Matka Britney Spearsovej Lynne tancuje na „Toxic“ počas klubov (VIDEO)

Britney Spears a matka Lynne boli spozorovaní, ako sa dostávajú do dráždenia pre 'Toxic', zatiaľ čo sú na klube.

V sobotu (20. marca) fanúšikovia zahliadli Lynne v miestnom nočnom klube gayov v texaskom Dallase. Zaokrúhlený salón a tanečná sála sa mohli znovu otvoriť po Obmedzenia COVID-19 pre Texas boli zrušené . Jednému účastníkovi sa podarilo zachytiť video so 65-ročnou matkou tancujúcou na hit Britney & Aposs „Toxic“.

„Lynne Spears tancuje na svoju dcéru a hudbu v The Roundup,“ podčiarkol používateľ svojho videa svoje video. „Áno, to je ona, pýtal som sa jej,“ objasnil neskôr.

Nižšie sledujte pohyby Lynne a Aposs.

Lynne nedávno zdieľala spätné video so svojou dcérou z jedného z vôbec prvých predstavení skupiny Brit & aposs. Britney zverejnila video v sobotu na svojom účte Instagram, predtým, ako vyrazila do klubu svojich matiek a apossov.

„Bože ... Moja mama mi to poslala a pripomenula mi, že môžem spievať,“ uviedla videoklip Britney. 'Povedala & apos Už nikdy nespievaš ... musíš znova !!!! & apos Toto predstavenie som vlastne nikdy nepozerala ... je to určite pred časom !!!! Je to z jedného z prvých výletov, ktoré som absolvoval sám ... hlavne si pamätám, že som povedal & aposWOW Singapur & apos !!!!! '