Najlepšia ženská popová hviezda roku 2012 - anketa čitateľov

Pokiaľ ide o popovú hudbu, ženy v tomto žánri v posledných rokoch skutočne dominovali v éteri. Lady Gaga , Britney Spears , Katy Perry , Demi lovato a Nicki Minaj je len niekoľko mien, ktoré vám napadnú, keď si spomeniete na tento rok v hudbe, pričom každá z týchto dám vydala hity ako single a / alebo hrabala v hotovosti vďaka turné a vonkajším koncertom ako & apos X Factor & posudzovanie pozícií.

Prišli sme so zoznamom tých najobľúbenejších ženských popových hviezd roku 2012, od tanečných popových umelkýň až po maličké speváčky a chceme vedieť: Kto získa váš hlas za najlepší ženský pop roku 2012?

Zatiaľ čo všetci spomínaní umelci zaznamenali v roku 2012 obrovský úspech, je tu ešte veľa ďalších ženských speváčok, ktoré si budú rok 2012 určite pamätať do konca života. Hoci Selena Gomez a Miley Cyrus Haven & Apost vydal v roku 2012 veľa novej hudby, obe sú tak populárne ako kedykoľvek predtým, a to vďaka milostným životom i filmovým snahám. To isté platí pre Christina Aguilera , ktorá sa vďaka svojmu pôsobeniu na & apos výrazne vrátila Hlas . & aposkaty z veľkého časového zhonu

Medzitým je veľa ďalších speváčok, ktoré sa vrátili s pomstou v hudobnej oblasti. Keša sa pripravuje na uvoľnenie úplne novej série melódií pre fanúšikov Bezpochýb frontmanka Gwen Stefani a Ružová tiež upustili od nových singlov (a ktorých albumy sa pripravujú) na rok 2012. Madonna je tiež späť v hre (už niekedy odišla?) so svojím novým albumom & aposMDNA, & ​​apos ako je Nelly furtado ktorých LP a LP z roku 2012 The Spirit Indestructible & apos na jeseň klesnú.

V našom prieskume sú aj niektoré z najväčších britských a podobných hviezdnych hviezd Jessie J , Rita Ora a Ellie Goulding , zatiaľ čo existuje veľa tínedžerských popových hviezd, ktoré vyzerajú ako britská mačička Cher Lloyd rovnako ako Jasmine V, Zendaya z & aposShake It Up!, & apos Laura Marano z & aposAustin & Ally, & apos a Coco Jones z Disney & aposs & aposLet It Shine. & apos

Prezrite si celý náš zoznam nominovaných na najlepšiu ženskú popovú hviezdu roku 2012 a určite každú hodinu hlasujte za svoju obľúbenú speváčku!

veľa šťastia charlie double date