Blake Lively + svadobné fotografie Ryana Reynoldsa boli zakázané z Pinterestu

Vitajte v dennej prestávke Coolshippodcast & Aposs! Tu & amp; rozpis dneška & aposs najhorúcejšie popkultúry a príbehy o životnom štýle, aké ste počuli na Coolshippodcast Nights vysielaných po celej krajine. Pozrite sa na súboje Brother Nature, twizovanie tanga Lizzo a aposs a ďalšie!

Brat Nature bol „agresorom“ v boji proti vírusom

Cez víkend bola osobnosť sociálnych médií a šepkár zvierat Kelvin „Brother Nature“ Pena zachytený kamerou, ako „skočila“ do obchodu s pizzou. Nové sledovacie záznamy, ktoré zdieľalo zariadenie v Miami, však ukazujú, že 21-ročný mladík podnietil boj. Keď Pena prvýkrát riešil situáciu na Twitteri, tvrdil, že obeťou bol on.Nové video zverejnené v reštaurácii, ako aj svedecké výpovede, objasňujú, že bitku iniciovala práve Pena. Reštaurácia uviedla, že Pena podnietil boj po tom, čo uvidel, že druhý patrón ho natáčal na videozáznamy, ako sa dohaduje s personálom reštaurácie, že mu nedovolil jesť pri stole, pretože reštaurácia sa zatvárala za 15 minút. Po tom, čo patrón odmietol dať Pene svoj telefón, strhla sa bitka. (cez Coolshippodcast)

Deväť z 10 Američanov spoločnosti Don & apost dôveruje iným vodičom

Zima je hneď za rohom, čo znamená, že ľudia zrazu zabudnú, ako riadiť. Podľa novej štúdie deväť z 10 vodičov nedôveruje iným vodičom v bezpečnú jazdu počas zimy. 23 percent ľudí sa tiež počas zimy vyhýba jazde s priateľmi alebo členmi rodiny, pretože nedôverujú svojmu vedeniu vozidla. A máme plné právo sa cítiť takto, pretože 35 percent ľudí si neuvedomuje, že by sa mali vyhnúť zastavovaniu na kopcoch, keď sú zľadovatené cesty. Okrem toho 30% nevie, že by sa tempomat nemal na klzkých vozovkách vyhnúť, a 24% nevie, že je mimoriadne dôležité za snehu alebo ľadu akcelerovať a spomaliť pomalšie. (cez Fox News )

Banánový kanál prilepený k stene je UMENIE ?!

Presuňte sa nad Monu Lisu! V meste nájdete nové majstrovské dielo. Galéria umenia v Miami kúpila kúsok od francúzskeho zberateľa umenia za 120 000 dolárov a toto umenie bolo doslova starnúcim banánom prilepeným na stene. Ľudia prichádzali z celého sveta, len aby si odfotili tento banán. To až do druhého dňa, keď sa meno výkonného umelca David Datuna odvážne vybralo do galérie, strhlo banán zo steny, olúpalo ho a zjedlo pred všetkými. Horor!!

Blake Lively a Ryan Reynolds & svadobné fotografie ZAKÁZANÉ z Pinterestu

Možno ste si to nevšimli, ale svadobné fotografie Blake Lively a Ryan Reynolds & apos boli zo služieb Knot Worldwide a Pinterest zakázané. Pár zviazal uzol v roku 2012 na mieste, kde Zápisník sa natáčalo v Charlestone v Južnej Karolíne. Roztomilé, že? Až kým nezistíte, že svadba sa konala na plantáži Boone Hall Plantation, kde boli pred rokmi nútení afroameričania do otroctva. Skupina na podporu občianskych práv s názvom Color of Change napísala srdečné listy spoločnostiam The Knot Worldwide a Pinterest, v ktorých vysvetlila, prečo sú pôvabné stránky plantáží urážlivé pre černochov. Výsledkom bolo, že obe spoločnosti sa rozhodli, že bude najlepšie strhnúť svadby z plantáží dohromady. (cez Cosmo )

Rusi ZAKÁZANI od OH 2020

Rusko malo kvôli podvádzaniu zákaz vstupu na olympijské hry 2020 a majstrovstvá sveta. Svetová antidopingová agentúra práve odhlasovala facku Rusku štvorročným zákazom všetkých významných medzinárodných športových udalostí, pretože ruské úrady neoprávnene zasahovali do laboratórnej databázy v snahe zakryť stovky možných dopingových prípadov týkajúcich sa ruských športovcov. Navyše to nie je prvýkrát, čo je Rusko obvinené z podvádzania, alebo prvýkrát, keď bolo zakázané. Nemohli sa tiež zúčastniť zimných hier 2018 kvôli dopingovému škandálu. (cez TMZ )

Chutné alebo pozitívne na telo?

Lizzo bola včera trendy zo všetkých nesprávnych dôvodov. V nedeľu sa predstavila na zápase Lakers a sedela na dvorci v úbore, ktorý určite otočil niektoré hlavy. Lizzo mala na sebe čierny Notorious B.I.G. (alebo to boli L.I.Z.?) tričkové šaty do LA's Staples Center so strategickými výrezmi, ktoré odhaľujú jej, ehm, líca, zahalené iba v remienkoch a sieťovaných pančuchách. Keď sa cez reproduktor ozvala jej skladba „Juice“, postavila sa a začala twerkovať na Jumbotron.

Podľa jeho očakávaní mal internet poľný deň so svojím. Niektorí ľudia milujú jej prejav sebalásky, iní ju bijú za neúctu a beztriedu. (cez Zložité )

Juice Wrld užil tablety pred predávkovaním

Odpočívaj v pokoji Juice Wrld. Dvadsaťjedenročný rapper zomrel po tom, čo v nedeľu utrpel záchvat na letisku v Chicagu. Tím Juice Wrld & aposs povedal úradom, že má problém s drogami. Podľa správy predtým, ako dostal záchvat, vzal do lietadla niekoľko tabletiek. FBI tiež našla fľašu kodeínového sirupu proti kašľu a 70 libier marihuany. (cez Coolshippodcast)

Miley Cyrus & nové tetovanie

Miley Cyrus si práve nechala vytetovať slovo „Freedom“ na ruku. Je toto podprahové zatienenie voči jej bývalému manželovi Liamovi Hensworthovi?

25 najlepších albumov roku 2019