Cameron Dallas si uvedomuje stav svojho milostného života

cameron-dallas

Getty

Totožnosť priateľky Camerona Dallasa a jeho milostného života je vo všeobecnosti horúcou témou, o ktorej musia jeho verní fanúšikovia vedieť. Nakoniec sa zdá, že každý chce len vedieť, s kým Cameron chodí? Keďže sa z neho stal hviezda sociálnych médií, stal sa z neho herec, model, ctižiadostivý hudobník, ktorý má náhodou vlastnú sériu Netflix. Kedykoľvek ho niekto stretne s nejakým dievčaťom, chce každý vedieť, či s ním chodí . Je to najpravdepodobnejšie, pretože Camovi fanúšikovia si myslia, že by bol skvelým priateľom a je načase, aby mal vo svojom živote lásku!

Navyše často posiela svojim 16 miliónom sledovateľov tweet o svojej túžbe po vzťahu, ktorý každú chvíľu bezpochyby rozvíja drámu. A minútu tam mal každý, kto si myslel, že nakoniec našiel to pravé. Alebo aspoň chcel, aby sme verili. Cameron bol v Miláne na prechádzke na módnej prehliadke Dolce & Gabbana, keď fanúšikov úplne prekvapil a dal všetkým vedieť, že bol oficiálne vzatý, a to všetko s jednou bozkávajúcou fotografiou, ktorú zdieľal na Instagrame. Ohromujúca kráska, ktorá, zdá sa, získala Cameronovo srdce, je modelka Giorgia Caldarulo a on neskôr zverejnil video predvádzali sa v okamihu, keď sa obaja bozkávali, vyzerali tak šťastní ako kedykoľvek predtým. Cameron skutočne zapájal aj túto novú romantiku, dokonca zverejnil vo svojom príbehu na Instagrame, že konečne našiel svoju kráľovnú.príbeh camerona dallasa

Príbehy na Instagrame

A odpovedal fanúšikom v komentároch k svojim fotkám a oznámil im, že je taký šťastný, že sú za neho radi.

cameron dallas instagram komentáre fanúšikov

Instagram

Teraz, keď sa to všetko javí ako najšťastnejšie obdobie v Cameronovom živote, táto náhla romantika nebola skutočná, ako sme pôvodne predpokladali. Cam hovoril #legenda o neautentickom verejnom prejave náklonnosti a o tom, ako to celé bolo pri fotografovaní, s dokumentom záverečná fotka odhalené v najnovšej kampani módnej značky. Bolo to pre Dolce; chceli prerobiť tú skutočne slávnu fotografiu z New Yorku [V-J Day in Times Square] pod katedrálou Duomo. Uvedomil som si, aké krásne to bude, a povedal som dobre: ​​„Som na dne,“ vysvetlil Cameron. Giorgia je úžasný človek. Stretol som ju iba v ten deň, ale je úžasná. Taký skvelý človek, vnútorne. Je tiež nádherná, ako, wow! Je naozaj nádherná. Veľa fanúšikov tam bolo pri fotení a vedel som, že sa to dostane von, tak som sa s tým len skotúľal. Myslel som, že je to v pohode - náš prvý bozk bol pod Dómom, je to veľmi romantické. Myslel som si, že je to naozaj romantické - možno trochu zinscenované, ale skvelá fotka. Áno, bolo to dosť inscenované, ale je to niečo podobné, možno nás spojili naši rodičia! Tak a máme to, ten šmrnc, z ktorého sa všetci zbláznili, bol len na fotku a nie, Cameron nechodí s Giorgiou. Spôsob, ako nás všetkých žartovať, Cam. Od tohto epického bozku sa však odvtedy vrátil k svojmu obvyklému, stále slobodnému a hľadá jeden štýl na sociálnych médiách. Ale povedal, že išiel na rande v teraz odstránenom tweete, takže možno možno tentoraz je to skutočná dohoda.

