Kontroverzia o Halloweenových kostýmoch Bella Thorne: Vysvetlenie

Bella Thorne & aposs kostým na Halloween spôsobila určité polemiky po tom, čo ju fanúšikovia vyzvali na okázalosť domáceho násilia.

Tak ako takmer každá iná celebrita v Hollywoode, aj táto hviezda Disneyho sa tento rok obliekla. Nie všetci však vzhľad milovali. Mnohí ju kritizovali po tom, čo v stredu (30. októbra) zdieľala prostredníctvom Instagramu „necitlivý“ príspevok inšpirovaný domácim násilím.

dátum vydania hrdej rodiny 2020

Na selfie je vidieť jej hojdací make-up, vďaka ktorému vyzerala, akoby mala čierne oko, krvavú peru, narazený nos a otlčenú tvár. „Najmite si ma na svoj halloweensky make-up, mám u boo,“ označila fotografiu.Pozri si príspevok sám:

Dokonca aj mnohí chválili make-up Thorne & aposs Halloween za to, že sú super realistické, iní tvrdili, že vyzerajú príliš podobne ako obeť domáceho týrania alebo niekto fyzicky týraný.

jake Paul adresa tím 10 dom

Prečo je počas Halloweenu kultúrne vhodné, aby bolo pôvabné fyzicky zneužívané? napísal fanúšik, podľa Teen Vogue . Prečo ???? Cítim, že je to príliš blízko k fyzickému týraniu, prekračujete tu jemnú hranicu, pridal ďalší fanúšik.

Herečka zatiaľ na reakciu nechcela reagovať, na oslavu Halloweenu si však vybrala iný kostým. Namiesto líčenia sa Thorne rozhodla pre bielu podprsenku a zelenú sukňu, ktorá má vyzerať ako skautka, ktorá dodáva cookies.