Prvé vystúpenie Solo Grammy v podaní BTS malo koniec zvratu

BTS je vždy oplatí sa čakať.

V nedeľu (14. marca) vystúpili BTS na pódiu počas poslednej hodiny udeľovania cien Grammy 2021, aby predviedli svoj debutový singel v anglickom jazyku Dynamit .

Po tom, čo RM, Jungkook, Jimin, Jin, V, Suga a J-Hope dokončili svoje prvé sólové vystúpenie na prehliadke Awards, moderátor Trevor Noah prezradil, že skupina K-pop znovu vytvorila celý Grammy sa konajú v Soule v Južnej Kórei.Ukázalo sa, že spoločnosť BTS nemohla vycestovať na ceremóniu do Los Angeles kvôli pandemickým obmedzeniam COVID-19.

Sledujte predstavenie nižšie.

Tím BTS zdokonalil pódium do najmenších detailov. Nikto by ani len netušil, že nie sú na mieste v centre Los Angeles ako ostatní účinkujúci.

Napriek tomu, že si tento rok neodniesli cenu za najlepšie popové duo / skupinové vystúpenie, fanúšikovia BTS nemohli byť viac nadšení svojim elektrizujúcim debutovým vystúpením.

Bravó! Fenomenálny !! Naši chlapci to zabili! Jednoducho špičkový výkon s plnou energiou! Cítim ich vzrušenie spoza oceánu. Skvelá práca chlapci skvelá práca. Aký neuveriteľný výkon! Grammy, lepšie poďakujte našim chlapcom za obrovské hodnotenie v tejto chvíli, napísal jeden fanúšik Twitter .

BTS sa minulý rok predstavila na Grammy a pripojila sa k Lil Nas X pre Old Town Road po boku Diplo, Billy Ray Cyrus a Mason Ramsey.

Pozri reakcie ARMY nižšie.