Carly Rose Sonenclar zabíja „X Factor“ s „dobrým pocitom“

Na & apos sa narodila hviezda X Factor & skúška etapa v Providence, RI dnes večer (13. septembra), kedy Carly Rose Sonenclar vystúpila na pódium a vypálila Ninu Simone & aposs standard & aposFeeling Good. & apos Veľký obchod, však? Mnoho rádoby reality show spieva pieseň pri hľadaní svojho veľkého zlomu, ale nie všetci majú vek 13 rokov, napríklad Carly.

Adorbs teen je typickým dievčaťom od vedľa, s dlhými hnedými zámkami a jean šortkami. Ale vyzerá to, že bude túto sezónu Rachel Crow , neočakávané remene s fajkami ostrieľaného veterána. Keď prezradila, ktorej piesne sa bude venovať, porotcovia boli skeptickí, ale keď otvorila ústa a počula ten nádherný hlas, L.A. Reid zalapal po dychu: „Čože?“ Áno, bolo to tak dobré.

Carly nám predviedla modrookú dušu, ktorá ešte & apost ešte nezasiahla pubertu. Cítila sa dobre a znela lepšie. Kde, do pekla, vzalo 13-ročné dieťa do hlasu tento druh zvetranej duše? Nie sme si celkom istí, ale chceme počuť viac.

Dostala stojace O od stola sudcu a apossa a bola jednomyseľne odoslaná do ďalšieho kola. Britney Spears nazval ju „slečna Thangová“ a malá diva, zatiaľ čo Reid vyhlásila: „Zlatko, môžeš mať 13 rokov, ale tvoja duša je stará.“

Možno Simon Cowell povedal to najlepšie, keď vyhlásil: „Na to pódium práve vyšla hviezda.“

Nemohli sme sa viac dohodnúť.