Bad Meets Evil (Eminem a Royce Da 5’9 ″), „A Kiss“ - recenzia piesne

Eminem oživuje jeho osobnosť Slim Shady a disses Lady Gaga , Katy Perry a Justin Bieber k novej piesni & aposA Kiss & apos v podaní Bad Meets Evil, rapového dua Em & aposs s Royce Da 5 & apos9 '.

Trať je vybavená zábleskom zvonkohry a ženským hlasom, ktorý zvoní. “ Chcem bozk, bozk, bozk . “ Obe sú zavádzajúce, pretože toto je ťažko pieseň o láske. Texty piesní sú v skutočnosti jedny z najviac misogynistických v kariére Eminem & aposs. Vyhlasuje: Už som prebehol cez dve motyky a zatiaľ sa nenachádzam po f - ingovej príjazdovej ceste „a pýta sa,“ Ak nie si a cucneš d ----, prečo tam sedíš so stiahnutými perami?

Royce ide ešte ďalej. Potom, čo si hovoril prvý rapper, ktorý zastrelil fanúšika ,' on hovorí, ' Toto b ---- sanie môjho d --- dnes, zavolajte jej včera a aposs novinky zajtra „a hovorí to svojej nešťastnej spoločníčke,“ Mali by ste trpieť, mali by ste variť / Mali by ste si pripútať bezpečnostný pás bez rukavíc . “Rovnako ako za starých dobrých čias, aj Eminem dostane zopár zmienok o ďalších popových hviezdach:

Ahoj, do pekla Shady, povie jej to tak, ako to je / Tak povedz Katy Perry, že & aposs na jej chvoste, & aposs tailgating / Tieto zvony sú mojím páriacim hovorom a ja & aposm tu, zvon & aposs čakám / A povedz lady Gaga, že môže opustiť svoju prácu na poste office / She & aposs still a male lady / Wouldn & apost f --- her with her d --- / Počuli ste to, verdikt & aposs in / On & aposs alergický na divas, on & aposd vezme sekáčky na mäso & aposem / On don & apost dá sakra Bieber doin & apos.

Aj keď sa hejteri môžu čudovať, prečo Eminem stále cíti potrebu vysmievať sa iným spevákom, je úplne jasné, že Marshall oživuje svoju najzvláštnejšiu rapovú osobnosť pre ironické účely. Chápe, aké smiešne je pre 38-ročného človeka rapovať o tom, ako „robiť falošné prdy s mojimi podpazušími“, a hovorí ďalej o vtipe.

& aposA Kiss & apos odhaľuje klasickú dilemu uvedenú v najlepšej práci Slim Shady & aposs - je & surový a nevhodný, ale aj kreatívny a zábavný. Lyricky odpudivá, ale hudobne pútavá, pieseň vás takmer prinúti uznať jej umelecké prednosti, a to proti vášmu lepšiemu úsudku.

& aposA Kiss & apos sa objaví na EP Bad Meets Evil, & aposHell: The Sequel, & apos, ktoré sa objavia 14. júna a obsahujú aj nepravdepodobné Bruno Mars spolupráca Zapaľovače . & apos


Vypočujte si Eminem a Royce Da 5 & apos9 ', & aposA Kiss & apos