Beyonce prekvapila žrebca Megan Thee po výhre ‘Savage’ Grammy

Beyoncé prekvapila fanúšikov, Akadémiu nahrávania a jej spolupracovníčka Megan The Stallion vystúpením na udeľovaní cien Grammy 2021.

V nedeľu (14. marca) si film „Savage (Remix)“ odniesol ceny Grammy za najlepší rapový výkon a najlepšiu rapovú pieseň.

Po predstavení „WAP“ s Cardi B počas šou sa Megan prezliekla späť do oranžových šiat Dolce a Gabbana, aby získala cenu. Keď vyšla na pódium, bola viditeľne šokovaná a všimla si, že Beyoncé a Jay-Z sedia za stolom, než sa k nej na pódiu pripojila Bey.Megan spočiatku nehovorila, aj keď sa nakoniec poďakovala svojmu spolupracovníkovi, že tam bol.

Povedala publiku, že snívala o tom, že sa stane „rap Beyonce“, a prezradila, že jej zosnulá matka sa jej vždy opýtala: „Čo by Beyoncé urobila?“ Jej odpoveď: čokoľvek by Bey urobila, iba „urob to trochu západkou“.

Predtým, ako duo vystúpilo z pódia, Beyoncé ocenila rapovú superstar. 'Chcem len rýchlo dať svoju lásku Megan,' povedala Bey. „Mám voči tebe toľko úcty a je mi cťou, že si ma požiadal, aby som bol súčasťou tejto piesne. Chcem len povedať, Houston, že ťa ľúbime! '

Po ich prijímacom príhovore hostiteľ Grammy Trevor Noah informoval kráľovnú Bey, že sa práve viazala na a historický záznam . Toto ocenenie ocenilo Beyoncé & 27. cenu Grammy, ktorá ju spájala s Alison Kraussovou na počesť väčšiny výhier sólovej umelkyne Grammy.

Beyoncé bola videná mumlať slovo „wow“ predtým, ako sa jej manžel Jay-Z postavil a tlieskal za ňu, skôr ako jej pomohol zo schodov.