Videozáznamy zo zákulisia videa Britney Spears „Niekedy“ zasahuje web

Britney Spears predstavila svoje & aposNiekedy & apos video v roku 1999, ale teraz boli zverejnené online nové, nikdy predtým nevidené zábery z natáčania.

Klip sa sníma spoza fotoaparátu, zatiaľ čo Spears predvádza choreografiu na slnku. Ako si fanúšikovia môžu pamätať, dospievajúca popová hviezda a jej záložní tanečníci boli oblečení v bielom, keď preberali koniec móla v kalifornskom Malibu.

Diváci môžu vidieť spoločnosť Britney & Co., ktorá predvádza svoje schopnosti, a ponúka sa im pohľad na slávnu konfiguráciu srdca z nového uhla. Zábery tiež ukazujú letmý pohľad na produkčný štáb a modelku Chada Colea, ktorý hral na milostnom záujme speváčky a apossovcov, zatiaľ čo ret Spears sa synchronizuje so zvukom jej melódie z konca 90. rokov.& apos Niekedy bol apos uvedený ako druhý singel z hviezdneho & aposs debutového albumu & apos… Baby One More Time, & apos vložený medzi vydanie titulnej skladby na LP a & apos (You Drive Me) Crazy. & apos It & aposs jeden z už 30-ročných staré a najobľúbenejšie piesne k dnešnému dňu.

Nový klip bohužiaľ neobsahuje rozhovor so speváčkou ani žiadne b-roll zábery tejto jasne ružovej gule, ale aj tak je skvelé vidieť objavené obrázky Spears o 13 rokov neskôr.

Pozrite si klip zo zákulisia Britney Spears & apos & aposNiekedy & apos video