Bebe Rexha nechce, aby bola jej hudba vložená do škatule

gettyimages-827297240

Getty Images


Bebe Rexha zabrala svet útokom svojimi zábavnými a vzrušujúcimi popovými piesňami. Dali sme si pauzu od počúvania jej nového singla Meant To Be, aby sme si s ňou pohovorili na červenom koberci Jingle Ball 2017.Bebe samozrejme so svojimi charakteristickými blond vlasmi a eklektickým štýlom vyzerala rovnako úžasne ako kedykoľvek predtým. Ale to môže byť jediná vec, ktorá je v súlade s jej atmosférou. Bebe je hrdá na to, že to zapína! Napríklad Meant To Be neznie ako jej posledná spolupráca s názvom Back to You s Louisom Tomlinsonom. Bebe sa tentokrát delí o mikrofón s country/popovou kapelou Florida Georgia Line. A hoci niektorí speváci milujú rozpoznateľný zvuk, Bebe prospieva náhodnosť. Pozrite sa na video nižšie, aby ste zistili, čo povedala Vegánsky zážitok Liam McEwan o zmene spolupráce!

Takže aj keď to znamená, že sa nikdy nebudeme nudiť pukami Bebe Rexhy, má to jednu nevýhodu. Popová hviezda pravdepodobne už nebude spolupracovať s Tommom! Jeden z Louisových prvých singlov ako sólového interpreta Back to You bol dokonalosť čiastočne preto, že v ňom bol aj Bebe. Teraz, keď vieme, že to radšej prepne, môžeme sa (pravdepodobne) rozlúčiť s akýmikoľvek potenciálnymi skladbami s týmito dvoma.

Na svetlej strane to neznamená, že skončila s celou posádkou One Direction. Viete si predstaviť pieseň Bebe Rexha s Liamom Paynom? Áno prosím! Do tej doby sme z jej nového albumu nadšení Očakávania vyjde v roku 2018. Nepochybne nás to vyhodí.