Brenda Song datovaná Trace Cyrus Before Macaulay Culkin - časová os vzťahov

Pieseň Brendy

Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Prekvapenie! Pieseň Brendy a Sám doma hviezda Macaulay Culkin sú oficiálne rodičia a pozdvihujú svoju dlhoročnú lásku na ďalšiu úroveň.

V apríli 2021 pár oznámil prostredníctvom Esquire časopis, v ktorom privítali syna menom Dakota Song Culkin takmer štyri roky po tom, čo prvýkrát vyvolali romantické zvesti v septembri 2017. Kamenec Disney Channel a bývalá detská hviezda sa stretli, keď natáčali film Zmenená krajina spolu, ktoré vyšlo v roku 2019. Ich romantika sa začala krátko potom, ako to Brenda ukončila so starším bratom Miley Cyrus, Trace Cyrus , nadobro po búrlivom sedemročnom vzťahu.je navždy koniec života a šialenstva

Kým Suita Life Zacka a Codyho hviezda a spevák stanice metra boli spolu, zažili sériu vzostupov a pádov od chvíle, keď vyšli na verejnosť v máji 2010. Krátko na to sa zasnúbili, pričom Trace oznámil novinky na Twitteri. Som veľmi nadšený, že môžem povedať, že minulý týždeň som požiadal svoju priateľku Brendu Song o ruku a ona povedala ÁNO! Obaja sme veľmi radi, že sme zasnúbení! napísal v októbri 2011.

O niekoľko mesiacov neskôr, v júni 2012, to dvojica ukončila. Brenda a ja sme sa rozhodli ísť každý svojou cestou, hudobník zdieľané vo vyhlásení v tom čase. Rozišli sme sa pred pár mesiacmi. Naďalej sa budeme zameriavať na svoju kariéru. Brende želám všetko dobré a veľa úspechov do budúcna. Dúfam, že každý môže rešpektovať naše súkromie v tejto situácii. Ďakujem veľmi pekne.

Napriek svojmu rozchodu Brenda a Trace roky pokračovali vo svojom opakovanom a nespoľahlivom vzťahu. Až vo februári 2018, keď rocker zverejnil rozchodovú pieseň o herečke, potvrdil, že ich dlhoročná láska sa oficiálne skončila rok predtým.

Toto nie je video, ktoré som chcel dnes zverejniť. Ale zdalo sa, že je to tak, pretože odkedy som včera večer dostal toto video, označil titulkom predtým odstráneného príspevku na Instagrame. Túto pieseň som napísal minulý rok v Nashville po tom, čo som sa Brenda [a] rozišiel. Ona a ja sme sa posunuli ďalej a som za ňu veľmi šťastný. Inšpirovala ma k napísaniu nespočetných piesní a bola tak dôležitou súčasťou môjho života. Vždy si budem vážiť piesne, ktoré mám ako táto, aby mi pripomínali naše bláznivé [sedem] roky spolu.

Brenda pokračovala v randení s Macaulayom, zatiaľ čo Trace, pokiaľ ide o neho, pokračovala Taylor Lauren Sanders .

Pripravte sa na veľkú prechádzku pamäťovým pruhom! V našej galérii nájdete kompletný časový harmonogram uplynulého sedemročného vzťahu Brendy a Trace.

1 z 8

Pieseň Brendy

Jim Smeal / BEI / Shutterstock

2010

Nie je jasné, kedy presne začali spolu chodiť, ale Brenda a Trace prvýkrát zverejnili svoj vzťah v máji 2010 o Nylonový časopis Young Hollywood Party.

2 z 8

Časová os vzťahu Brenda Trace

Instagram

2011

V októbri 2011 pár oznámil zasnúbenie s Trace a zdieľal správy prostredníctvom sociálnych médií. Hudobná sestra Miley reagovala na šťastnú správu na Twitteri. @TraceCyrus sa nemôže dočkať, kým bude Brenda Cyrus. Nemohla byť už nadšená z mojej „švagrinej“, napísala vtedy.

3 z 8

ktorý hrá Charlieho v ústach limonády
Obsadenie „Zaseknutí na predmestí“: Kde sú teraz?

Matt Baron/Shutterstock

2012

Necelý rok po zasnúbení to dvojica ukončila.

4 z 8

brenda-pieseň-stopa-cyrus-8

Instagram

2013

Potom, čo sa Trace v januári 2013 podelil o chvíľu so svojou bývalou priateľkou na Instagrame, sa fanúšikovia pýtali, či sa dvojica dala opäť dohromady. Neskôr toho roku boli Brenda a Trace fotografovaní spolu vo filmoch a ukázalo sa, že herečka mala opäť na sebe zásnubný prsteň.

5 z 8

brenda-pieseň-stopa-cyrus-13

Instagram

2014

V marci 2014 Brenda vymazala fotografie Trace z Instagramu, čo vyvolalo zvesti o rozchode. Zdá sa, že v novembri 2014 nastavil rekord v ich vzťahu, keď zdieľal romantické momentky s bývalou hviezdou Disney.

eleanor calder a louis tomlinson

6 z 8

Časová os vzťahu Brenda Trace

Instagram

2015.

V príspevku na Twitteri Brenda potvrdila, že sa s Trace opäť rozišli.

7 z 8

Brenda Song Pregnant Trying for baby

Shutterstock (2)

raini rodriguez a calum si zaslúžia randenie

2017

Obaja sa oficiálne presťahovali v roku 2017, keď Brendu prvýkrát videli s Macaulayom a Trace s Taylorom.

8 z 8

2018

Trace ukončila ich vzťah raz a navždy na Valentína v roku 2018, keď upustila pieseň Brenda o ich dlhoročnej láske.