Rekapitulácia 'The Bachelorette': Sakra, Daniel

Joelle JoJo Fletcher sa stala našou najnovšou bakalárkou v minulej sezóne Bakalár , kde mala šialené jednorožecké stretnutie s Benom Higginsom a dostala sa až do posledných dvoch. Začala zdola (komédia s propomácky je najnižšia umelecká forma) a teraz je tu! V úvode sledujeme, ako JoJo kráča po majestátnom panstve Bachelorette a potom z nejakého dôvodu sama na pláži v bikinách, zatiaľ čo ona hovorí vo V.O. že sa cítila zaslepená Benovým odmietnutím, ale popri tom sa veľa naučila.

synček so šancou posledná epizóda

Nemôžem sa dočkať, až nájdem osobu, s ktorou mám stráviť zvyšok svojho života, a budem hotový a budem šťastný, povie to kamere. Váš nadšený optimizmus ohľadom ľahkosti manželstva je nákazlivý, JoJo.

Predtým, ako začne prehliadka mužov, musí JoJo dostať za absolvovanie bakalárskej / bakalárskej vily romantiky minulé bakalárky Desiree Hartsock, Kaitlyn Bristowe a Ali Fedotowsky.Nerob to , Zasyčí Ali JoJo do ucha a príliš pevne ju chytí za ruku. Srandujem! Všetci vyzerajú dobre.

Rick Rowell, ABC

kedy je ďalšie turné magcon

Ženy ubezpečujú JoJo, že je normálne cítiť sa pred veľkou prehliadkou limuzíny nervózne, a ubezpečujú ju, že áno, rekvizity / kúsky sú účinným spôsobom, ako zostať nezabudnuteľným (stále hľadá overenie pre jednorožca?). Hovoria jej, aby to predovšetkým dodržiavala, či už to vedie k líčeniam v noci alebo k tomu, že treba niekoho jemne sklamať. Najväčšie jedlo je tu, že Kaitlyn bola najzábavnejšia Bachelorette vôbec, ale to som už vedel.

Teraz otvorte šampanské magnumy a prepnite vypínač na doske obvodu Chrisa Harrisona, pretože je to MEN O’CLOCK! Pri videoprezentácii niektorých popredných účastníkov sa stretneme:

 • Poskytnite horúceho hasiča
 • Jordan, bývalý pro-futbalista, ktorý je zhodou okolností bratom Packers QB Aaronom Rodgersom, nie že by to malo význam, ale ROZHODNE to spomenul hneď
 • Alex bývalý námorník
 • James S. posadnutý Bakalár fanúšik a zjavný ctižiadostivý komiks
 • Evan, ktorý si z toho nežartoval odborník na erektilnú dysfunkciu . Má kliniky a všetko! Je to ťažko obchod, hovorí, čo, dúfajme, nie je slovná hračka
 • Ali, Iránčan-Američan hrajúci na klavír so roztomilým psom a môj najobľúbenejší pes, choď od neho JoJo, je môj
 • Christian, ktorý je ako otec svojim dvom mladším bratom, aww!
 • Lukáš, kovboj a bývalý vojenský muž

Už ste sa usadili v obľúbenom? Ak nie, nechajme ho, nech sa páči medzi bratrmi, ktorí sa v spoločnej limuzíne dostali až k vile Romance. Počujeme ich schvaľovacie poznámky pri špehovaní JoJo, medzi ktoré patrí aj whoo! a jo, tie šaty sú oheň.

Sweet Grant sľubuje JoJovi, že sa nezamiluje do dvoch dievčat, ako to urobil Ben v minulej sezóne. Jeden by mal dúfať, že je to vlastne jediná žena, ktorá nie je výrobným personálom v dome?

Tiež sa stretávame úplne prvýkrát:

kim crawford od kickin it
 • Robbie, ktorá prinesie víno a trvá na tom, aby ho pili priamo z fľaše priamo tam, ako to robila jej mama Bakalár raz (je to menej strašidelné, ako to znie)
 • Will, ktorý po odchode z limuzíny zahodil rečové karty (?) V trochu nepodarenej komédii
 • Čad, ktorý pôsobí príliš intenzívne, ale zjavne vonia vynikajúco
 • Daniel, Kanaďan s divokými očami
 • James Taylor, súťažiaci, ktorý trvá na hraní gitarových piesní na Bachelorette
 • Jon, alias Kilt Guy, ktorý hovorí, že je napoly škótsky napoly Číňan, ale našťastie iba škótsky od pása dole. JoJo to buď nechápe, alebo je dosť pekná na to, aby predstierala, že nie.

Vďaka Jon’s kilt sú všetci takí šialení, vyvolávajú posmešky, skupinový smiech a žiarlivosť. Ale kolektívne znechutenie skupiny sa presunulo na Nicka B., ktorý sa prihlásil ako nešťastný Santa Claus. Dostaneme tiež falošného chlapa s fúzikmi, jedného, ​​ktorý jej dá povolenie stlačiť moje [stresové] gule, a frajera, ktorý vchádza na falošnom jednorožcovi. Jeden dokonca prináša skupinu R & B z polovice 90. rokov pre serenádu ​​(ktorú nepokazím, čo musíte pozerať, ak nemáte útočisko)!

Okolo vchodu č. 17 sa to stáva vyčerpávajúcou slučkou dobre upravených mužov. K dispozícii je veľa gélov na vlasy, lotto cologne. Akosi vonia ako tá prvá ulička Macy’s, hovorí súťažiaca Chase. Môže to byť 27-ročný obchodný zástupca pre medicínu, ale Chase má talent básnika pre detail.

ABC

Medzitým sa JoJo sťažuje, že nedokáže prečítať svoje vlastné úrovne príťažlivosti, pretože všetci pôsobia tak nervózne a kruto. Alebo trápne: Daniel sa snaží vysvetliť Sakra Daniel! meme a JoJo smutne krúti hlavou a hovorí, že nedrží krok s internetom. Ona robí spojte sa s niekoľkými mužmi, vrátane certifikovaného creepa Čada.

kto randil s cameron dallas

A vtedy sa to stane: machiavellistický manipulátor Chris Harrison položí na stôl rané rozhodnutie First Impression Rose a títo ľudia sa zrazu stanú zúfalými ako niektorí rádoby Kardashians z preplneného predaja vzoriek Balmain. Z romantickej vily sa stáva bohatá ľudská duša nervov, ega, konkurencie a skutočnej potreby byť milovaný.

Ako mnoho a Bakalár / Bachelorette premiéra, dospeli sme do bodu, keď sa každý počas tých nekonečných príchodov limuzíny dostane z opojnej tekutej odvahy. Ak ste ešte neidentifikovali osobu, ktorá sa zbláznila a zhodila oblečenie, nedávali ste pozor (tie divoké oči!). Je neuveriteľné, že drží Daniela pri obrade ruží, Santu a Čada.

Jordan „First Impression Rose“ Rodgers sa javí ako jasný priekopník. Tiež mám ešte toľko otázok ohľadne Evanovej bonerovej kliniky. Aké sú jeho poverenia? A prečo si tak veľmi chráni bruško? Zostaňte naladení.

Bakalár & Aposs Bachelors: Then + Now