Bella Thorne zahviezdila vo viacerých filmoch, ako si myslíte

Bella Thorne

Getty

Bella Thorne sa možno preslávila vo svojej pôvodnej sérii Disney Channel Pretrepte to vedľa Najväčší šoumen hviezda Zendaya, ale to bol len začiatok. Od tej doby herečka hrala v tóne ďalších projektov. Ak ste niečo ako my, nemôžete sa nabažiť jej šou Freeform Známy v láske (Pretože ako, kto nie je?). Ale práve teraz sme tu, aby sme sa porozprávali o jej filmoch. Prečo sa pýtaš? Pretože ich jednoducho treba oceniť za ich veľkosť. Pripojte sa teda k nám a pozrime sa na všetky filmy, v ktorých Bella odvtedy hrala Pretrepte to zabalené.

The Duff

Keby ste videli The Duff raz, potom ste s najväčšou pravdepodobnosťou videli The Duff 20 krát. Je to len jeden z filmov, ktoré môžete sledovať znova a znova bez toho, aby zostarol. Príbeh sa točí okolo stredoškolskej seniorky v podaní Mae Whitmanovej, ktorá zistí, že jej priatelia ju hovoria „The Duff“ (alias označovaný škaredý tučný priateľ). Bella hrá priemerné dievča, ktoré je tak ľahké nenávidieť. Nie naozaj, jej postava je taká divoká - v zlom.Dostaneš ma

To, čo začína ako normálny film, sa zmení na Bellinu postavu, ktorá sa stane plnohodnotným psycho režimom na tohto chlapa, ktorým je strašidelne posadnutá. Oh, a hrá v ňom aj Nash Grier, takže to musíte vidieť.

Zmiešané

Tento film z roku 2014, v ktorom si Bella zahrala po boku legendárnych hercov Adama Sandlera a Drew Barrymore, je rom-com, ktorý každý potrebuje vo svojom živote. Vzhľadom na skutočnosť, že ide o herecké obsadenie, je vo filme viacero príbehových línií - ale poďme zhrnúť časť Belly. V zásade jej charakter zvyšuje postava Adama Sandlera - a nakoniec sa vydajú na veľkú zmiešanú rodinnú dovolenku s inými rodinami.

Opatrovateľka

Bella nehrala iba po boku Robbieho Amella The Duff -oni boli tiež co-stars v Opatrovateľka . V podstate ide o malého chlapca, ktorý sa pokúša špehovať svoju opatrovateľku - Bella hrá jednu z priateľiek opatrovateľky.

Amityville: The Awakening

Ak vám nejde o strašidelné filmy, bude najlepšie, ak sa od tohto budete držať ďalej. V Amityville: The Awakening , Bella hrá rolu Belle. V zásade v jej dome straší a jej brat je strašidelný AF.

Polnočné slnko

V hlavných úlohách po boku Patricka Schwarzeneggera a Roba Riggleho hrá Bella 17-ročnú Katie Price, ktorá žije so vzácnou citlivosťou na slnečné svetlo. Žije svoj život naplno, len keď zapadne slnko, ale pred jej rozdrvením utajuje svoj stav, kým sa do seba začnú zamilovať.

Lopata kamoši

V Lopata kamoši Postava Belly Thorne Kate spojí priateľov svojho zosnulého brata, aby splnili umierajúce želanie jej brata, aby bol pochovaný v jeho drese. Problém je v tom, že jeho rodičia zariadia, aby ho dali spopolniť, a tak musia ísť hľadať a intrigovať Roztomilé mrchy štýl.

Alexander a hrozný, hrozný, žiadny dobrý, veľmi zlý deň

Na základe rovnomennej detskej knihy Alexander a hrozný, hrozný, žiadny dobrý, veľmi zlý deň sleduje príbeh rodiny, ktorej deň je úplne nanič. Ako priateľka vysokej postavy z postavy Dylana Minnetteho nie je vo filme všetkým obľúbená - to je isté.

Bum! Madea Halloween

Bum! Madea Halloween je o dievčati menom Tiffany, ktorého otec odchádza z mesta, a tak sa na ňu príde pozrieť Madea. Tiffany a jej priatelia vydesia Madea, aby šla skoro spať, aby mohli ísť na večierok, a samozrejme, Bella postava je v pláne.

Perfektné vysoké

Toto je ťažký príbeh, to je isté. Bella stvárňuje dievča menom Amanda, ktoré si pri tanci vykĺbi koleno a nakoniec sa stane závislou na svojich liekoch proti bolesti a dokonca ich dá svojim priateľom.

Frenemy

Každý má rád dobrý originálny film Disney Channel a tento sa zapíše do histórie. Bella a ona Pretrepte to co-star Zendaya hrať totálne besties, ktoré nakoniec dostať sa do trochu tiff, preto názov „frenemy“. Ak ste to ešte nevideli, urobte si láskavosť a sledujte to. Je to klasika Bella Thorne, priatelia.

A nezabúdajme na filmy, ktorým prepožičala hlas ...

Bella dokonca vykonala prácu s hlasom vo filmoch ako Alvin a Chipmunkovia: Cestný čip , Strážcovia bratia , Žabie kráľovstvo a Ratchet & Clank - dokonca aj niektoré videohry!

Sledujte: Pozrite sa na vývoj telesných vlasov Belly Thorne