Bhad Bhabie podrobne uvádza hrôzostrašné týranie v tábore Troubled Teens, požaduje, aby sa Dr. Phil ospravedlnil

Bhad Bhabie, vlastným menom Danielle Bregoli, tvrdila, že zažila hrozné týranie v tábore problémových tínedžerov, do ktorého ju poslali na návrh Dr. Phil & aposs.

V piatok (19. marca) 17-ročná rapperka nahrala video na YouTube s podrobnými údajmi o zneužívaní, ktoré zažila na turnaji Turn-About Ranch. Požiadala tiež doktora Phila, aby sa ospravedlnil za to, že ju tam poslal.

Bregoli začal video vysvetlením, že na pozemku nie sú povolené žiadne telefóny, elektronika ani bezpečnostné kamery, takže bohužiaľ neexistujú žiadne fyzické dôkazy o prípadných udalostiach.Bregoli pripomenula, že dvaja „transportéri“ ju v noci odviedli z domu proti jej vôli, čo schválila jej matka a stará mama. Po svojom príchode povedala, že bola nútená sedieť a bdieť tri dni. Odopierali jej tiež prístup k sprche.

Zdieľala, že bola svedkom toho, ako bola ďalšia tínedžerka Hannah Archuleta potrestaná za to, že oznámila, že zamestnanec na ňu sexuálne zaútočil. Archuleta sa momentálne nachádza v a súdny spor s rančom.

„Berú nevyhnutnosť [ sic ] výsady, ako napríklad spať na posteli, jesť dobré jedlo a nebyť zima, “uviedla vo videu.

Bregoli tiež tvrdila, že bude potrestaná za to, že bude svedkom ďalších chýb karavanov a apossov. „Nemali problém zadržať deti, čo je v rozpore so zákonom. Nemali ste sa dotknúť detí, ale nemali s tým problém. “

Bregoli uviedla, že dá McGrawovi do 5. apríla ospravedlnenie deťom, ktoré poslal na ranč, ako aj podobným táborom. „Ak to neurobíte, budem vybavovať veci po svojom,“ dodala.

Pozrite si videonahrávku, ktorá je uvedená nižšie.

V roku 2016 sa Bregoli preslávila po epizóde jej a jej matky, ktorá sa vysielala v epizóde „Chcem sa vzdať môjho automobilu, kradnúť nože, Twerkingovej 13-ročnej dcéry, ktorá sa ma pokúsila zarámovať za zločin“. DR. Phil šou. Ona sa stala virálnou po tom, čo sa vyhrážala členom publika slovami: „Chyťte ma vonku, ako a o čom?“

Televízna osobnosť Phil McGraw navrhla svojej rodine, aby bola poslaná na Turn-About Ranch, rehabilitačný tábor pre problémových dospievajúcich, ktorý sa nachádza v malom meste Escalante v Utahu.