Hviezdy „Camp Rock“: Kde sú teraz?

Camp Rock obsadenie

Disney

Je ťažké tomu uveriť, ale od oboch oficiálne uplynulo viac ako 10 rokov Rockový tábor filmy mali premiéru. Správne, prvý film zasiahol Disney Channel 20. júna 2008 a nemôžeme uveriť, ako rýchlo čas letel.

Pre tých, ktorí zabudli, prvý Rockový tábor film bol o zaseknutej rockovej hviezde menom Shane Gray, ktorá bola nútená dobrovoľne sa prihlásiť do tábora na spánok. Keď začul spievať tajomné dievča a okamžite k nej cítil spojenie, vydal sa na misiu, aby sa ju pokúsil nájsť. Záhadným dievčaťom bola nakoniec Mitchie Torresová, ctižiadostivá speváčka a skladateľka, ktorá sa snažila zakryť skutočnosť, že účasť na tábore si môže dovoliť len preto, že jej mama pracovala v kuchyni. Tiež to zahviezdilo Demi lovato , Joe jonas , Nick Jonas , Kevin Jonas , Meaghan Martin , Alyson Stoner , Anna Maria Perez de Tagle a viac! Vyšlo v júni 2008 a niet dňa, aby si ho fanúšikovia nenechali ujsť.Napriek tomu, že zaznamenali veľký úspech po Rockový tábor premiéra, Demi povedala, že keby sa mohli vrátiť v čase, nestali by sa detskou hviezdou.

Nezačal by som tak mladý, keby som to mohol urobiť znova, vysvetlil spevák v rozhovore z júna 2017 Ľudia . Bol to ťažký prechod z detskej hviezdy na transformáciu na hlavného umelca. Je to niečo, čo je veľmi náročné.

V tom čase pokračovali: Musíte nájsť svoju identitu. Tak dlho ste boli do niečoho formovaní a potom sa od vás očakáva, že zistíte, kto ste, veľmi rýchly pred celým svetom.

V priebehu rokov sa Demi aj Jonas Brothers vrátili k svojim Rockový tábor dni v rôznych videách zo sociálnych médií. Uprostred prebiehajúcej pandémie koronavírusu na začiatku roka 2020 Demi zdieľala sériu videí z Instagram Stories, ktoré ukazovali, ako reagovala na film. JoBros zase vytvorili niektoré ikonické scény prostredníctvom TikTok.

Ale o čo iné sa odvtedy herecké obsadenie stará Rockový tábor prvýkrát vysielané prostredníctvom Disney Channel? No, Vegánsky zážitok sa rozhodol vykonať nejaké vyšetrovanie a ukázalo sa, že za posledných deväť rokov urobili veľa. Niektorí z nich získali ešte veľa rolí, zatiaľ čo iní sa vzdialili od centra pozornosti a založili si vlastné rodiny! Prejdite sa v našej galérii a zistite, o čo sa jedná Rockový tábor je až doteraz.

1 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Demi Lovato si zahrala Mitchieho

Prejdite a zistite, o čo sa teraz zaujímajú.

2 z 26

Nové hudobné albumy, na ktoré sa môžete tešiť

Invision/AP/Shutterstock

Čo je v súčasnosti Demi Lovato?

Demi potom nespomalila Rockový tábor ! Hrali ďalej ako Sonny Munroe Sonny so šancou . Potom, čo to skončilo, sa objavili v niekoľkých epizódach Radosť a vyslovil Smurfette v Šmolko filmy! Hudobník za tie roky vydal aj sedem štúdiových albumov, pôsobil ako porotca na X faktor na dve sezóny a vypredal množstvo svetových turné.

Demi bola tiež romanticky spojená s a za tie roky málo známych tvárí . Spevák Tell Me You Love Me mal vzťah s Wilmer Valderrama on-and-off takmer šesť rokov, ale pár to v roku 2016 ukončil. Potom boli prepojení so zmiešaným bojovým umením Luke Rockhold , Bojovník MMA Guilherme Vasconcelo s , odevný návrhár Henri Levy , Bakalár kamenec Mike Johnson a Austin Wilson . Krátko sa zasnúbili Max Ehrich v roku 2020.

V roku 2021 sa po vydaní dokumentov objavili ako binárne Tanec s diablom a následný album Tanec s diablom ... Umenie začať odznova po predávkovaní v roku 2018.

3 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

dobrodružstvá na Disney kanáli v obsadení stráženia detí

Shane si zahral Joe Jonas

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

ktorý hrá mayu zo sveta dievčenských stretnutí

4 z 26

Joe Jonas Camp Rock Teraz

Andrew H. Walker/Shutterstock

O čo sa Joe Jonas teraz chystá?