Aj keď si nie sme istí, prečo by to zverejnil, aby o tom svet vedel, je to všetko veľmi zaujímavé a dodáva to viac paliva myšlienke, že model, ktorý sa zmenil z webovej hviezdy, sa skutočne snaží nájsť svoju pravú lásku. . Ešte predtým, ako bolo falošné, ale presvedčivé verejné vyznanie lásky Giorgii, bol Cameronov milostný život - a problémy vždy budú - trochu záhadou a fanúšikovia boli vždy zvedaví, s kým chodí. Stačilo jedno video vo formáte a Milá séria Cameron, začal na svojom kanáli YouTube kde Cam odpovedal na všetky pálčivé otázky, ktoré kedy ktokoľvek mal o svojej zoznamovacej histórii. A teraz máme vďaka týmto odpovediam konečného sprievodcu milostným životom miláčika, a viete, práve skúmame jeho priateľstvo s niektorými úžasnými dámami, s ktorými je v priebehu rokov spojený. Poďme na to:

Je Cameron slobodná?

Áno, áno, je! Vlastne sa k tomu aj priznal Teen Vogue že je momentálne veľmi zaneprázdnený a v skutočnosti nemá čas niekoho spoznať.

Vždy som na turné a stále sa stretávam s novými ľuďmi, takže je ťažké nadviazať skutočné spojenie. Nemám čas nadväzovať kontakty, nieto ešte randiť alebo sa s niekým spriateliť, pretože som sotva niekedy na jednom mieste dostatočne dlho, povedal. Dosť spravodlivé! A keď sa vrátim k tomu užitočnému videu na YouTube, ktoré nahral, ​​vysvetlil, že sa zameriava na seba.

ako sa stretli ross lynch a courtney eaton

Môj milostný život je akýsi chladný. Stále viac pracujem na sebazdokonaľovaní a rozvíjaní seba samého a učím sa o sebe, chápem, kto som a spoznávam, o čom som. Cítim sa pre svoj milostný život skôr, ako budem milovať niekoho iného, ​​skutočne potrebujem zažiť to, kým som, takže sa stále učím o sebe, vysvetlil.

Koľko priateľiek má Cameron?

Už o tom hovoril, ale raz a navždy objasnil, že mal iba jednu priateľku. Mal som jednu oficiálnu priateľku, to bol môj juniorský rok. Volala sa Jasmine Gonzalez a chodila na strednú školu Chino. Rozprávali sme sa štyri mesiace a chodili sme spolu tri roky. Dôvod, prečo sme sa rozišli, sme si akosi uvedomili, že sme na tom lepšie ako priatelia, vysvetlil.

Takže máme to: Jasmine je šťastné dievča, ktoré strávilo sedem mesiacov s Camom, má svojho chlapa. V inom Video na YouTube Cameron kedysi odhalil najromantickejšiu vec, akú kedy urobil pre dievča, a keď nepovedal, kto, ideme dopredu a hádame, že to bola Jasmine. A áno, príbeh je roztomilý.

Predtým, ako som išiel [do jej domu], sadol som do auta a šoféroval som. Tesne predtým, ako som odbočil doľava mimo svoju komunitu, tam bola kytica ruží a myslel som si, že by som mohol urobiť aj niečo roztomilé, však? Preto som legitímne strávil desať minút hľadaním dokonalej ruže, dostal som ružu, odviezol som sa k nej domov a dal jej ružu. Bolo to milé, povedal. Len vzácne.

S kým Cameron chodil?

Okrem Jasmine Cameron verejne nemal žiadne ďalšie priateľky, ale bolo tu množstvo úžasných krás, s ktorými sa po ceste spájal. Ale skôr, ako sa do toho všetkého dostaneme, musíme si spomenúť na ten čas v roku 2015, kedy si Cam myslel, že si každý bol zamilovaný. Webová hviezda využila Twitter a Instagram, aby dala svetu vedieť, že našiel perfektné dievča so sériou tak romantických fotografií.

Viem, že som to chvíľu odkladal .... Ale som oficiálne prijatý. Ľúbiš ťa?, Napísal v titulku k fotkám, ktoré zdieľal na Instagrame. Aj keď Cameron záhadné dievča v identite fotografií neodhalil, špekulovalo sa, že áno Rachel Bentley , ktorého Camerona spozorovali a držal sa za ruky, vyzeral dosť spojenecky. Ale keď zverejnil tieto fotky, bol náhodou prvý apríl a priznal, že to všetko bol iba žart.

Robil som si srandu (: Som nezadaný, haha, bolo to len fotenie, ale milujem ju?) Napísal na Instagram a tweetoval snímku obrazovky kalendára, aby nám pripomenul, že toto všetko bol vtip.

S kým ďalším sa teda Cameron spájal? No, vysvetlíme ...

Čo sa deje s Cameronom a Kelsey Calemine?

Cam strávil Silvestra v Miami spolu s niektorými zo svojich púčikov OG MagCon Taylor Caniff, Jack Gilinsky, Jack Johnson a Chris Miles . Tiež po ruke boli Anastasia Karanikolaou (Bestie Kylie Jennerovej, ktorá kedysi randila so Sammym Wilkom) a modelka Kelsey Calemine . Poznáte ju z Instagramu, kde nazhromaždila viac ako 1 milión sledovateľov a Cameron zverejnil selfie s blond kráskou vo svojom príbehu Snpchat.

cameron dallas kelsey snapchat

(Fotografický kredit: Snapchat)

Teraz medzi nimi nebol žiadny náznak toho, že by sa dialo niečo romantické a Kelsey sa zdá, že je súčasťou tejto posádky, s ktorou sa Cameron stretával a prinajmenšom sú zatiaľ len priateľmi. Jedna selfie nehovorí až tak veľa!

Je priateľka Hailey Baldwin Cameron?

Cameron a Hailey skutočne majú navzájom sa poznať už niekoľko rokov, ale v priebehu posledných mesiacov sa začali viac stretávať po oboch modelážach pre legendárneho návrhára Najnovšia kampaň Caroliny Herrary . Od večerí až po spoločné večierky a koncerty, spoločné vystupovanie v príbehoch na Instagrame a dokonca aj medzi fanúšikmi narazil do dvojice spolu ich, prirodzene, každý posielal.

hailey baldwin a cameron dallas

(Fotografický kredit: Getty)

Aj keď Cam ani Hailey nikdy priamo nekomentovali stav ich priateľstva, zdá sa, že sa pravdepodobne deje niečo viac, ale odvtedy to vyprchalo, pretože v poslednej dobe bolo vidieť, ako sa blonďavá kráska zútulňuje s Camovým dlhoročným priateľom Shawnom Mendesom. Zatiaľ teda nie je čo oznamovať, okrem toho, že sú len priateľmi.

Chodí Cameron s Alexis Ren?

Teraz tu začínajú byť veci zaujímavé. Cameron a Alexis začali svoje sociálne siete ako modelky Instagramu a kedysi si dokonca posielali priateľské, ale koketné tweety. ešte v roku 2013 . Urobili spolu fotografovanie pre ich spoločného dobrého priateľa, fotografa Bryant Eslava v máji 2017, ktorá úplne dokázala, že nielenže vytvoria nádherný pár, ale skutočne spolu majú takú skvelú chémiu. Dôkaz:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kto chce vidieť fotografie ďalej? @alexisren x @camerondallas ⚡️ - @caseymcperry x @bryant / @brando.stylist - pravda od @shalloumusic

Príspevok zdieľaný používateľom BRYANT | (@bryant) 30. mája 2017 o 3:14 PDT

O niekoľko mesiacov neskôr zverejnil Bryant vo svojom príbehu o Snapchate ~ fotografiu Camerona bez trička ~. Aj keď sme všetci #vďační B, zdieľali sme túto fotku, pretože kto nepotrebuje vo svojom živote viac pána Dallasa bez košele, je to jeho telefón, na ktorý sa každý nemôže prestať pozerať. Pozrite sa na pozadie jeho uzamknutej obrazovky.

dá sa jeden smer opäť dokopy
cameron dallas snapchat alexis ren

kto hrá na icárly

(Fotografický kredit: Snapchat)

Zdá sa, že je to dievča, ktoré pózuje v podrepe a má sukňu a tenisky. Tu je detailný záber:

obrazovka uzamknutia cameron dallas priblížená

(Fotografický kredit: Snapchat)

Zdá sa vám fotka povedomá? Je to preto, že je to priamo z Alexisovho Instagramu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

sky bubbles @lili_claspe

Príspevok zdieľaný používateľom Alexis Ren (@alexisren) 17. augusta 2017 o 17:46 PDT

BOOM. Potrebujeme povedať viac ??? Takže dobre, toto nič nedokazuje, pretože to bol Bryant, ktorý urobil túto fotografiu, a Cameronov telefón bol tak náhodou strategicky vložený do jeho ruky, aby sme mohli vidieť pozadie. Zdá sa, že všetko bolo možné zasadiť a Cam by mohol byť jedným z tých, ktorí by ako pozadie telefónu zverejňovali fotografie svojho rozdrvenia. Cameron potom odišiel na Twitter, aby všetkým oznámil, že ich odvtedy má zmenil svoju uzamknutú obrazovku po tom všetkom chrapúni k psovi, takže si možno s nami všetkými len pohrávali a láska pre ten pár nakoniec nebola vo vzduchu. Povzdych

Chodila Cameron so Sofiou Richie?

Začali sa šíriť zvesti o tom, že sa niečo deje medzi Sofiou a Cameronom potom, čo to na milánskom týždni módy v roku 2016 skutočne zažili a Cam bola vidieť na Sofovom príbehu Snapchat párkrát sa stretla v jej dome so všetkými svojimi priateľmi.

cameron a sofia milan

(Fotografický kredit: Getty)

Ale zdá sa, že to bolo znova, len priateľstvo, ktoré Sofia dala najavo, keď sa jej paparazzi pýtali na stav ich vzťahu.

Nie, to je jedna z mojich veľkých priateľov, ona povedal a keď sa jej pýtali, či je šanca, že by mohli v budúcnosti randiť, ​​trochu sa zasmiala a na rovinu povedala, že si to nemyslím. Cameron zopakoval tieto pocity, keď sa ďalší pápež pokúsil zistiť, či je v ich vzťahu tiež niečo viac.

Ach nie, sme len priatelia. Mám však pocit, že keď sa stretnem s nejakým dievčaťom [existujú dohady]. Ona je droga, on povedal .

Bola priateľka Chase Cartera Camerona?

Predtým, ako jeho priateľstvo so Sofiou vyvolalo ohováranie, Camerona videli, ako sa motá s modelkou Chase Carter na dovolenke na Havaji. Áno, je to blonďavá kráska na fotografii, ktorú zdieľal s párom skákajúcim spolu na Instagrame, ktorý odvtedy odstránil zo svojho účtu.

cameron dallas chase carter havaj instagram

(Fotografický kredit: Instagram)

Ale títo dvaja sú jednoducho len priatelia, pretože Chase šťastne randí Olympijský plavec Conor Dwyer v tejto dobe, aj keď už nie sú spolu. Očividne sa tu nič romantické nedeje!

Chodil Cameron niekedy s CloeCouture?

Títo dvaja urobili pár videí o spolupráci na YouTube, ktoré sa týkali zoznamovania a vzťahov, čo prirodzene viedlo k špekuláciám o tom, ako sa tieto webové hviezdy navzájom poznajú a či tvoria pár. Zdá sa, že spolu vychádzajú a dobre, vždy, keď je Cam spozorovaná s dievčaťom, ktoré nie je jeho matkou alebo sestrou, ľudia špekulujú o ich vzťahu. Ako sa ukázalo, sú to len známosti a Cloe sa vydala na svoj vlastný kanál, aby zaznamenala, ako spolu skončili.

Cameron a ja sme v rovnakej sieti YouTube a naša sieť len hľadala ľudí, s ktorými by bolo možné spolupracovať. V ten deň videa sme sa nikdy predtým nestretli. Rozprával som sa s jeho manažérmi a s niečím, aby som naplánoval video, ale nikdy sme sa o ničom nerozprávali. zdieľané vo videu . Nerád robím kolaborácie týmto spôsobom, tak sa tam dostanem a potom, doslova o 10 minút neskôr, si sadneme a začneme natáčať jeho video. To je pravdepodobne dôvod, prečo som v tom bol taký nervózny a nešikovný, pretože zvyčajne len filmujem kolaborácie s priateľmi alebo zvyčajne o tom najskôr brainstormujeme, takže to bola trochu zvláštna situácia.

Cloer Couture Camerona Dallasa

Instagram

Títo dvaja sa ani nepoznali pred tým dňom, keď sa stretli a natočili videá! Takže nie, nikdy spolu nechodili a Cloe ďalej hovorila, že od tej doby dostala od fanúšikov nie veľmi peknú správu, ktorá dúfa, že sa teraz zastaví, keď sa podelí o svoju stranu a uvedie pravdu.

Nič sa medzi nami nestalo, nikdy sme spolu nechodili a naozaj by som ocenil, keby všetci fanúšikovia Camerona Dallasa prestali zverejňovať moje nahnevané obrázky, povedala Chloe. Po tejto spolupráci som doslova nenávidel tieto fanynky Camerona Dallasa, ako vy, chlapci, nič som neurobil! Ale je to naozaj chladný chlap a videá dopadli skvele. Bola to dobrá spolupráca, ale bol to biznis.

drake sonny so šancou

Takže žiadna romantika, ľudia.

Podviedol Cameron niekedy priateľku?

Cameron to uviedol vo svojom videu QT A YT a povedal, že z nejakého dôvodu si ľudia skôr myslia, že je to o ňom pravda, než sa s ním zoznámia alebo sa s ním dokonca stretnú. Ale priznal pravdu, že nie, nie je.

Nie, nikdy som nikoho nepodviedol. Mal som iba jednu priateľku a navyše to nie je niečo, čo by som kedy urobil a je to urážlivé, že ľudia predpokladajú, že som ten typ, povedal. DOBRE VEDIEŤ.

Kto je Cameronov zamilovaný do celebrít?

Aj keď je zrejmé, že Cameron môže randiť pravdepodobne s kýmkoľvek, koho chce, skutočne existuje jedna žena, ktorá je trochu mimo svoju ligu a nemôže si pomôcť, ale miluje na diaľku: Rihanna. Kráľovná, ktorou je RiRi, je jedinou celebritou drví sa ďalej (a naozaj, kto nemá do Rihanny zálusk?

Jasné, zabíjanie.

Je Cameron vydatá?

Krátka odpoveď: Nie. Ale bola minúta, keď sa fanúšikovia vydesili a mysleli si, že to bude pravda. Zjavil sa ďalej Neskorá neskorá show s Jamesom Cordenom keď si na prstenníku navlečie pásik na ľavú ruku, alias prst na svadobnej páske. Všetci sa preto pýtali, čo sa presne deje. Má Cameron skutočne vo svojom živote niekoho špeciálneho? A čo je dôležitejšie, tajne sa oženil ?! Tu sú obrázky, ktoré sa vznášajú okolo a Camove fanúšikovia si trochu škriabu hlavu:

A dokonca sa mu páčil tento tweet od fanúšika, ktorý si všimol, že má na sebe tajomný šperk. Tiež zavolala, ako naposledy, keď to všetci kontrolovali, bol slobodný a nemal priateľku, nieto manželku.

ring kameramana dallasa

Keďže žartovala vo svojom tweete a on jej prejavil lásku, je bezpečné povedať, že Cameron nie je vydatá a len sa mu chce nosiť prsteň na konkrétnom prste. Koniec koncov, má to mať prsteň. Čo vedie k veľkej otázke…

Ako prinútim Camerona, aby si ma všimol?

Nepokúšajte sa poprieť ani to, že by ste sa niekde v hĺbke duše čudovali, ako presne môžete byť tým, kto stiahne Cam z trhu. A presne vysvetlil, čo môžete urobiť, aby ste mu padli do oka: buď sám sebou a nehanbi sa ho pozdraviť.

Pre mňa, aby za mnou niekto prišiel a [povedal] „Hej“, aby som si ich všimol, by to bolo doslova ono. Príďte ku mne a povedzte: „Hej, čo sa deje? Som taký a taký “a typ, že začnem základnú konverzáciu a uvidíme, kam to pôjde, povedal vo svojom videu Dear Cameron.

Kto je Cameronino dievča snov?

V an rozhovor s Sedemnásť , Prenasledovanie Camerona hviezda otvorila všetko o svojej vysnívanej priateľke a spôsob, akým opísal toto šťastné dievča, vám roztopí srdce.

Dúfam, že veľa rozpráva a rozosmeje ma. Dúfam, že je skutočná - to pre mňa veľa znamená. Niekto, kto je pravdivý a verný. Niekto, s kým by som sa cítil pohodlne a sebaisto, keby som mal okolo seba ľudí - kde by za mnou ľudia chodili ako: „Wow, vy dvaja ste tak dobrí spolu. Dokončí ťa. ‘Niekto, kto zo mňa robí lepšieho človeka, povedal Cameron. Páči sa mi myšlienka byť vo vzťahu. Chcem si nájsť manželku - a nie, keď budem mať 40. Chcem sa usadiť, mať rodinu. Chcem šesť detí, možno ešte viac. Kto vie?

Dobre, spracujme všetku tú rozkošnosť. Ach, a pamätáte si ten obrázok benátskej lode, ktorý sme spomínali skôr? V popise tohto záberu Cameron ďalej povedal, že má v pláne vrátiť sa do krásneho mesta s niekým zvláštnym po svojom boku: so svojou budúcou manželkou.

Ľudia sa so mnou rozprávali o kráse v Benátkach a z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že musíte byť tu, aby ste toho boli skutočne svedkami, aké úžasné miesto na svete. Do 30 minút odo mňa, keď som tu, mi predáva skutočnosť, že budem vždy posadnutý týmto miestom a nemôžem sa dočkať, až tu jedného dňa vezmem svoju manželku a deti ... (aj keď najskôr moja manželka?) andreww_ferrer, napísal do titulku príspevku, ktorý odvtedy odstránil, a nie sme si istí, prečo, pretože to bol pekný obrázok. Ale odbočili sme, pretože Cam nám tým titulkom úplne zabila srdce. Roztomilosť nad touto jeho budúcou manželkou sa tým neskončila, pretože odpísal fanúšikovi, ktorý sa k tejto fotke vyjadril, že bude požehnaný, že ju bude mať.

cameron dallas manželka instagram komentár

Navyše už má v mysli ideálne rande aj pre svoje špeciálne dievča. A verte nám, keď hovoríme, že už je to najromantickejšia noc.

Chcel by som ísť do veľkého poľa, sadnúť do lietadla a v noci letieť na Havaj. Potom sme zoskočili z lietadla, pristáli vo vode, odpojili sme parašutizmus a preplávali sme až k brehu. Nechal by som osvetliť pláž, aby sa dievča nebálo. Dievčatá sa niekedy neboja - a to je tiež super. Ale zaplávali sme si a večera by bola pripravená. Bolo by chladno; bude tu chata a husle, vysvetlil Cameron #legenda . Práve si predstavujem, aké bude moje ďalšie perfektné rande. Chcem mať vo vode veľké plátno projektora a na pozadí chcem ohňostroj! Ale to je potom, čo film skončí. Vďaka tomu viem v hlave, že mám asi hodinu, a môžem si to vyhradiť a ozvláštniť ten okamih. Pobozkaj ju, keď začne ohňostroj, vieš? Ozvláštnite to. A holubice by očividne lietali. A môj priateľ [Bryant] sa skrýval a práve keď šiel ohňostroj, vošiel a urobil fotografie a bola by to roztomilá vec. Závisí to od dievčaťa - niektoré dievčatá nechcú mať žiadne fotografie, chcú len, aby to bola súkromná vec. Preto by sme to držali v tajnosti, prekvapil by som ju jej portrétom, napríklad 20 rokov po svadbe.

Dobre, naozaj si myslel, že celý tento dátum je preč a jeho budúca láska je oficiálne najšťastnejšie dievča. Jedného dňa si Cameron nájde to správne dievča a zatiaľ sme si istí, že je veľa ľudí, ktorým by nevadilo dostať sa a získať si jeho srdce.