Obsadenie „Carrie Diaries“: Kde sú teraz?

Obsadenie Carrie Diaries Kde sú teraz?

CW

Kedy Carrie denníky premiéra na CW v januári 2013, bola to séria bezprostredne obľúbená medzi fanúšikmi, ale už po dvoch sezónach sa prequel o rok neskôr dostal do trpko-sladkého konca.

Hrajú AnnaSophia Robb, Austin Butler , Ellen Wong , Katie Findlay , Stefania LaVie Owen , Brendan Dooling , Chloe Bridges a Matt Letscher , šou - podľa rovnomenného románu autor Candice Bushnell -nasledoval mladého tínedžera z Connecticutu, ktorý počas internácie v New Yorku vyvažuje strednú školu. Bola tiež zodpovedná za kariéru niektorých veľkých hviezd.Zaujímalo vás niekedy, aké je obsadenie Carrie denníky robí teraz? No, Vegánsky zážitok urobili nejaké vyšetrovanie a prihlásili sa k hviezdam show, aby zistili, čo dosiahli od skončenia show. Ukázalo sa, že všetci pokračovali v hlavnej hereckej kariére a toľko vyrástli! Prezrite si našu galériu a zistite, o čo sa jedná Carrie denníky je až doteraz.

1 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

CraSH/imageSPACE/Shutterstock

Čím sa AnnaSophia Robb doteraz zaoberá?

Po jej titulnej úlohe Carrie v Carrie denníky, AnnaSophia si zahrala vo filmoch ako Jack of the Red Hearts, Crash, Freak Show, Down a Dark Hall a Slová na stenách v kúpeľni . Tiež sa objavila v televíznych reláciách ako Robot Chicken, Mercy Street a Dejstvo . V novembri 2019 bolo oznámené, že AnnaSophia si zahrá v pripravovanej sérii Quibi, Emma .

Okrem herectva navštevuje v rokoch 2014 až 2018 aj Newyorskú univerzitu.

2 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

Anthony Harvey/Shutterstock

Čo teraz Austin Butler robí?

Austin sa stal hlavnou hviezdou po svojej úlohe Sebastiana Kydda v r Carrie denníky . Účinkoval v iných televíznych reláciách ako Šípka a Shannara Kroniky pred získaním filmových rolí v Ty vole, mŕtvi neumierajú a Tenkrát v Hollywoode . V júli bolo oznámené, že Austin bude hrať ako mladý Elvis presley v pripravovanom životopisnom filme.

Bol vo vzťahu s Stredoškolský muzikál hviezda Vanessa Hudgens od roku 2011 do ich rozdelenia v roku 2020.

ako dlho chodili vanessa hudgens a zac efron

3 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

NINA PROMMER / EPA-EFE / Shutterstock

Čo Ellen Wong teraz robí?

Od hrania myši , Ellen sa ďalej objavovala v podobných šou Castle, Dark Matter, Son of Zorn, a Condor . Hrala tiež vo filmoch ako Prázdnota, kruh a V živote hudby . V súčasnosti môžu fanúšikovia vidieť Ellen v pôvodnej sérii Netflix ŽIAR .

4 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

MediaPunch/Shutterstock

Na čom je Katie Findlay doteraz?

Po hraní Maggie v Carrie denníky Katie pokračovala v hraní podobných televíznych relácií Ako sa dostať preč z vraždy, kúzelníci, muži hľadajúci ženu, stratená generácia, zóna súmraku a najnovšia séria CW Nancy Drew.

5 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

Matt Baron/Shutterstock

Čím sa Stefania LaVie Owen doteraz zaoberá?

Od svojej úlohy Carriinej mladšej sestry Dorritovej získala Stefania úlohy vo filmoch ako Krampus, Prechádza ražou, Všetko, čo sme mali, Mačka a mesiac a The Beach Bum . Hrala tiež v televíznych reláciách ako Šanca, umieram tu a má hrať v nadchádzajúcej sérii, Mesiáš .

6 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

Kristina Bumphrey/Starpix/Shutterstock

Čo teraz Brendan Dooling robí?

Po hraní Walta v Carrie denníky , Brendan hral vo filmoch ako Charlie, Trevor a dievča Savannah, Demolition, Loserville a Žiadna alternatíva . Mal tiež vedľajšiu úlohu v podobných televíznych reláciách Chicago P.D., Bull a Preč .

kreslil Seeley spieval pre zaca efrona

7 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

Matt Baron/Shutterstock

Čo teraz Chloe Bridges robí?

Po svojej úlohe zlého dievčaťa Donny LaDonny Chloe pokračovala v získavaní niekoľkých hlavných úloh. Hrala v ďalších televíznych reláciách ako Docela malí klamári, predstierajú to, denné divy, neukojiteľné a Čarodejnica . Chloe sa dostala na veľké plátno aj vo filmoch ako Final Girls, Nightlight, Mike a Dave potrebujú svadobné termíny, a objaví sa v nasledujúcich filmoch Prehliadať a Tisíce .

Chloe tvorí pár s hercom a komikom Adam Devine od roku 2015 a pár sa zasnúbil v októbri 2019.

8 z 8

Carrie Diaries Obsadenie: Kde sú teraz?

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

O čo teraz Matt Letscher ide?

Potom, čo si Matt zahral otca Carrie a Dorrita v seriáli, pokračoval v účinkovaní v iných televíznych reláciách Empire Boardwalk, Castle, The Flash, Legends of Tomorrow, Will a Grace a Anjel temnoty. Účinkoval tiež v oscarovom filme. Ona .