Dievčatá z obálky Blink-182 „Enema of the State“: Ako vyzerá dnes

Pamätajte na pornohviezdu, ktorá sa objavila na obálke Blink 182 & aposs 1999 album & aposEnema of the State & apos in a nurse & aposs outfit? To bola herečka Janine Lindemulder a zdá sa, že čas teraz dobehol 43-ročnú starenku, ak to naznačuje nejaká nová fotografia.

Obrázok zverejnený dňa Buzzfeed ukazuje Lindemulder s krátkymi vlasmi a plazivým úsmevom. Jej tetovanie „Fear Not“ na krku a hornej časti trupu je jasne viditeľné.

Na fotografii môže byť jej hrnček zo zatknutia za obťažovanie bývalého manžela Jesseho Jamesa (áno, Sandra Bullock a bývalý manžílek). Lindemulder si odpykával trest za daňové úniky aj vo väzení.Samozrejme je potrebné zdôrazniť, že obálka albumu Lindemuldera bola profesionálne natočená a upravená, zatiaľ čo nová fotografia na webe bola zreteľne urobená pri slabom osvetlení. Lindemulder na fotografii z roku 2010 nevyzerá skoro rovnako zle jej stránku na Wikipédii .

& aposEnema of the State & apos bol Blink-182 & aposs najpredávanejším albumom, vďaka hitovým singlom & apos What & aposs My Age Again?, & apos & apos All the Small Things & apos and & aposAdam & aposs Song. & apos Lindemulder sa objavil vo videách pre & apos What & aposs My Age Again? & apos a skupinu & AposMan Overboard. & apos

Pozrite sa na porovnanie Lindemulder v roku 1999 a dnes kliknutím na odkaz nižšie.

Pozrieť si Blink-182 & aposČo & aposs My Age Again & apos Video Feat. Janine Lindemulder