Rockový tábor bol pre Joe len začiatok. Ako fanúšikovia vedia, Jonas Brothers boli už vtedy, keď vyšiel DCOM, veľmi populárni, ale po jeho vydaní v roku 2008 chlapci pokračovali v spoločnej hudbe. Vyhodili ďalšie dva albumy a dokonca hrali vo svojej vlastnej televíznej šou s názvom Jonáš , predtým ohlasovanie na dobu neurčitú v roku 2013.

Potom sa Joe stal frontmanom skupiny s názvom DNCE. V roku 2015 vydali debutový singel Cake By the Ocean a o niekoľko mesiacov neskôr EP a stále sa opakuje, TBH. Joe sa tiež stal trénerom austrálskej verzie Hlas . V priebehu rokov bol spojený s partiou žien Taylor Swift , Camilla Belle , Ashley Greene , Blanda Eggenschwiler , Gigi Hadid a viac! Oženil sa Hra o tróny herečka Sophie Turnerová v máji 2019 a vo februári 2020 bolo oznámené, že čakajú svoje prvé spoločné dieťa! V júli 2020 privítali dcéru.

Vo februári 2019 sa sny všetkých splnili, keď bratia Jonasovci oznámili, že sa opäť stretávajú a spoločne vyrážajú na cestu. Upustili nový album, tzv Šťastie začína , vydali svoj vlastný dokument a sú uprostred ich svetového turné . Joe to nedávno oznámil hral v novej sérii na ktoré -digitálna mobilná video sieť v krátkom formáte spustená v apríli 2020. s názvom, Cup Of Joe , osemdielna séria má nasledovať 30-ročného muža na ceste za fotografiou a dobrodružstvom.

5 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Nate hral Nick Jonas

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

6 z 26

Nick Jonas Camp Rock Teraz

Greg Allen / Invision / AP / Shutterstock

O čo teraz Nickovi Jonasovi ide?

Rovnako ako Joe, Nick je v súčasnosti späť so svojimi bratmi, ktorí robia hudbu a cestujú po svete! Za tie roky vydal aj dva sólové albumy - tzv Nick Jonas a Minulý rok bol komplikovaný - spoluorganizovala turné s Demi, hrala v niekoľkých filmoch a televíznych reláciách (vrátane Jumanji: Vitajte v džungli , Škaredé panenky , Kráľovstvo , Kričiace kráľovné , Hawaii Five-O a ďalšie), hral v hre Broadway Ako uspieť v podnikaní bez toho, aby ste sa o to pokúšali a oženil sa!

7 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Kevin Jonas hral Jasona

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

8 z 26

kevin-jonas

Getty Images

O čo Kevinovi Jonasovi teraz ide?

Získajte to - Kevin je teraz otcom! Áno, bývalá hviezda Disney privítala so svojou manželkou dve dcéry, Danielle jonas , pomenovaný alena a Valentína . Dvojica pristála aj svojim A! reality show ešte v roku 2012, tzv Ženatý s Jonasom !

9 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Clylyn stvárnila Alyson Stoner

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

10 z 26

Alyson Stoner Camp Rock Teraz

NINA PROMMER / EPA-EFE / Shutterstock

Na čom je Alyson Stoner teraz?

Alyson toho od čias Disneyho určite dokázala veľa. Ďalej hrala v množstve filmov a televíznych relácií, vrátane Mladá spravodlivosť , Mačka Pete , Milolov Murphyho zákon , Phineas a Ferb a viac! Vyjadrila tiež postavu vo videohre Kráľovské srdcia V priebehu rokov vydala dva albumy, založila vlastnú sériu tanečných videí a objavila sa v mnohých hudobných videách! Ideš dievča!

11 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Tea si zahral Meaghan Martin

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

12 z 26

Kemp Meaghan Martin je teraz na skale

Instagram

Na čom je Meaghan Martin teraz?

Po Rockový tábor , pokračovala herečka vo filme Nepríjemné. , 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím , Priemerné dievčatá 2 , Wendy , Čas neplynie , Bezpečné svetlo a viac! Videohre tiež prepožičala svoj hlas Kráľovské srdcia . Meaghan sa vydala za herca Bol to Higginson v roku 2016.

13 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

prečo išiel Taylor Caniff do väzenia

Ellu si zahrala Anna Maria Perez de Tagle

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

14 z 26

Anna Maria Perez z tábora Tagle rock č

Shutterstock

Čím sa Anna Maria Perez de Tagle doteraz zaoberá?

Anna, ktorá tiež hrala Ashley Dewitt v Hannah Montana , potom dostal niekoľko rolí sem a tam Rockový tábor ale v roku 2011 sa vydala do sveta Broadway, keď si zahrala v muzikáli Godspell . Stala sa tiež vlogerkou módy a krásy a má aj vlastný kanál na YouTube Annine tajomstvá krásy . Herečka sa vydala za svojho dlhoročného priateľa, Scott Kline , 30. júna 2019! Dvojica sa chystá privítať svoje prvé spoločné dieťa.

15 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Peggy si zahrala Jasmine Richards

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

synček so šancou posledná epizóda

16 z 26

Camp Jasmine Richards Rock Teraz

Instagram

Čo teraz Jasmine Richardsová robí?

Potom, čo hral in Rockový tábor , Jasmine sa objavil v Bombové dievčatá , RedaKai , Obrazový deň a Zrušené! ale v skutočnosti od roku 2013 v ničom nekonala. Založila si vlastný blog krásy s názvom Pomlčka niečoho pekného a nedávno sa oženil s normálnym chlapcom menom Mike Caci !

17 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Roshon Fegan si zahral Sandera

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

18 z 26

Camp Roshon Fegan Rock Teraz

MediaPunch/Shutterstock

Čo Roshon Fegan zatiaľ robí?

Roshon pokračoval v konaní aj potom Rockový tábor , v hlavnej úlohe Pretrepte to , 1 noc , Čo stále zostáva , Zelený list , Dragons: Rescue Riders a viac! Súťažil v 14. sezóne Tanec s hviezdami , kde prišiel na šiestom mieste.

19 z 26

Camp Rock obsadenie

Getty Images

Jordan Francis hral Barrona

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

20 z 26

Jordan Francis Camp Rock teraz

Instagram

O čo sa Jordan Francis chystá?

Jordánsko pokračoval v hre Dave ‘Whynot’ Wynott Connor Undercover , ale od tej šou, ktorá sa skončila v roku 2010, nič nehral. Namiesto toho sa zameral na svoju tanečnú kariéru! Stal sa oceneným choreografom a pracoval na rôznych hudobných videách, turné a filmoch! Vydal aj niekoľko vlastných melódií, a sú to totálne bops, TBH.

21 z 26

Daniel Fathers Camp Rock

Disney Channel

Daniel Fathers si zahral Browna

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

22 z 26

Kemp Daniel Fathers Camp Rock teraz

Kobal / Shutterstock

holubica cameron mal potomkovia 2

Čo má Daniel Fathers v súčasnosti v pláne?

Daniel môže byť v srdciach fanúšikov vždy Brown, ale to mu nezabránilo v tom, aby toho dosiahol veľa potom Rockový tábor . Zahral v Veľmi Valentín , Únos , Vianočný princ , Prázdnota , Čas smrti , Čiara a veľa ďalších!

23 z 26

Chloe Bridges Camp Rock

Disney Channel

Chloe Bridges si zahrala Dana

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

24 z 26

Camp Chloe Bridges Rock Teraz

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Čo teraz Chloe Bridges robí?

Potom herečka získala množstvo rolí Rockový tábor . Fanúšikovia ju pravdepodobne poznajú z roly Roxy v Nenásytný , ale zahrala si aj v Režim Lietadlo , Koniec hry, človeče! , Denné divy , Roztomilé mrchy , Falšovať to , Carrie denníky a viac! Chloe tvorí pár s hercom a komikom Adam Devine od roku 2015 a pár sa zasnúbil v októbri 2019.

25 z 26

Kemp Maria Canals-Barrera Camp Rock

Disney Channel

Maria Canals-Barrera si zahrala Connie

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

26 z 26

Kemp Maria Canals-Barrera Rock Teraz

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Čo zatiaľ Maria Canals-Barrera robí?

Maria potom nespomalila Rockový tábor ! Niektoré z televíznych seriálov, v ktorých sa ďalej objavila, zahŕňajú Mladí a hladní , Rytierska skupina , Fuller House , Cristel , Posledný stojaci muž a Teória veľkého tresku . Vyslovila aj postavy v Konečný Spider-Man , Teen Titans: Judášska zmluva a Sofia Prvá . Účinkovala aj v niekoľkých filmoch vrátane Sladké inšpirácie , Iba členovia , Život v Bronxe a Svadba sa skončila , v ktorom hrá po boku ďalšieho absolventa Disney Channel - Nicole Gale Anderson. Herečka je tiež zaneprázdnená výchovou svojich dvoch dcér so svojim manželom, David Barrera .