Billie Eilish zamietla žiadosť Lil Pump o „manželku“ na Instagrame naživo

Billie Eilish odmieta Lil Pump

Shutterstock (2)

Prepáčte, chlapci, ale Billie Eilish v súčasnosti nehľadá manžela! To je pravda, speváčka ocenená Grammy nedávno odmietla Lil Pump Návrh vydať sa za ňu počas Instagram Live a úprimne povedané, nemôžeme sa prestať smiať.

Pre tých, ktorí to zmeškali, speváčka v pondelok 20. apríla usporiadala priamy prenos, aby predviedla niektoré piesne z filmu. Americká krása na klavíri pre fanúšikov, keď rapper začal v sekcii komentárov zanechávať pekné koketné správy. Prirodzene, fanúšikovia boli rýchli urobte screenshot jeho komentárov Niektoré z nich čítajú, vezmime ťa na rande a prosím, vezmi si ma. 18-ročná žena najskôr jeho pokroky ignorovala, ale keď ich uvidela, začala sa hystericky smiať.Nemôžem vám ani povedať, na čom sa smejem, povedala fanúšikom. Potom ho spevák skupiny Bad Guy úplne odmietol a jednoducho povedal: Nie, ďakujem.

Zdá sa však, že táto odpoveď nebola pre Lil Pumpa dosť dobrá, pretože pokračoval v zanechávaní komentárov vo zvyšku streamu. 19-ročný chcel, aby Billie vedel, že sa nemazná, a udalosť napísala: Myslím to vážne. Rozhodla sa však ignorovať ostatné jeho pokroky a pokračovala v účinkovaní.

Ako fanúšikovia vedia, nie je to prvýkrát, čo títo dvaja interagovali prostredníctvom sociálnych médií. Predtým, v roku 2019, sa na ďalšom Instagrame naživo obrátila na Lila Pumpa po tom, čo sa dozvedela, že nie je fanúšikom jej hudby.

Niekto mi povedal, že Lil Pump je na natáčaní a moja pieseň začala hrať a on ju preskočil, povedala vtedy.

Ako to vyzerá, medzi týmito dvoma umelcami sa nikdy nestane nič romantické. Prepáč, Lil Pump!