Rozpis priateľstva Camerona Dallasa a Shawna Mendesa

cameron-shawn

Getty

Cameron Dallas a Shawn Mendes majú veľa histórie. Títo dvaja môžu byť teraz obrovskými hviezdami, Shawn vzal hudobný svet útokom a Cameron modeloval pre prestížne značky spolu s herectvom a prácou na vlastných melódiách, ale kedysi bol život pre nich veľmi odlišný. Je skutočne ťažké si spomenúť na čas, ktorý Cam a Shawn trávili spolu, keď boli na MagCone, turné po celej krajine, kde sa stretávali so svojimi fanúšikmi. (Dobre, koho si robíme srandu, príliš dobre si to pamätáme, ak tu budeme úprimní.) Rok 2013 bol oveľa jednoduchšou érou a teraz sa všetci pýtajú, či sú si títo dvaja vlastne stále blízki. Takže to všetko rozoberáme a vŕtame sa v časovej osi ich priateľstva. Môžme?

Ako sa Cameron a Shawn zoznámili?

Môžeme poďakovať silám MagConu a mužovi, ktorý za tým všetkým stojí Bart Bordelon za to, že sa títo dvaja spojili, pretože Shawn zhromaždil na Vine obrovské množstvo fanúšikov, rovnako ako Cameron spolu so svojimi rozsiahlymi účtami na Instagrame a na YouTube. Preto boli prijatí na toto turné a ako už viete, boli súčasťou zostavy OG MagCon a boli dobrými púčikmi. Pamätáte si, keď prechádzali zábavným parkom a držali sa za ruky?cameron a shawn držiac sa za ruky

A keď nám Shawn dal všetku kultovú pieseň, ktorá znie „Cameron Dallas Is My Boyfriend“.

Shawn však nakoniec získal nahrávaciu zmluvu a MagCon sa zdanlivo rozdelil, pričom prvá zostava išla každý svojou cestou.

Shelby od najlepších priateľov kedykoľvek

Cameron a Shawn sa pohádali?

Nezdá sa, že by sa Shawn nejako stýkal s webovými hviezdami, ktoré nazýval BFF, predtým, ako sa stal hudobnou superhviezdou, a bolo obdobie, keď v roku 2014 dokonca bránil Cam a Nasha Griera, keď sa objavil v rannej šou boli zapnuté a hostiteľ dal jasne najavo, že si nemyslí, že majú v porovnaní so Shawnom žiadny talent.

„Sú veľmi zábavní, ale nemôžem ich položiť. Sú to veselí chlapci, poznám ich, sú veľmi zábavní, vtipní a kreatívni. Ale začal som zverejňovať obálky a podobne, takže je to iné spektrum, 'povedal Shawn na obranu chlapcov. Aký je to chlap.

Potom však prišiel ten čas v roku 2015, kedy Cam hodil Shawnovi nejaký tieň. Všetko sa stalo na Instagrame potom, čo spevák zverejnil fotku Taylor Swift, ktorá ho priviedla na pódium, aby mu publikum zaspievalo „Happy Birthday“, pretože bol jedným z jej otváracích aktov. Tour 1989 . A tbh, toto môže byť len najlepší darček všetkých čias.

„Najlepšie narodeniny. Taylor ma vychovala na pódiu a dala mi 60 -tisícový dav, ktorý mi zaspieval všetko najlepšie k narodeninám. To šťastie, že sme boli na turné s niekým tak neuveriteľne milým. Ty rock Taylor. Ďakujem ti veľmi pekne! ❤️, “napísal Shawn v titulku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Najlepšie narodeniny vôbec. Taylor ma vychovala na pódiu a dala mi 60 -tisícový dav, ktorý mi zaspieval všetko najlepšie k narodeninám. To šťastie, že sme boli na turné s niekým tak neuveriteľne milým. Ty rock Taylor. Ďakujem ti veľmi pekne! ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Shawn Mendes (@shawnmendes) 8. augusta 2015 o 22:16 PDT

Fanúšikovia zachytili screenshoty Camerona, ktorý komentoval obrázok a povedal, že jeho priateľ by si mal „spomenúť na ľudí“, ktorí mu pomohli dostať sa tam, kde je.

cameron dallas shawn mendes tieň

Fuj. Možno Cameronovi vadilo, že nebol v Shawnovom 'Párty život' hudobné video, pretože Nash, Aaron Carpenter a Jack a Jack v ňom mali cameo a on nie.

hudobný videoklip k večierku

Ale nie príliš dlho potom, Cam vzal na Twitter, aby všetkým oznámil, že sa stretol s niektorými svojimi kamarátmi z MagConu, vrátane Shawna, a všetko medzi nimi bolo v poriadku.

https://twitter.com/camerondallas/status/633336428814950401

Takže akákoľvek hrubá náplasť, ktorú mohli mať, prišla a odišla veľmi rýchlo.

Sú Cameron a Shawn stále priateľmi?

Je jasné, že chalani sa už nevešajú tak dlho, ako kedysi, ale stále je k sebe dostatok lásky a rešpektu. Keď Shawnov druhý album Osvetliť Vyšiel v roku 2016, Cameron dal všetkým vedieť, ako na neho hudba zapôsobila.

https://twitter.com/camerondallas/status/779440370702618624

Začiatkom roku 2017 potom Shawn odišiel na Twitter, aby verejne zablahoželal Camovi k jeho sérii Netflix, Prenasledovanie Camerona .

tweety cameron shawn

Skutočnosť, že Shawn poukázal na to, že nikdy nezabudne, kde začal, je vzácna a Cameron bol očividne nad mesiacom nadšený zo súhlasu svojho púčika.

Sú Cameron a Shawn stále súčasťou MagCon?

Shawn už nie je súčasťou MagCon, pretože je zaneprázdnený cestovaním po svete a tvorbou hudby, ale aj keď si od toho všetkého oddýchol, Cameron je stále hlavným členom a vedúcim novších turné. Ako však spevák skupiny „Mercy“ znova a znova dával najavo, nikdy nezabudne na svoje korene.

„Ach, kámo, mal som také šťastie. To sa nestáva. Umelci sa pred vydaním piesne nestretávajú s tým, že by mali fanúšikovskú základňu. Mal som okamžitú podporu od prvého singla, ktorý som vydal ... A to zvýšenie sebavedomia vás naštartuje ako nič iné, 'Shawn povedal v rozhovore o jeho ranom vzostupe k sláve na sociálnych médiách predtým, ako vydal akúkoľvek hudbu.

Takže zatiaľ čo Shawn a Cameron majú trochu komplikovaný vzťah, vieme, že jeden druhému budú vždy chrbtom. Napriek tomu, že sa podobajú, v skutočnosti nemusia byť príbuzní, ale určite sú navždy bratia. A aspoň máme všetky staré fotky a videá, na ktoré sa môžeme spätne pozerať z ich spoločných slávnych dní, však?

selfie Shawn a Cameron