Nemôžete sa nabažiť „Riverdale“? Prečítajte si komiksy, ktorými sa to celé začalo

betty

CW/Youtube


obrázky dievčat stretáva svet

Všetka dráma a šialenstvo, ktoré sa v The CW’s dejú Riverdale cíti sa oveľa viac ako z thrillerového románu než z televíznej šou pre mládež. To musí byť založené na knihe, nie? Možno budete prekvapení!Je Riverdale kniha?

S tým spôsobom Riverdale získava veľký úspech, očakávali by ste, že bude vychádzať z knihy, ako je Ohováračka , 100 , alebo Roztomilé mrchy . Takže je Riverdale podľa knihy? No nie je! V skutočnosti to vychádza z komiksu.

Archieho komiks Archie Andrews, pomenovaná podľa obľúbeného atléta všetkých, je skutočnou sériou komiksov založených na výstrelkoch Archieho, Betty, Jugheada a Veroniky. Nasleduje ich štyroch na strednej škole so zvláštnym zameraním na milostný trojuholník Archie/Betty/Veronica. Komiksy sú oveľa nevinnejšie ako televízne programy. Nebudete čítať nič o vraždách alebo nedôstojných vzťahoch.

2 malé dievčatká na Ellen

Aké sú medzi nimi rozdiely Archie a Riverdale ?

Pokiaľ ide o postavy, existuje niekoľko zásadných rozdielov. Archie v komiksoch je nejaký hlúpy, praštěný, ale celkovo dobrý chlap. K.J. Apa v podstate zahodí každú nerd (myslím tým, že má šesť balení). Napriek tomu je K.J’s Archie rovnako milý.

archie abs

V Riverdale Jughead Cola Sprouseho slúži ako napínavý rozprávač. V komiksoch je komiksom Jughead. V neskoršej verzii sa autori rozhodli, že je asexuál, za čo Cole Sprouse bojoval Riverdale . Bughead však komiksy presne nesleduje, však? Betty a Jughead sú stále našimi OTP v show CW.

Veronica Lodge bola pôvodne bohatá včelia kráľovná, ktorej milujúci otec sa staral o ňu a Archieho. V šou je stále bohatým dievčaťom, ale rozhodne oveľa krajším. Navyše, herečka, ktorá ju stvárňuje, Camila Mendes, je Latina, takže Veronike zmenili, aby mala pozadie Latinx. Zapíšte si rozmanitosť!

Ďalšou veľkou aktualizáciou sú Veronikine priateľstvá. Betty a Veronica sa v komikse nenávideli. Rovnako ako obaja milovali toho istého muža, takže sa to muselo skomplikovať. Každý v roku 2017 by mal vedieť, že ženy sa neustále nebojujú o chlapov a môžu sa v skutočnosti navzájom kamarátiť. Takže, Riverdale vytvorili medzi dvoma poprednými dámami celkom závideniahodné priateľstvo. Samotná Betty sa dosť zmenila. V komiksoch skutočne nevidíme, aká je sama. V šou je toho určite viac, ako sa na prvý pohľad zdá.

Cheryl Blossom nebola v komiksoch obrazom neviny. Mala byť ohnivým náprotivkom Betty a Veroniky. Ale, um, nebola taká šialená, ako je Riverdale . Možno je to len preto, že nikdy nezabili jej brata Jasona.

obsadenie sladkého života Zacka a Codyho na palube

Rozdiely medzi komiksmi a šou sú dosť veľké, ale ak vás stále zaujíma pôvod Riverdale , pokračuj v čítaní.

Ako môžem získať Archie Comics?

Ak to chceš hodiť späť, Amazon ponúka 1 000 -stranové komiksy, v ktorých sú pôvodné komiksy Archieho. Jedná sa o krátke komédie o životnom štýle, ktoré predstavujú postavy, ktoré ste si v nových situáciách obľúbili.

Ak sa však chcete uvoľniť vo svete Archieho, musíte urobiť posledné reštarty. V roku 2015 spoločnosť Archie Comics vytvorila nový rad komiksov na základe pôvodných postáv, ale v novom štýle kresby a moderných dejových línií. Budú o niečo menej zastarané ako otázky OG z Archie a pravdepodobne bude zábavnejšie čítať! Séria sa odvtedy rozšírila o ďalšie Josie a kočičky , Jughead , Betty a Veronika , a viac! Dostanete komiks a dostanete komiks! Týmto spôsobom, ak ste veľkým fanúšikom Betty a Veroniky, môžete si len prečítať o ich dobrodružstvách. Všetky tieto komiksy sú ponúkané vo zväzkoch dňa Amazon . Ste len pár kliknutí od nákupu ďalších úchytiek Riverdale. Je ideálny pre tie dni medzi epizódami Riverdale Sezóna 2!

louis tomlinson freddie reign tomlinson

Tí z vás, ktorí každý deň žijú pre drámu, Riverdale bol vyrobený len pre vás. Ale ak hľadáte niečo trochu hravejšie a trochu menej hrozné, rozhodne si vezmite číslo Archie Comics.

Láska Riverdale ? To určite pridajte sa k nám Riverdale Facebook skupina a pokračujte v konverzácii.

Tento príbeh bol pôvodne uverejnený 1. novembra 2017.