Carly Rose Sonenclar spieva s LeAnn Rimes počas finále sezóny „X Factor“ 2. sezóny

Dostať sa sem bola dlhá cesta, ale dnes večer & aposs (19. decembra) & apos X Factor & apos found 13-year-old Carly Rose Sonenclar vo finále. Podarilo sa jej presvedčiť prípad tejto zmluvy vo výške 5 miliónov dolárov? Poďme sa na to pozrieť.

lana condor a anthony dela torre

Všetci súťažiaci dnes večer predviedli tri čísla - najskôr sa vrátili k „piesni sezóny“, potom zaspievali duet s prekvapeným hosťom a nakoniec večer zakončili posledným výstrelom o titul. Tu a vysvetlite, ako sa to rozpadlo pre Carly Rose Sonenclar:

Prvá pieseň: & AposFeeling Good & apos - Sonenclar vyšla na javisko a vyzerala veľmi dospelá v súbore s koženou výbavou, ktoré odrážalo jej ľahkosť s klasikou Niny Simone - hoci & amp; kdokoli & aposs hádajú, ako k tomu pohodliu prišlo, pretože niekto v jej veku nemá obchodnú spoločnosť idiosynkratický interpret a podpisové číslo. Ale tínedžerka alebo nie, jej kontrola zostáva bezchybná a jej ovládanie pódia sa len posilňuje. Sudca L. A. Reid súhlasil a povedal jej: „Musíš prekonať všetko, čo si urobil ... a urobil si.“ Zasmiala sa Simon Cowell „Ste tu dnes, aby ste to dnes večer vyhrali, a nie ste od toho, Carly? Dnes večer ste to spievali lepšie ako prvýkrát. “Akoby chvála sudcov a povzbudenie davu nestačili a boli dosť, po predstavení ju čakali videozáznamy z rodného zhromaždenia Carly, kde starosta vyhlásil 19. december 2012 za deň Sonenclar Carly Rose.

Duet: & aposAko žijem & apos - pre jej druhé číslo, duet s LeAnn Rimes „Sonenclar rovnako dobre neuspel. Nebola to úplne jej chyba, pretože Rimes & apos uškrtený nadmerný spev by bol v skutočnosti pre ostrieľanejšieho interpreta príliš veľa, Sonenclar preukázal väčšiu kontrolu a citlivosť ako pôvodný interpret piesní a apossov. Bolo to iba nepríjemné párovanie, ale kumulatívnym efektom bolo vystúpenie, ktoré znelo, akoby vôbec nebolo nacvičené.

Záverečná pieseň: & aposHallelujah & apos - Nejako sme očakávali, že mentorka Sonenclar & aposs, Britney Spears, príde s záverečnou piesňou, ktorá predtým & apost nebola už miliónkrát zahrnutá. Spears už dokázal, že Carly vie spievať náročné piesne, tak prečo ju nenechať vyskúšať niečo nečakané na svoj posledný hurhaj? Celkovo sa sluch Sonenclara, ktorý sa ujal tejto často zaznamenanej klasiky Leonarda Cohena, ukázal byť sklamano predvídateľný, aj keď to dokázala zvládnuť svojím obvyklým vkusom. Zdá sa, že Reid súhlasil a pokrčil plecami: „Bolo to víťazné predstavenie vo výške 5 miliónov dolárov? Nie je to na mne, ale na Amerike. “ Demi lovato bol úplne na palube a povedal: „Carly, počas celej tejto súťaže na teba tvoje vokály práve tak zapôsobili ... spievaš ako smiešne talentovaný anjel.“

Čo sa týka mentora Sonenclar & aposs? Stále bola presvedčená o svojej mladej odchovankyni a šanci na titul a povedala Cowellovi: „Mali by ste dostať svoju šekovú knižku, Simon.

Sledujte vystúpenie Carly Rose Soneclar s LeAnn Rimes na & aposX Factor & apos

celebrity zapojené do okultizmu