internete, keď zavolala vysmiate publikum ako skupinu „šéfov“ a potom ich vyzvala, aby jej čelili v boji: 'Zaplať ma vonku, ako sa klaňam?' (Preklad: „Chyťte ma vonku, čo s tým?“)

Po obehu online sa smiešny klip rozrástol a na konci januára 2017 sa stal drvivým virálnym mémom, ktorý inšpiroval stovky zvykov k chytľavej fráze, od cirkevných znamení vábiacich veriacich cez „hotovosť vo vnútri Boha“ až po kolízie s inými populárnymi mémmi, ako napríklad „ Soľ Bae „a“ Zlý Kermit . “

Zvukový klip tiež inšpiroval príval hudobných remixov, ako je tento (samozrejme infekčný) house mix a trap remix:

Pozrite sa na niektoré z najzábavnejších predstavení filmu „Vyplatte ma vonku, ako sa klaňate meme z celého Twitteru a Instagramu, nižšie:

15 televíznych hviezd, ktoré sa v skutočnom živote navzájom nepáčili: