Člen BTS Jin sa stal vírusovým počas roku 2017 BBMA za to, že bol skutočne horúci (opäť)

Ah, mimoriadne náročná úloha byť hlavným vizuálnym členom skupiny K-pop: Jin of BTS určite vie, aké to musí byť ťažké, tak sakra dobre pre bývanie.

Včera v noci, predtým, ako si BTS odnieslo historické ocenenie Top Social Artist ako prvá kórejská skupina, ktorá vyhrala hudobnú cenu Billboard Music Awards (ešte raz gratulujem, chlapci!), Vyvolala masovo populárna skupina rozruch na sociálnych sieťach - a na červenom koberci . Ale bol tu najmä jeden člen, ktorý spôsobil, že obaja oddaní A.R.M.Y. členovia a novoobjavení fanúšikovia rovnako omdlievajú: Jin - neoficiálne teraz prezývaný „tretí zľava“.

Aj bez akejkoľvek znalosti BTS si diváci doma rýchlo všimli vynikajúci pekný vzhľad spoločnosti Jin & aposs na červenom koberci, čo viedlo k stovkám zamilovaných tweetov, ktoré zvýrazňovali rovnakého člena.Je zábavné, že to nie je vôbec prvý raz, čo spôsobil Jin paniku pri odovzdávaní cien už svojím zjavom. Pred dvoma rokmi sa na hudobných cenách MelOn stal Jin známy ako „chlap do auta“ jednoducho za to, že pri vystupovaní z auta vyzeráte dobre.

Časy sú opäť veľmi ťažké.

Ste jedným z tých, ktorí zúfalo hľadajú, aby zistili, kto je ten tretí zľava? Alebo už ste hardcore A.R.M.Y. člen, hlboko pobavený Západom a náhlou zaujatosťou Jin? Tak či onak, verejný & apossov smäd nezostal nepovšimnutý.

BTS Sharp sa pozerá na BBMA 2017: