Fanúšikovia BTS reagujú na historickú nomináciu na Grammy napriek strate

BTS si, bohužiaľ, na Grammy Awards 2021 neodniesli „Najlepšie popové duo / skupinové vystúpenie“, ale vďaka tomu ich nominácia nebola tak neuveriteľná.

V nedeľu (14. marca) si Ariana Grande a Lady Gaga prevzali cenu za singel „Rain On Me“ z albumu Gaga & aposs, Chromatica .

Konkurencia bola tvrdá, pretože medzi ďalšími nominovanými boli napríklad „Un Dia“ od J. Balvina, Dua Lipa, Bad Bunny a Tainy „Intention“ od Justina Biebera a Quava či „Exile“ od Taylor Swift a Bon Iver.Aj keď BTS toto ocenenie stratilo, znamenalo to pre skupinu prvú nomináciu na cenu Grammy ako hudobný počin, ako aj prvú veľkú nomináciu pre kórejskú hudobnú skupinu. Ich album z roku 2018, Milujte sa: slza , sa zapísala do histórie, keď bola nominovaná v kategórii Najlepší nahrávací balíček na udeľovaní cien Grammy 2019.

Väčšina fanúšikov bola mimoriadne hrdá na RM, Jungkook, Jimin, Jin, V, Suga a J-Hope a oslavovala svoju nomináciu a nadchádzajúce vystúpenie Grammy. ARMY začala dokonca trendy #BTSOurGreatestPrize a #LightItUpBTS.

Na Twitteri ARMYs reagovali na tieto správy s hrdosťou a pripravili sa na koncertné vystúpenie.

Niektoré reakcie nájdete nižšie.