Takže „Camp Rock 3“ môže byť predsa len úplná možnosť

camp-rock-3

Disney Channel

Rockový tábor a Camp Rock 2: The Final Jam budú navždy milovanými originálnymi filmami Disney Channel. Predstavili svetu drahokam, ktorým je Demi Lovato, a priniesli jej úžasné priateľstvá s Joeom Jonasom a Nickom Jonasom, takže viete, sme vám večne vďační. A Camp Rock mal práve 10 rokov, čo je tak divoké, že sa tomu verí. Joe sa dokonca prihlásil na Twitter, aby všetkým oznámil svoje skutočné myšlienky o dráme, ktorá prebehla v pokračovaní.

Rovnaký Joe, rovnaký. Je zrejmé, že dva DCOM jednoducho nestačili na fanúšikov ani na obsadenie. Čo sa stalo s milostným príbehom Shana a Mitchieho? Bude Connect 3 stále silná ako kapela? Zostal Camp Rock otvorený aj po tom, čo takmer nemal dostatok táborníkov na pokračovanie? Takže. Veľa. Otázky.

No v rozhovor s Marie Claire , Joe hovoril o možnom Camp Rock 3 film a v podstate potvrdil, že tím OG bude pre ďalší - a Demi urobila to isté.

kto je priateľ Maddie zieglers

„Ak to dávalo zmysel, určite. Pre nás všetkých - Demi, Nick, bolo by zábavné točiť. Urobte promočné dni, urobte to temným ... Párkrát sme si o tej myšlienke robili žarty, “povedal Joe.

Dobre, spracujme skutočnosť, o ktorej hovoria Joe, Demi a Nick Rockový tábor keď sa motajú.

tábor demi lovato rock

Joe v minulosti povedal, že je mierne v rozpakoch jeho tanečných pohybov, spevu a celkového vzhľadu v oboch klasických DCOM -och, ale evidentne by mu nevadilo vrátiť sa do tejto éry.

Po veľkom odhalení speváčky DNCE aj Demi potvrdila, že chce ďalšiu Rockový tábor film. Kedy Zábava dnes večer spýtala sa popovej hviezdy na možnosť, povedala, že s týmto konceptom vlastne prišla sama.

„[Bol to] môj nápad! Môj nápad! Áno, a my to úplne urobíme ... Stane sa to, “povedala.

A keď sa pri nich práve zastavil spevák 'Confident' Show Ellen DeGeneres , opäť povedala, že ona, Joe a Nick sú úplne na ceste k vytvoreniu tohto nového filmu, okrem toho, že sa určite nebude vysielať na Disney Channel ako prvé dva. Demi pripustila, že ich cieľom je vytvoriť dospelú verziu, ktorá by mala hodnotenie R.

„Chceme prísť s hodnotením R. Camp Rock 3 . Všetci naši fanúšikovia už vyrástli, a teda ktokoľvek, kto ich sledoval Rockový tábor je staršia a dokáže oceniť [túto novú] verziu, “vysvetlila Demi. Hmm, nemôžeme si pomôcť, ale zaujímalo by nás, či toto bol koncept, ktorý mala na mysli už v roku 2014, keď sa vydala na Twitter, aby dala Kevinovi Jonasovi vedieť nielen to, že mu chýbal a miloval ho, ale že mala úžasný myšlienka, o ktorej musel počuť.

Možno táto verzia Rockový tábor varí už nejaký čas a my sme o tom ani nevedeli! A hoci Demi a jej bývalé herecké hviezdy mohli odísť z televíznych hudobných čias, speváčka dokázala, že film pre ňu bude vždy niečo znamenať, keď ju požiadali, aby si vybrala medzi CR a jej úloha na Barney a priatelia .

„Určite Rockový tábor . Existuje aspoň nejaký druh látky. Barney bola to zábava, ale tie piesne a tanec - to bolo priveľa, “vysvetlila Valiaci sa kameň . Je pravda, že to znamená, že to víťazí v našich srdciach. Čo si teda Kevin myslí o tomto? Jasne uviedol, že táto škandalóznejšia verzia filmu je o niečom, o čom boli všetci, ale môže to byť len nápad, ktorý navždy zostane v našich srdciach, aj keď sa zdá, že hviezdy OG sú na to úplne herné.

'Hovorili sme o tom minútu a robili sme v živote niečo smiešne ako verzia s hodnotením R, napríklad veci ako návrat do tábora,' povedal E! Správy . „To musí byť správna vec. Neverím, že skutočne uplynulo 10 rokov. Mám pocit, že starnem. [Ale] nikdy nehovor nikdy. '

všetky postavy spongeboba

Pridanie viac paliva do CR 3 Požiar nastal vtedy, keď sa objavila oficiálna stránka IMDB so zoznamom televíznych filmov pre vydanie v roku 2019 a zoznamom obsadenia, v ktorom boli Demi, Joe, Kevin, Roshon Fegan - ktorý hral Sander - a Daniel Fathers, ktorý stvárnil Browna, režiséra/majiteľa tábor.

camp rock 3 imdb stránka

CUE MAJOR FREAKOUT.

Teraz len preto, že na IMDB je stránka o filme, to ešte neznamená, že sa film stopercentne stane, čo je zrejmé. Túto stránku môže upravovať ktokoľvek, čo znamená ľudí, ktorí nemajú žiadne skutočné oprávnenie v súvislosti s projektom, a ako produkčnú spoločnosť má televíziu Walt Disney, čo je veľmi pochybné, pretože herci chcú, aby tento film mal oveľa temnejší tón. k tomu. Navyše, Joe a jeho členovia kapely DNCE to dohnali Vegánsky zážitok , a Joe priznal, že každý by rád robil film, ak to jeho plány umožňujú, takže momentálne nie je nič plánované. Vo filme by samozrejme potreboval mať aj svojich spoluhráčov.

„Film by sa bez nich nemohol uskutočniť [DNCE]. Ak sa to stalo. Myslím si, že momentálne sa o tom len hovorí. Myslíme si, že by to mohla byť naozaj zábava, hrať to a nejako sa hrať na film. Ak by existoval vesmír, v ktorom by sa každý zoradil podľa plánu, dokázali by sme to. Práve teraz sme všetci veľmi zaneprázdnení, “povedal Joe.

A čo Nick? On je tiež o tomto novom filme, pokiaľ zostane verný fanúšikom, ktorí ho majú tak radi.

'Ak sa stretne správna vec, myslím, že by to bola zábava,' povedal povedal Ľudia . 'Je to skutočne chúlostivá vec, pretože [sú to dva filmy] fanúšikmi veľmi milované. Preto si myslím, že aby to fungovalo, musela by to byť nejaká kreatívna nová verzia, kde dostaneme tím pre písanie a urobíme niečo špeciálne. Ale úplne milujem prácu s Demi a mojimi bratmi. '

JoBros opäť na obrazovke so svojou BFF Demi? Sme tu kvôli tomu. Zatiaľ nie je nič vytesané do kameňa, takže sa dá s istotou povedať, že táto stránka IMDB môže byť o niečo pred ňou. Nie je to však prvýkrát, čo Joe dráždil fanúšikov o možnom reštarte. Len minulý mesiac sa podelil s Demi o úžasnú selfie a jednoducho napísal: „CR3?“ v nadpise.

joe jonas demi lovato 2017 selfie

Liam a Miley opäť spolu

Táto fotka takmer všetkých rozčúlila, pretože Joe a Demi nielenže spolu vyzerajú úžasne, ale skutočne poskytli pohľad na to, čo je nové. CR film môže vyzerať. Keďže všetky hlavné hviezdy sú už dospelé, bolo by zaujímavé sledovať, ako presne by vyzerali ich „temnejšie“ zábery vo filme, ale máme pocit, že by im nevadilo rozbiť gitary pre skladbu „Gotta Find You/“ Toto je opäť moje vystúpenie, pretože to spolu párkrát predviedli. Nová a vylepšená hudba, ktorá z tohto muzikálu vzíde, nebude tiež ničím legendárnym. Dobre, Joe a Demi, máte náš hlas, takže je čas na spustenie tohto filmu.

Ale títo dvaja nie sú jediní, ktorí hľadajú iného. Chloe Bridges, ktorá CR fanúšikovia známi ako Dana, exkluzívne povedané Časopis M. bola by má záujem zopakovať svoju úlohu .

„Urobil by som to. Myslím, realisticky sa to stane, neviem, ale hej, ak je to vec, o ktorej sa hádame a hovoríme o nej - jasné, “povedala nám.

Kamarátka z Disney Channel, Alyson Stoner, ktorá hrala Caitlyn vo filmoch, sa zapojila aj do tejto dlhotrvajúcej konverzácie a napísala správu spolu s klipom k jej ikonickej reklame „a sledujete reklamu Disney Channel“ na Instagrame.

„Pretože Camp Rock 3, však? #bangleonmybicep #camprock3 #areyousureyouwantthat, “napísala v titulku.

Herečka Arisa Cox, ktorá hrala rolu Georginy Farlow v Camp Rock 2 , tiež jednoducho čaká na hovor.

camp rock 3 tweet

Nuž, toto vyzerá stále viac a viac ako realita, možno jedného dňa. Čas ukáže, to je isté, ale je pekné vedieť, že nikto nie je príliš cool na stretnutie.

Tento príspevok bol pôvodne uverejnený 7. marca 2017 a odvtedy bol aktualizovaný.